PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Shoutbox - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Shoutbox (/thread-shoutbox--31199)

Strony: 1 2


Shoutbox - Makaveli - 16-10-2018

Hej wszystkim,

Widzę, że po dłuższej przerwie technicznej, która trwała kilka ostatnich dni, zniknął z kodu strony Shoutbox.

Czy jest w planach jego przywrócenie?

Pozdrawiam


RE: Shoutbox - Kraszu - 17-10-2018

Szałt zapewne obciąża serwer czy cuś w ten deseń. Niemniej jednak wnioskuję o jego przywrócenie.

Z doświadczenia wiem, że bez luźnej gadki fora umierają. Jak admini wyłączyli SB na konkurencyjnym forum, to naprawdę dobrze prosperująca społeczność w kilkanaście dni wyparowała i do tej pory nie wróciła. Widziałem to na własne oczy bo akurat wówczas byłem zaangażowany w udzielanie się w tamtym miejscu. Brak szałta to ostateczny gwóźdź do trumny. Nie warto iść tą drogą.


RE: Shoutbox - piotros - 18-10-2018

Przyłączam się do moich przedmówców i proszę o przywrócenie shoutbox'a Smile


RE: Shoutbox - Michal_burnout - 20-10-2018

Za dużo się nie działo ale popieram. Na innym forum na którym jestem, przeszli na Discorda, teraz tam wrze Smile ale na tym forum już cisz która i tak była od dawna... Ktoś chętny żeby tam przejść, może trochę ożywiłoby tą społeczność. Pozdrawiam


RE: Shoutbox - PaultheGreat - 21-10-2018

Shoutbox to czasami jedyny powód, dla którego niektórzy użytkownicy zaglądają na forum dyskusyjne. Niejednokrotnie dyskusje na SB bywają na tyle ciekawe, że generują jakąś myśl lub ideę, która następnie przeradza się w nowy wątek, bo ktoś uznał to na tyle ciekawe i postanowił to rozwinąć. Wiadomo, że jest to idealistyczna wizja SB, jednakże sam fakt, że użytkownicy mogą się integrować i porozmawiać niezobowiązująco na różnorakie tematy jest argumentem za posiadaniem SB na jakimkolwiek forum dyskusyjnym. Brak SB to w dłuższej perspektywie permanentna śmierć forum.

PS. Ktoś wpadł na fajny pomysł, że umieszczono liczbę wątków obok liczby postów. W sumie to nie zastanawiałem się nad taką statystyką.


RE: Shoutbox - Atr3ju - 22-10-2018

Był shoutbox a forum i tak upadało aż padło, praktycznie 1 dobry temat na miesiąc. Na wszystko przychodzi koniec, to forum ma już ponad 10 lat, ludzie siedzą na strefie czy na discordach więc zbędny ten shoutbox.


RE: Shoutbox - piotros - 22-10-2018

Zawsze możemy potraktować ten wątek jako nieformalny shoutbox Tongue


RE: Shoutbox - admin - 25-10-2018

Hej,

niestety po aktualizacji forum do najnowszej wersji Shoutbox, którego używaliśmy nie był już kompatybilny z nową wersją silnika forum i trzeba było go usunąć. Dobrej alternatywy brak, ale poszukam czegoś w wolnej chwili i jeśli znajdę to zainstaluję.


RE: Shoutbox - Makaveli - 25-10-2018

@admin

Kliknąłbym w pomógł, ale ten skrypt też nie działa Big Grin

Czekamy zatem na jakiś update w sprawie shoutboksa.


RE: Shoutbox - admin - 26-10-2018

No niestety, ale praktycznie wszystkie wtyczki trzeba było wyłączyć bo były niekompatybilne z nową wersją silnika forum ;(.