PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Timespinner Premiera 25.09.2018 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--248)
+--- Wątek: Timespinner Premiera 25.09.2018 (/thread-timespinner-premiera-25-09-2018)



Timespinner Premiera 25.09.2018 - FPS21311 - 26-09-2018

Wczoraj miała miejsce premiera gry Timespinner - wspomniałem o niej w moim wcześniejszym wątku. :p
Gra ktoś już, planujecie kupić?

Gra jest niestety tylko w wersji elektronicznej...


Chyba trzeba będzie zainwestować w kartę pamięci o większej pojemności i zachomikować na niej te gry, które już kupiłem w wersji elektronicznej, bo nie wiadomo, co się stanie z tymi grami po tym, jak Vita skończy być wspierana.


RE: Timespinner Premiera 25.09.2018 - Kraszu - 27-09-2018

Nawet nawet mi się widzi ta gierka. Jak najbardziej jestem zainteresowany. Miło zaskoczyła mnie ta premiera.

A co zakupów cyfrowych - zdecydowanie za wcześnie jest @FPS na takie chomikowanie "na zapas". Do tej pory można oficjalnie kupować i zasysać swoje stare zakupy na starusieńkie PSP - co prawda nie da rady pobrać bezpośrednio na konsolkę, a trzeba najpierw wrzucić na PS3/PC. Podejrzewam, że w przypadku Vity, nawet jak coś padnie, to zostanie wymyślone podobne rozwiązanie. Zakupów gracza ot tak nie skasują na hurrrra.

Kartę od 16 GB w górę też chętnie bym jednak przytulił, ale ŻYD ze mnie i jadę dalej na swojej ósemce. Smile


RE: Timespinner Premiera 25.09.2018 - FPS21311 - 28-09-2018

(27-09-2018, 09:01)Kraszu napisał(a): Nawet nawet mi się widzi ta gierka. Jak najbardziej jestem zainteresowany. Miło zaskoczyła mnie ta premiera.

A co zakupów cyfrowych - zdecydowanie za wcześnie jest @FPS na takie chomikowanie "na zapas". Do tej pory można oficjalnie kupować i zasysać swoje stare zakupy na starusieńkie PSP - co prawda nie da rady pobrać bezpośrednio na konsolkę, a trzeba najpierw wrzucić na PS3/PC. Podejrzewam, że w przypadku Vity, nawet jak coś padnie, to zostanie wymyślone podobne rozwiązanie. Zakupów gracza ot tak nie skasują na hurrrra.

Kartę od 16 GB w górę też chętnie bym jednak przytulił, ale ŻYD ze mnie i jadę dalej na swojej ósemce. Smile
Trochę mnie pocieszyłeś, oby tak było - nie ukrywam, że wygodniej mi coś kupić w PS Storze, a i ceny są często niższe, niż w przypadku gier pudełkowych (jak w ogóle gra w takiej formie fizycznej wyszła).

PS. Nie wiem czy masz PS4, ale jest - a przynajmniej był - do pobrania za darmo motyw z gry The Last of Us Part II za darmo. Smile


RE: Timespinner Premiera 25.09.2018 - Kraszu - 02-10-2018

Mam PS4 oczywiście, ale motywy i inne tego typu bzdurki raczej mnie nie interesują.

A na Vitke zassałem po raz pierwszy cyfrę - dałem 29 zł za Assassin's Creed Chronicles Trilogy. Wydaje mi się, że to tytuł idealny na handheld (2D). Pudełko niestety chodzi po ponad 100 zł... Zawsze wolę pudełko, ale jednak różnica w cenie jest tak duża, że nie ma sensu AŻ tak przepłacać i z tego względu coraz częściej będę sięgał po cyfrę.

Skoro posiadasz teraz zestaw PS4/Vita to może cię zainteresować lista cross'ów ---> KLIK.


RE: Timespinner Premiera 25.09.2018 - FPS21311 - 16-10-2018

(02-10-2018, 09:38)Kraszu napisał(a): Mam PS4 oczywiście, ale motywy i inne tego typu bzdurki raczej mnie nie interesują.

A na Vitke zassałem po raz pierwszy cyfrę - dałem 29 zł za Assassin's Creed Chronicles Trilogy. Wydaje mi się, że to tytuł idealny na handheld (2D). Pudełko niestety chodzi po ponad 100 zł... Zawsze wolę pudełko, ale jednak różnica w cenie jest tak duża, że nie ma sensu AŻ tak przepłacać i z tego względu coraz częściej będę sięgał po cyfrę.

Skoro posiadasz teraz zestaw PS4/Vita to może cię zainteresować lista cross'ów ---> KLIK.

Dzięki, luknę sobie. Big Grin

Co do wersji cyfrowych.... no niestety, ale bez porównania. Ceny są zdecydowanie mniejsze.