PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co sądzisz o administracji? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Co sądzisz o administracji? (/thread-co-sadzisz-o-administracji)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Co sądzisz o administracji? - Krochy - 19-06-2009

zakładam ten wątek, ponieważ chcę się dowiedziec co sądzicie o naszej forumowej administracji,moderacji.

Prosiłbym uzasadniac swoją odpowiedź, a nie tylko oddac głos w ankiecie. Może zacznę, wg. mnie administracja na forum jest... dobra. Co prawda są wyjątki w grupie moderatorów, i jeden wyjątek w grupie adminów (Big Grin) ale są to pojedyńcze przypadki które nie wpływają na ogólną pracę adminów.

Pozdrawiam.


RE: Co sądzisz o administracji? - Bart - 19-06-2009

Według mnie administracja pomiędzy kiepską, a dobrą. Zgadzam sie z tobą Dareczku, że są wyjątki. A tak poza tym, to jest jeden admin i dwóch moderatorów, (każdy wie kto to) admina i Kratosa wcale nie widać. Wink


RE: Co sądzisz o administracji? - DembolMaster - 20-06-2009

admina z 3 razy widziałem online


RE: Co sądzisz o administracji? - Kratos - 23-06-2009

To prawda, że ostatnio było mnie znacznie mniej niż normalnie , ale miałem ciężki okres w życiu . Nie chcę o tym gadać : D Ale obiecuję szczerą poprawę. Nowy rozdział swojej pracy zacznę banem dla każdego , kto nie da tu jakiegokolwiek krytycznego komentarza xd


RE: Co sądzisz o administracji? - Bart - 23-06-2009

No Kratos tylko się nie wywyższaj Tongue. A tak na serio wierzę w twoją poprawę bracie, i wybaczam Ci tą nieobecność Big Grin , ale admin powinien częściej odwiedzać forum. Wink


RE: Co sądzisz o administracji? - Krochy - 24-06-2009

No, to skoro chcesz Kratos przebaczenia, dawaj reputka!

I też jestem zdania, że osoba która założyła to forum powinna je częściej odwiedzac. Tongue


RE: Co sądzisz o administracji? - Jarek882 - 24-06-2009

Admin tego forum robi sobie jakies totalne za przeproszeniem jaja?! nie mowiac o ReV'ie bo jest spoko goscSmile Moim zdaniem albo powinien czesciej zagladac na forum albo dac range komus innemu...Zrobic głosowanie oczywiscie bez normalnych uzytkowników tylko same osoby z wyzszą rangąSmile


RE: Co sądzisz o administracji? - Kratos - 24-06-2009

Hola hola opanujcie się. Chyba tak do końca jeszcze nie zrozumieliście na czym polega rola administratora jakiegokolwiek forum. To on napędza całą tą machinę i mimo, że ma uprawnienia moderatorskie to są one jakby tylko dodatkiem. Jego prawdziwym zadaniem jest dbanie o sprawy techniczne, o bezpieczeństwo forum, o skrypty , o zmienianie nicków, szablonów czy innych tego typu podobnych. Trochę się zastanówcie, gdyby nie on to prawdopodobnie nie mielibyście okazji tu być teraz. Dziękuję za uwagę i za wszystkie pochlebne opinie Big Grin


RE: Co sądzisz o administracji? - Krochy - 25-06-2009

Ta ? To super, w końcu wiadomo do kogo się odezwac ws konkursu który odbył się... 9 miesięcy temu ? Zwycięzcy nadal nic nie dostali Tongue


RE: Co sądzisz o administracji? - Kurak5 - 25-06-2009

Uważam, że nasza ukochana administracja jest taka sobie. Są za bardzo wyrozumiali dla spamerów Big Grin Poza tym wolno reagują ^^ Admin to się w ogóle zna na ps2 ? Big Grin Bo nie widziałem żeby się wypowiadał Tongue