PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Skojarzenia - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Skojarzenia (/thread-skojarzenia)



RE: Skojarzenia - GENERiC - 01-07-2009

PlayStation 2 kojarzy mi się z ciągłą cholerną pracą nad takim jednym homebrew.

To teraz XBOX.(Konkurencja)


RE: Skojarzenia - Rysk - 01-07-2009

no i tak nie wiem na co teraz odpisac na odpisze na wielkie podworko calepokryte trawa- pilka nozna (taka liga podworkowa) - to bylo pierwsze poprwne, [R]ay napisal: system play station 2, ide forum to mi sie kojarzy z postepem, onlinegames napisal: gry fps no wiec to mi sie kojarzy z rozbryzgajaca sie na wszystkie strony glowa frajera ktory do mnie strzelal. nie wiem na co ma odpisac nastepna osoba moze niech sobie wybierze


RE: Skojarzenia - GENERiC - 01-07-2009

Patrz [R]ay napisał z czym kojarzy się System PlayStation2 ja napisałem, że z tym i z tym. I napisałem z czym kojarzy się XBOX. Rozumiesz?


RE: Skojarzenia - Rysk - 01-07-2009

spoko a tu masz sa opisane reguly gry:
(01-07-2009, 16:06)Kurak5 napisał(a): Gra ta ma wygląda następująco: bart napisał DOM, no to darek że niby dom mu sie kojarzy z podwórkiem pełnym kwiatów ok, a po co ta klaustrofobia ? Podam przykład poprawnej zabawy, Dom-podwórko, podwórko-zabawa, zabawa-gra, gra-konsola, i tak dalej.

jesli chcesz je zminic to ustal to najpierw z autorem tematu a ten z kolei niech wszystkich o tym poinformuje i nie bedzie niepotrzebnych postow.

(01-07-2009, 19:09)DJ_Heniek napisał(a): Patrz [R]ay napisał z czym kojarzy się System PlayStation2 ja napisałem, że z tym i z tym. I napisałem z czym kojarzy się XBOX. Rozumiesz?

rozumiem najwyrazniej napisales posta w trakcie kiedy ja pisalem swojego i go nie zauwazylem a co do posta [R]ay'a to teraz widze ze zle go zrozumialem


RE: Skojarzenia - Krochy - 05-07-2009

Miałem na myśli z czym kojarzy wam się klaustrofobia. Kurak5 jesteś niekumaty czy co ? Tak właśnie się gra w tą grę, to że z kolegami z klasy graliście sobię inaczej nie znaczy że to już "główne" zasady gry. To tak jak grac w monopol z zasadą "kupuj co chcesz, ile chcesz za pół ceny"...

@down: Kurak5 - forum bravo się nie liczy Wink. Pozatym sugerujesz że to forum jest nienormalne. Skoro jest tak nienormalne, to po co tutaj siedzisz ?


RE: Skojarzenia - Kurak5 - 05-07-2009

Grajcie sobie jak chcecie, ja się tu nie będę ośmieszał, jak nie wierzysz sobacz sobie, inne normalne forum Smile


RE: Skojarzenia - GENERiC - 07-07-2009

Nie no chłopaki nie kłóćcie się. To ma być zabawa. To jeszcze raz - z czym wam kojarzy się XBOX?


RE: Skojarzenia - The Boss - 10-07-2009

Jak zaraz się wtrąci do zabawy z postem nie na miejscu Darek z jego przydupasami do będę po prostu usuwał.

XBOX kojarzy mi się z xboxowymi padami. :-)

PS3, z czym ci się kojarzy?


RE: Skojarzenia - Krochy - 10-07-2009

PS3 kojarzy mi się z nowymi DMC, Wipeout'em, nowym TES, Max Payne 3 i nowym TES. Czyli z grami w które bym chciał zagrac. Tongue


RE: Skojarzenia - Kurak5 - 14-07-2009

(05-07-2009, 10:47)Darek napisał(a): @down: Kurak5 - forum bravo się nie liczy Wink. Pozatym sugerujesz że to forum jest nienormalne. Skoro jest tak nienormalne, to po co tutaj siedzisz ?

Chodziło mi głównie o tą zabawę ;]

(10-07-2009, 09:20)Darek napisał(a): PS3 kojarzy mi się z nowymi DMC, Wipeout'em, nowym TES, Max Payne 3 i nowym TES. Czyli z grami w które bym chciał zagrac. Tongue

A dlaczego nie podałeś słowa według zasad tej oto zabawy, bo chyba sam nie wiesz o co chodzi, pod gapiłeś zabawę na jakimś forum żeby nabić posty a nie wiesz jak się w to gra, i wprowadzasz w błąd ludzi.