PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach (/thread-najbardziej-irytujace-gry-momenty-w-grach)

Strony: 1 2 3 4


Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - Kratos - 16-07-2009

Gry oprócz tego, że dostarczają rozrywki bardzo często niestety także potrafią zagrać na nerwach. Które gry i czym was irytują? Można podawać konkretne momenty z tym, że dobrze by było je oznaczyć jako spojler, jeżeli jest to kluczowa sytuacja w grze.


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - The Boss - 16-07-2009

Najbardziej mnie irytują gry tak trudno złożone, że nie da się dalej przejść, a na internecie brak jakichkolwiek poradników i save'ów (mało znane, japońskie tytuły). Ogólnie wolę coś prostszego, aniżeli męczyć się cały dzień nad jednym wyścigiem, bo wtedy rozgrywka przeistacza się w nerwy, a nie o to przecież we wszystkich produkcjach chodzi.

Jeśli chodzi o konkretne gierki to muszę powymieniać ich trochę, bo w w zasadzie w kilku, które posiadam jest coś nie tak.

Max Payne - zasrane poziomy z krwawymi ścieżkami. Sytuacja jest jednak o tyle perfidna, że same ścieżki są łatwe do przejścia, jednak początkowe tunele potrafią przyprawić o zawroty głowy.

Black - niepotrzebnie zrobione zadania poboczne polegające na odnajdywaniu ukrytej broni. Wszystko niby ładnie, tylko po co mi podnosić zwykłe Uzi, totalnie nie-unikalne, gdy mam w łapskach Bazookę. Zadanie zaliczone, a broń po 2 sekundach można wyrzucić - i po co to komu?

Medal of Honor: Vanguard - zdecydowanie i definitywnie system medali został spieprzony. Robienie wciąż tego samego w każdej kampanii, aby zdobyć odznaczenie jest fajne tylko za pierwszym, góra za drugim razem. Zmienia się tylko ilość potrzebnych headshot'ów, użytych broni, wylądowań i tak dalej, a reszta pozostaje taka sama.

The Sniper 2 - najbardziej spieprzony pomysł na świecie. Wykonywanie ciekawych zadań snajperskich to jedyna rzecz, która udała się twórcom. Nawet tryb treningu jest do bani. Nie wspominając o wnerwiającej do czerwoności, chińsko-skośnookiej, popierdółkowatej, dziwnej i chorej ścieżce dźwiękowej, którą zachwycają się tylko głuchoniemi. Szkoda, bo ciekawych celów tutaj nie brakuje. A mogło być tak pięknie. ;(

The Fast And The Furious - kto nie grał, musi zobaczyć i mi uwierzyć, że zastosowano tu najgorszą fizykę ever! Gorszej nigdy nie widziałem, choć same wyścigi i samochody są niezłe. Ścieżka dźwiękowa zawiera około dziesięć piosenek, z czego tylko jedna nadaje się do słuchania. Efekt? Niektórzy mogą zacząć używać bardziej intensywnie opcji do ściszania muzyki w grze. W zasadzie gdyby nie fizyka, można byłoby rzec, że to niezła adaptacja filmu. Jednak tak jest, więc no way.

Burnout 3: Takedown - zdecydowanie bardziej pasowała mi fizyka z Burnout: Revenge.


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - Rysk - 31-07-2009

Wipeot fusion- przelatywanie przez sciany w grze w ktorej rozgrywka jest nie przewidywalna i wymaga makymalnego skupienia jset to niewybaczalny i bardzo irytujacy blad

NFS: Undercover- spowalniacze pocigu spowalniaja nie tylko pocig ale takze nas. pare razy zdarzylo mi sie wkomponowac w ulice. zauwazylem tez taki blad ze masakra wycig w ktorym trzeba odstawic przeciwnika na pewien dytans "teleport"- w trakcie jazdy patrzalem na mapke jak zachowuje sie przeciwnik byl juz calkiem daleko za mna ale skubaniec uzyl teleporu i w jednym momencie znalazl sie za moimi plecami, jade perfect i nigdy nie udalo mi sie zdominowac tego wyscigu na dodatek wygrywam wciaz w tym samym miejcu

jest jeszcze pare takich momentow w grach ale teraz nie pamietam


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - Flanger - 02-08-2009

Gran Turismo - gra zajebiaszcza ale wkuźwia mnie jedna rzecz. Jedziesz sobie, przeciwnik Cie stuka od tyłu xD i dostajesz Ty 5 Seconds Penality - to jest chore ;/ a i niekiedy te gruchoty lepiej jezdza niz celica 700 bhp ;/


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - PlayPlayer - 03-08-2009

Mnie denerwuje jedna walka w DB BT 3 , a mianowicie Goku kid vs Arale . Nie wiem jakim cudem , ale przegrywałem z nią okolo 10 x na hardzie zanim ją pokonałem .

Następną grą jest Władca Pierścieni Powrót Króla . Denerwują mnie tam różne filmy w trakcie gry . Taki sam problem pojawia się , w The Getway i The Getway Black Monday.

Ostatnią "irytującą" grą na mojej liście jest Formula 1 '04 z powodu na skręt pojazdów Smile

To Tyle Pozdrawiam


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - AddamZ - 23-08-2009

(02-08-2009, 19:33)Flanger napisał(a): Gran Turismo - gra zajebiaszcza ale wkuźwia mnie jedna rzecz. Jedziesz sobie, przeciwnik Cie stuka od tyłu xD i dostajesz Ty 5 Seconds Penality - to jest chore ;/ a i niekiedy te gruchoty lepiej jezdza niz celica 700 bhp ;/

to jeden z niewielu błędów w tej grze, ale potrafi zdenerwowac :]

mnie denerwuje jinpachi w tekkenie 5 na uh


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - citek123 - 22-12-2009

a mnie w barnoutach wkurza to ze jak sie zrobi jeden błąd to przeciwnik cie dogania nawet jak była jedna rozwałka i jest bezbłedny


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - neku - 23-12-2009

Metal Gear Solid 2 - tortury Solidusa (zapewne wiecie gdzie) to obłęd!!! Właśnie z tego powodu nie wygrałem jej na 100%. Nie wiem, może trochę podpakuje na siłce i się uda Big Grin


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - 8Azi8 - 23-12-2009

Mnie z kolei wkurza misja w GTA SA jak muszę jechać na motorze za pędzącym pociągiem i zabić na nim kilku ludzi;/ zawsze zabraknie mi parę sekund aby zabić wszystkich a,pociąg dojeżdża na swoje miejsce ;/


RE: Najbardziej irytujące gry/momenty w grach - neku - 24-12-2009

Azi, to jest przecież łatwe, u mnie wszyscy padli, zanim pociąg wjechał do tunelu