PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić (/thread-no-udf-descriptor-i-chu-torki-co-robic)

Strony: 1 2 3 4


No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - GENERiC - 15-08-2009

Często to wyskakuje użytkownikom ESRa, którzy chcą spatchować obraz płyty nie posiadający tablicy UDF. Ten tutorial jest też dla tych, którzy pociągnęli z torrentów albo hostingów paczkę bez obrazu płyty. Żeby to naprawić robimy tak:
1.Wypakowujemy obraz na dowolne miejsce na dysku (tych co pociągnęli skopaną paczkę nie dotyczy).
2.Odpalamy Nero Burning ROM
3.Zamykamy ten "kreator"
4.Z listy nagrywarek wybieramy naszą wypalarkę lub Image Recorder jak chcemy zrobić obraz płyty.
5.Plik -> Nowy.
6.Wybieramy DVD-ROM[UDF-ISO].
7.Multisesja zaznaczamy Bez multisesyjności.
8.Zakładka ISO i ustawiamy:
-System plików > ISO 9660
-Długość nazwy plików (ISO) > Maks. 11 = 8+3 znaki (Level 1)
-Zestaw znaków (ISO) > ISO 9660 (Standardowe ISO CD-ROM).
9.Zaznaczamy też:
-Zezwól na więcej niż 8 folderów w kompilacji > Zaznaczone
-Zezwól na więcej niż 255 znaków > Zaznaczone
-Ostatnia możliwa nie może być zaznaczona
10.UDF zakładka ustawiamy:
-Typ partycji UDF > Partycja Fizyczna
-Wersja systemu plików > UDF 1.02
-Wymuś kompatybilność DVD-Video dla Xbox nie powinno być zaznaczone.
11.Zakładka Burn i zaznaczamy:
-Zapis
-Zamknij DVD
-Prędkość (4x-8x)
12.Klikamy na Nowa kompilacja.
13.Przeciągamy to co rozpakowaliśmy z obrazu lub to co wypakowaliśmy z spakowanych pliczków.
14.Po zakończeniu operacji naciskamy na zapałeczkę i płytę.

I to je konec. Testowane na Nero 7.0.0.0 Big Grin Pisałem z pamięci, więc wszelkie błędy które napisałem przy opcjach piszcie to poprawię. Wink


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Guli17 - 31-08-2009

Hm zrobiłem to co napisales, nagralem i co ? wkladam do konsoli ? czy robie z tego obraz, patchue ESR'em i potem nagrywam ponownie?


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - GENERiC - 31-08-2009

Robisz obraz, patchujesz ESRem i nagrywasz.

PS.: Nie pisze sie na PW o pierdołach. Chyba jak ktoś napisze to widać to prawda? Szczególnie mnie to denerwuje jak jestem zajęty, a teraz właśnie taki jestem. Tongue


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Guli17 - 31-08-2009

ehm mam obraz iso pes'a
ustawiam nero jak wyzej, wrzucam obraz pesa i nagrywam na plyte? kiedy mam zpatchowac ESRem ? :E
nie kapuje.. xD


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Kurak5 - 01-09-2009

Masz obraz z rozszerzeniem *iso, dajesz ESRpatchera i patchujesz ten obraz (zajmuje to około 2 sekund) i już masz spatchowany obraz, wtedy możesz go normalnie wypalić z prędkością 4x (albo 8x).


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Guli17 - 01-09-2009

hm
mam obraz iso (pes09) gdy patchuje go esrem wyskakuje "no dvd descriptor" - czyli ? ja zrozumialem ze skoro mam taki blad... musze nagrac tą gre wg. tego poradnika wyzej - tak zrobilem i nie dziala

jak mam ją zpatchowac ? skoro wyskakuje to NO DVD descriptor?


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - GENERiC - 01-09-2009

Napisałem wyraźnie, że masz wypakować, odpalić Nero, jako nagrywarka wziąść Image Recorder, i dalej już pisał nie będę.


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - Guli17 - 04-09-2009

w takim razie popraw ten punkt
Z listy nagrywarek wybieramy naszą wypalarkę lub Image Recorder jak chcemy zrobić obraz płyty.


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - GENERiC - 05-09-2009

Co mam zmienić? Napisałem przecież, że wybieramy naszą wypalarkę(czyli jak chcemy wypalić), lub Image Recorder jak chcemy zrobić obraz płyty.

800 post.


RE: No UDF Descriptor i chu**** torki - co robić - piotrek551 - 09-09-2009

generic a co mam zrobić ponieważ mam plik powyżej 2 GB wielkości i napisane jest w nero aby zmienić kompilacje ponieważ iso-udf nie może być