PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Skojarzenia - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Skojarzenia (/thread-skojarzenia)



RE: Skojarzenia - Krochy - 14-07-2009

Kurak5 - przypierdzielasz się i jesteś uparty jak jakiś dzieciak. To że na jakimś tam forum o metinie grają inaczej, nie znaczy że mamy tak samo grac. Pozatym jak widzę nikt nie ma problemów prócz ofcoz ciebie. Dzieciniada i żenada, że tak powiem.

A ty nie odpowiadaj na takie debilne posty albo je raportuj i tyle. Po sprawie, a zyskasz szacunek wśród ekipy, który już i tak masz. ;-) ~[R]ay
No ja wiem, że na forum metina tudzież tibii grają inaczej, ale radzę poodwiedzac inne fora, i zobaczyc jak w to ludzie grają (chociażby forum gram.pl).

Już mi się nie chce dręczyc z dzieciakiem, ponawiam pytanie Z czym kojarzy wam się Wii ?


RE: Skojarzenia - The Boss - 15-07-2009

Ludzie, jak już ciągniemy tę zabawę tak jak podał Darek i jak wszyscy tak odpisują, to nie przypieprzaj się Kurak5 i nie wprowadzaj nowych teorii. Odpowiadaj, a nie offtopuj, a jeśli nie masz ochoty to nikt cię do tego nie zmusza.

Kurak5 napisał(a):Żenada to jest ta całą "zabawa" o ile to spamerstwo można tak nazwać, na dodatek podobna do porządnej zabawy mającej na celu rozluźnienie klimatu.

Żenadą są twoje wypowiedzi. Ta zabawa ma na celu rozluźnienie klimatu i jest bardzo fajna w dodatku. Gratulacje dla autora tematu!

Kurak5 napisał(a):To tak jakby grać w pokera bez pieniędzy, w totka bez liczb, czy grać w siatkówkę piłką do koszykówki.

Nie masz nawet pojęcia, o czym ty w tej chwili mówisz. ;D

Praca kojarzy mi się z czymś, co wymaga poświęcenia własnego, wolnego czasu i obowiązki.

Z czym kojarzą się Wam wakacje?


RE: Skojarzenia - Bart - 08-08-2009

Jako, że jestem autorem pozwólcie że się wtrącę:

(30-06-2009, 21:25)Kurak5 napisał(a): Chyba nie rozumiecie na czym ta gra polega
Tak, Kurak masz racje nie rozumieją.
(01-07-2009, 16:06)Kurak5 napisał(a): Gra ta ma wygląda następująco: bart napisał DOM, no to darek że niby dom mu sie kojarzy z podwórkiem pełnym kwiatów ok, a po co ta klaustrofobia ? Podam przykład poprawnej zabawy, Dom-podwórko, podwórko-zabawa, zabawa-gra, gra-konsola, i tak dalej.
Tak, na tym polega ta gra.
(01-07-2009, 19:46)Krys napisał(a): jesli chcesz je zminic to ustal to najpierw z autorem tematu a ten z kolei niech wszystkich o tym poinformuje i nie bedzie niepotrzebnych postow.
Tu nie ma co informować, to jest,było i będzie oczywiste
(07-07-2009, 12:34)GENERiC napisał(a): Nie no chłopaki nie kłóćcie się. To ma być zabawa.
Tak, dokładnie, to tylko zabawa, ale zawsze musi być afera?! Sad
(10-07-2009, 01:20)[R}ay napisał(a): Jak zaraz się wtrąci do zabawy z postem nie na miejscu Darek z jego przydupasami do będę po prostu usuwał.
O kim mówisz, powiedz prosto, słowo "przydupas" niewiele mi mówi.
(15-07-2009, 19:40)[R}ay napisał(a): Kurak5 i nie wprowadzaj nowych teorii. Odpowiadaj, a nie offtopuj, a jeśli nie masz ochoty to nikt cię do tego nie zmusza.
On nie wprowadza nowych teorii, to ty chyba je wprowadzasz
(15-07-2009, 19:40)[R}ay napisał(a): Żenadą są twoje wypowiedzi.
Twoje czasami też.
(15-07-2009, 19:40)[R}ay napisał(a): Ta zabawa ma na celu rozluźnienie klimatu i jest bardzo fajna w dodatku.
Tak, to prawda.Wink
(15-07-2009, 19:40)[R}ay napisał(a): Gratulacje dla autora tematu!
Dziękuje.

Bardzo wam dziękuje za to co zrobiliście z tym tematem. Sad


RE: Skojarzenia - Rysk - 25-08-2009

dobry temat bo dobra zabawa zasady sa jasne. mi sa znane tylko te ktore wytyczyl Bart a Darek nie stosujac sie do nich okazal brak szacunku. ostatnio bylo wii kojarzy mi sie z wiimote nastepna osoba kojarzy wiimote albo niech sie nie udziela


RE: Skojarzenia - The Boss - 17-10-2009

Wiimote - chińszczyzna.

Bart napisał(a):
(15-07-2009, 19:40)[R}ay napisał(a): Żenadą są twoje wypowiedzi.
Twoje czasami też.

Że co? Niby kiedy?


RE: Skojarzenia - Bart - 21-10-2009

PSTRO

chińszczyzna-Żółtek


RE: Skojarzenia - The Boss - 24-10-2009

Żółtek-zupka chińska. Big Grin


RE: Skojarzenia - Kurak5 - 24-10-2009

Zupka chińska - łatwy obiad


RE: Skojarzenia - The Boss - 24-10-2009

Łatwy obiad - KFC.


RE: Skojarzenia - neku - 24-10-2009

KFC - reklamy