PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) (/thread-przerobka-stala-6-61-infinity-krok-po-kroku-bonus-spolszczenie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Pokey - 21-06-2019

Pytanko:

Mam 6.20 tn-c. Mogę zrobić upgrade do 6.61? Jak ściągnąłem na kartę to pojawił mi się komunikat, że ten update jest nieodpowiedni. Z kolei podczas proby upgradu z sieci informuje mnie o niskim poziomie baterii mimo, że konsola podłączona jest do gniazdka.

Co robię źle?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Michal_burnout - 21-06-2019

Jeśli masz walniętą baterie to nie wiem jak się to ma do przeróbki, czy można na ładowarce


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Arekd1396 - 10-08-2019

Linki do pobrania nie działają


przerobienie psp - Kurek1978 - 13-08-2019

Witam posiadam konsole psp 3001 czy ktoś pomoże mi spolszczyć ją i przerobić soft 6.61 Pomocy.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Michal_burnout - 02-09-2019

Arekd1396 link który potrzebujesz do przerobienia znajduje się w tym tekście na początku poradnika:

"Ponieważ lolhax w chwili obecnej nie działa podaje link do wszystkich programów użytych w poradniku."

Kurek1978 sam przerobisz, masz podane jak na tacy dla dziecka. Co do spolszczenia to pięć opcji nie jest warte zachodu moim zdaniem ale jeśli bardzo chcesz to też jest podane jak to zrobić, nie korzystałem z tego ale spróbuj a powinno Ci się udać wielu korzystało i wszystko działa.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Mario80 - 15-09-2019

Witam.
Mam wgraną do 3004 trwała przerobke 6.20 ProB10.
Warto aktualizować do 6.61?
Jesli tak, to czy mam postepować wg wszystkich kroków z 1szego posta?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Michal_burnout - 17-09-2019

Jeśli przeróbka działa Ci prawidłowo to chyba sensu nie ma.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Michal_burnout - 12-11-2019

Wyszło infinity 2.0 ale słabo bo jeśli ktoś ma 1.0 to trzeba wrócić do standardowego softu 6.60 lub 6.61- trzeba się bawić w downgrade a ciekawe na ile to bezpieczne.

-----------------------------------------------------------------------

Jestem świeżo po downgrade z infi 1 i aktualizacji do Infi 2, niedługo mały tutek, teraz to petarda jest w sensie instalacji.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - bareja88 - 01-02-2020

Hej dobrzy ludzie. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam chrześniaka konsole. Zrobilem wszystko jak należy z instrukcja (żadnego błedu) i nie widzi gier. Wcześniej zrobiłem przeróbkę nietrwałą i widział po trwalej nic nie widzi (folder ISO z dużej litery jest, gry są, a nie widzi, na nietrwałej widział?!?) Ps. Dodam, że znaczek przy przeróbce nieskończoności jest, no i Maincraft nie działa wchodzi do menu i zwiecha!!! Pomurzcie dobrzy ludzie!


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - sebastian_podgor - 14-02-2020

Witam

Mógł bym prosić kogoś o wrzucenie plików Infinity oraz tej konfiguracji ponieważ stare już nie dzialają. Dziękuje z góry . Pozdrawiam