PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? (/thread-w-jaka-bijatyke-zagrac-dla-pojedynczego-gracza)



W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - FPS21311 - 31-12-2018

Cześć, od jakiegoś czasu mam smaka na jakąś bijatykę. Myślałem o kilku grach:

- DRAGON BALL FIGHTERZ
- DRAGONBALL XENOVERSE 2
- Mortal Kombat XL
- Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (który jest teraz w fajnej cenie w ps storze)

Jestem ogromnym fanem anime Dragon Ball i normalnie wybrałbym któryś z wyżej wymienionych tytułów, lecz naczytałem się różnych opinii o tych grach, podobno jedna jak i druga ma sens tylko w rozgrywce multiplayer (większość graczy tak twierdzi). FIGHTERZ porównuje się do Mortala, więc automatycznie, Mortal też powinien być kiepskim wyborem dla mnie (jeżeli chodzi o rozgrywkę solo)... ale pewien youtuber z kolei Mortala XL bardzo poleca, właśnie też dla singla, no i teraz sam nie wiem, co mam o tym myśleć. :/
Kolejną grą, która mnie zainteresowała i w sumie już kiedyś miałem ochotę ją ograć (jeszcze jak nie miałem konsoli), jest Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Lubię także Naruto więc ta gra też by mi leżała, dodatkowo jest w fajnej promocji.

Jednak chciałbym wiedzieć, czy faktycznie obydwie gry z serii DB oraz Mortal nudzą z czasem, czy jednak gracz singlowy miałby z tych tytułów radochę.
Dla porównania w takiego "Budokai Tenkaichi 3" grało mi się bardzo fajnie, gra wciągnęła mnie na wiele godzin - przeszedłem wszystkie sagi + kinówki.
Według niektórych zwolenników FIGHTERZ BT3 miał słaby system walki, podobno FIGHTERZ jest lepiej dopracowaną bijatyką.... tak więc nie rozumiem, dlaczego gracz singleplayerowy szybko miałby się tym tytułem znudzić - XENOVERSE 2 to już podobno w ogóle jest monotonny.

A Wy jak sądzicie?
Będę wdzięczny za Wasze sugestie.


W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - Kraszu - 31-12-2018

W gatunku bijatyk nie siedzę i z tego względu nie będę tu szpanował wiedzą. Sam jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu jakiejś mordoklepki na PS4 i dla mnie wybór jest oczywisty - Tekken 7.


RE: W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - FPS21311 - 31-12-2018

(31-12-2018, 08:15)Kraszu napisał(a): W gatunku bijatyk nie siedzę i z tego względu nie będę tu szpanował wiedzą. Sam jednak od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu jakiejś mordoklepki na PS4 i dla mnie wybór jest oczywisty - Tekken 7.

Tym bardziej, że dodali taką postać jak Negan z The Walking Dead. Big Grin


Zobaczę po ile schodzi na allegro, może bym się skusił... chociaż ostatnio jak patrzyłem, to cena dalej mocno stała.


RE: W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - playmar - 07-01-2019

Tekken 7 trzyma cenę, ale warto zainwestować Smile to się nie nudzi


RE: W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? - FPS21311 - 21-01-2019

(07-01-2019, 11:30)playmar napisał(a): Tekken 7 trzyma cenę, ale warto zainwestować Smile to się nie nudzi

Dzięki za udzielenie się w temacie, wezmę to pod uwagę - póki co dużą frajdę sprawia mi gra Naruto Shippuden UNS 3. Tongue