PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Silent Hill - ogólnie o całej serii - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Silent Hill - ogólnie o całej serii (/thread-silent-hill-ogolnie-o-calej-serii)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Silent Hill - ogólnie o całej serii - Tasior - 05-07-2008

Kto gral?jak wrazenia?komu sie podoba/lo Smile? piszcie bo to naprawde legenda dla naszych czarnulek Smile
ja postanowilemprzejsc je od nowa jeszcze raz,akurat jestem na poczatku sh 2 ale,co by nie bylo silent hill 1 na szaraka byla najlepsza...eh Smile


RE: Silent Hill - Smash23 - 06-08-2008

w Originsa nie miałem niestety okazji grać na PS2 (grałem na PSP i z tego co się orientuję jest to dokładna konwersja) ale i tak urzekła mnie "od pierwszego odpalenia". Na PS2 męczyłem SH 3. Ale do Originsa się nie umywa.


RE: Silent Hill - bwblake - 07-08-2008

nie wiem czemu, ale ta gra mi nie pasuje ;p cały czas musiałem latać do komputera żeby patrzeć co trzeba zrobić


RE: Silent Hill - Raku58 - 07-08-2008

Swietna seria wogoleSmile ale wg mnie 1 na szaraka najlepsza:0 i ta zagadka z fortepinem...wspanialaSmile Do dzis w nia szpilamSmilea jeszce tak mi podeszlo the room i 3Smile pozdrawiamSmile


RE: Silent Hill - Ray - 08-08-2008

mi sie podoba czwarta część


RE: Silent Hill - Jill Valentine - 26-11-2008

Silent Hill - wyznacznik nowego gatunku. Świetna fabuła i obłędny klimat.
Silent Hill 2 - dzieło sztuki. Rewelacyjna historia, ciekawe postaci. Najbardziej poruszająca i wciagająca. Przedstawiająca miłość i ból jaki za sobą niesie, dobitnie ukazująca Siilent Hill jako piekło, symbol zła, grzechu i cierpienia. Tylko co tam robi mała Laura? Zaskakujący final - główny bohater chcąc pozbyc sie ciężaru jakim była dla niego chora żona, zabija ją leżącą w szpitalnym łóżku. Współczuc mu czy potępić?
Silent Hill 3 - chociaż sądzę zę gra powinnać zaczynać sie od momentu, kiedy Heather wraca do domu a postaci powinny być bardziej zarysowane, to i tak jest świetna. Klimatyczna, ukazuje tragedie młodej dziewczyny.
Silent Hill 4 - ukończyłam raz i starczy. Twórcy poszli na łatwiznę, od momentu , kiedy lokacje przechodzimy ponownie gra robi sie monotonna.
Silent Hill Origin - sprytne uzupełnienie pierwszej częsci. Ciekawa, klimatyczna.
Dziekuję za uwagęSmile


RE: Silent Hill - Monhamen - 28-11-2008

Dzięki Jill, rozumiem że 2 według Ciebie najlepsza ?


RE: Silent Hill - Jill Valentine - 29-11-2008

Tak, SH2 w moim rankingu najlepsza.


RE: Silent Hill - Krochy - 01-01-2009

Jill, fajnie że zaspoilerowałeś/aś(zapomniałem jaką masz płec, sory na serio )... naprawdę, dzięki. Nie ma to jak spoiler :/...


RE: Silent Hill - Jarek882 - 02-01-2009

dla mnie najlepsza czesc to sillent hill4:the room.drzwi zakute łańcuchami,las,stacja metra cos pieknegoWink