PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) (/thread-przerobka-stala-6-61-infinity-krok-po-kroku-bonus-spolszczenie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - djpimpek - 16-02-2020

Zupełnie nie wiem po co to tworzenie hybrydowego softu... Skomplikowałeś to aż zbrickowałem streeta E1004... Wystarczyło wgrać LCFW 6.61 LME-2.3, potem infiniti 2.0 i ustawić który CFW i zrobione w 3 minuty, a tak przekombinowałem i uwaliłem konsolę....


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Michal_burnout - 18-02-2020

Infinity 2.0 to co innego niż 1.0(instalacja) i nic nie skomplikowałem, na razie jesteś jedyny który ma bricka, napisałem wszystko po kolei tak jak się to powinno zrobić, osoby które pierwszy raz robiły przeróbkę nie miały z tym problemu. Najwidoczniej popełniłeś jakiś błąd lub coś zawiodło i się nie udało- już wiem co zawiodło, street nie był wspierany przez 1.0 także przykro mi, ale brick był nieunikniony Sad Infinity 2.0 jest jednak o wiele prostsze niż 1 i wspiera już street ale ten poradnik jak na razie jest na 1.0


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - miastowy - 09-03-2020

Po wgraniu Infinity 2 i PRO-C niby wszystko było OK ale po skopiowaniu gry ISO i próby odpalenia skończyło się zawieszeniem PSP nie mogłem wyjść z gry a po wyłączeniu i włączeniu PSP za pomocą przycisku POWER to przyciski nie działały albo działały raz na jakiś czas i to bardzo krótko.

Udało mi się wrócić do oryginalnego 6.61 zrobiłem to naciekając lewy górny przycisk L oraz cały czas go trzymając wciskamy power na jakieś 2sec i puszczamy ale L trzymamy cały czas. Szybciej na kartę wgrałem chronoswitch_7_0 oraz oryginalny 6.61 L cały czas trzymając wszedłem na kartę i odpaliłem chronoswitch_7_0 po czym wgrałem 6.61 i się udało.

Tak dla potomnych jeżeli macie PSP-1004 to przerabiając na stałe są same problemy w moim przypadku problem chyba robi infinity czy to stare czy nowe 2 teraz mam same PRO oznaczone jako PSP 6.61 PRO-C F3 być może i stare ale działa aha wgrane są tylko dwa folderu tzn: FastRecovery i PROUPDATE za pierwszym razem odpalamy proupdate a potem już tylko fastrecovery natomiast PROUPDATE radziłbym nie usuwać z karty mimo że teoretycznie można bo potem tylko i tak z fastrecovery się odpala.

Jeżeli ktoś posiada PSP-1004 i ma działające nie ścinające menu trwale przerobione proszę o podzielenie się byłbym wdzięczny.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - miastowy - 09-03-2020

Delete


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - rudiszubert - 13-03-2020

Też przerobiłem PSP 3004 z softem 6.61 na Infinity2 . Przez jakiś czas było wszystko OK aż pewnego dnia zaczęła nie widzieć karty pamięci . Po wyjęciu karty startowała normalnie. Kartę włożyłem do drugiej konsoli i też jej nie widziała . Kartę przeskanowałem na komputerze i wszystko OK. Włożyłem ją z powrotem do tej pierwszej konsoli i dalej jej nie widziała. Powróciłem do org.6.61 i przerobiłem ją LCFW+6.61+LME-2.3 ale tu zaczęły się problemy. Gry widziała (ta sama karta) uruchamiała się ale przy starcie gry robił się czarny ekran,dioda zielona się świeciła i po kilku sekundach się wyłączała. Zainstalowałem jeszcze raz Infinity2 i tak samo. Przywracałem do 6.60 i to samo. Co Wy na to ?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - miastowy - 15-03-2020

Zrób tak format karty, przywróć ustawienia domyślne na kartę wgraj chronoswitch_7_0 oraz oryg. 6.60 potem zrób jeszcze raz format karty i ustawienia domyślne wgraj na kartę oryg. 6.61 i odpal go bezpośrednio bez użycia chronoswitch_7_0 jeżeli chcesz zostać na 6.60 to przy użyciu chronoswitch_7_0 wgraj coś starszego co znajdziesz niż 6.60 a na końcu odpal bezpośrednio same 6.60

Mi to pomogło jak miałem laga menu bez trzymania L nie szło się poruszać po menu.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Spokos - 30-04-2020

Witam,
Dawno tu nie zaglądałem pozdrawiam wszystkich.
Zrobiłem wszystko według poradnika i działa do momentu całkowitego wyłączenia konsoli po ponownym uruchomieniu mam znowu w system information 6.61 i znak nieskoniczoności  i nie widzi gier na karcie pamięci poprawiałem już to 2 razy i ciągle jest tak samo wszystko działa do momentu całkowitego wyłączenia konsoli. Moja konsola to wersja FAT prawdopodobnie z rynku japońskiego ponieważ ma odwrócony układ przycisków w menu to znaczy kółkiem się potwierdza  a krzyżykiem cofa. Nie jestem pewien bo konsolka jest składana z dwóch egzemplarzy mojej starej konsolki i części kupionych pare lat temu na allegro. Przed przerabianiem konsolka wyświetlała dosyć stary soft ale nie pamiętam dokładnie jaki z przodu napewno było 2. ale dalej nie pamiętam.
Czy ktoś zna dobrą stronę z grami na psp i jakimiś fajnymi tapetkami do meni głównego.
Pozdrawiam


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - rafako126p - 28-11-2020

Witam mam pytanko dziś instalowałem infinity 6.61 na swojej PSP Fat 1000 i przeszło prawidłowo i działało ale później w zabawie z ciekawości zaznaczyłem w kwestii konfiguracji inna opcje ( Pro CFW .....) w załączniku pokazuje o co mi chodzi i konsola się teraz zawiesza nie startuje  Proszę o pomoc
[Obrazek: Infinity_Bootloader%20Config%20CFW%20Mod...Screen.png]




RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Alucard1989pl - 28-11-2020

(14-02-2020, 12:22)sebastian_podgor napisał(a): Witam

Mógł bym prosić kogoś o wrzucenie plików Infinity oraz tej konfiguracji ponieważ stare już nie dzialają. Dziękuje z góry . Pozdrawiam

Polecam skorzystać z tego filmiku i plików pod nim.

https://youtu.be/h-pZeWV5Q8E

P.S: nie korzystać z nakładki spolszczającej przy tego typu instalacji Infinity 2.0, gdyż recovery nie uruchomi się w ME CFW by neurOn, nie wiem jak z PRO CFW by Coldbird.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Zeely - 01-02-2021

Czy po wykonaniu tej przeróbki istnieje jakaś możliwość wgrania ponownie oficjalnego softu 6.60 lub niższego w konsoli 3004?
Powiedzmy, że nie będę chciał z jakiegoś powodu przeróbki to czy będę mógł wrócić?