PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. (/thread-jak-skopiowac-gre-dvd-na-fmcb-przez-dvd-decrypter)

Strony: 1 2 3


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Rezac - 26-07-2012

Sorki za odświeżenie tematu lecz mam problem, ponieważ znalazłem w szafie GTA San Andreas i jest ona dość porysowana, że jak ją odpale to na ładowaniu się kończy i jak odpalam dvd decrypter to pokazuje mi brak Video_TS czy jakoś tak i czy jak zrobie obraz z tym problemem to gra będzie mi śmigać czy lepiej już ściągnąć grę z neta.

P.S Jak robię obraz iso to na 75% się zatrzymuje


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Kratos - 26-07-2012

Ale kopiuje się cała gra na dysk z płyty czy też gdzieś staje oprócz tego jednego błędu w programie?


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Yohokaru - 26-07-2012

Radziłbym lepiej pobrać nowy obraz z internetu, gdyż miałem podobny przypadek z Tony Hawk's American Wasteland, gdzie gra dała się przegrać, ale za to cięła się w filmikach i dawało to niezbyt fajne wrażenia. Pobierając sprawdzony obraz, będziesz mial pewność, że wszystko będzie śmigać Big Grin


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Rezac - 26-07-2012

Tzn jak robiłem obraz z płyty to na 75% dvd descrypter siadł ale jak dałem anuluj to od razu na 100% i że wszystko ok, jak coś to spróbuje wypalić 1 płyta jak coś to sciagne na nowo


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Kratos - 26-07-2012

Siadł przy zgrywaniu czy robieniu iso? W zasadzie to nic z tym nie zrobisz. Płytka jest ładnie zarysowana i tylko ją wyrzucić, nawet nie próbuj już konsoli ją męczyć.


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Rezac - 26-07-2012

siadł przy robieniu iso Sad ale teraz ściągam żeby nie marnować płyt


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Draco - 26-07-2012

Skoro siadł to obraz i tak zgrał się tylko do 75%. Pojawienie się 100% to taka "formalność" że zgrywanie zostało ukończone ale z "drobnym" błędem po drodze Smile


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - EgonZgierz - 02-01-2013

jesli sciągłem z neta obraz iso emulatora PGEN na PS2 to napierw terz patchuje ESR-em i dopero nagrywam ? drugie pytanko czy w sposób kopiwania dvd zrobimy kopie z kazdej oryginalnej gry ?


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Rysk - 02-01-2013

jesli chodzi o ten emulator do ktorego link podal Draco to wg instrukcji na stronie z ktorej pobrales wystarczy wypalic ("dvd-r" na dvd+r tez powinno pojsc) wiec prawdopodobnie obraz jest juz spatchowany ale dla pewnosci sprobuj jeszcze raz. powinien pojawic sie komunikat "successfully patched" lub cos w tym stylu


RE: Jak skopiować grę (DVD) na FMCB przez DVD Decrypter. - Draco - 02-01-2013

Zawsze próbuj patchować obrazy jeśli masz FMCB. Patchowanie nie zaszkodzi ponieważ jeżeli obraz był już spatchowany to program wyrzuci po prostu informację o tym i nie zrobi nic z obrazem.