PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) (/thread-przerobka-stala-6-61-infinity-krok-po-kroku-bonus-spolszczenie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - tomx1989 - 28-02-2018

Tak będziesz miał stałą przeróbkę, język angielski, jeżeli nie ma folderu ISO to sam go tworzysz. Bez kroku B niczego nie odpalisz na PSP.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 28-02-2018

Była jakaś "polonizacja" ale jest to zbędne, nic to nie daje, parę tylko opcji menu spolszczało. Grę odpalisz i inne rzeczy tez po eng zrobisz.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Sebastian88 - 02-03-2018

a może ktoś polecić jakos stronkę z której można sciągnać legalnie gierkę? bo wszystkie strony albo sa płatne albo nie da sie nic ściagnać.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - tomx1989 - 02-03-2018

Legalnie tylko z PSN Smile Nielegalnie i darmowo po wpisaniu w google psp rom, z kilku pierwszych stron można bez problemów ściągać.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Sebastian88 - 04-03-2018

ok
a takie jeszcze mam pytanko cało instalacje przeprowadziłem na karcie micro sd 2gb, teraz chciałem zakupic micro sdhc 16gb, nie musze od nowa całego etapu instalacji robic? tylko folder iso zrobic a reszta juz jest na konsoli itp.
karta 16gb sdhc będzie działac w psp? z adapterem memory stick pro duo?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - tomx1989 - 04-03-2018

Jak już masz trwałą przeróbkę, to już niczego na kartę nie musisz wrzucać, sformatuj kartę w PSP to utworzy odpowiednie foldery, jak nie będzie folderu ISO to go sam utworzysz. 32GB powinny bez problemów działać, a nawet i większe.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 04-03-2018

Stron jest sporo ale nie bardzo tu je wymieniać, pw discord i Ci dam namiary. Co do kart 128GB miałem i chodziło. Wolno odczytywała po wejściu w gry ale bez przesady. Gierki śmigały, pisałem o tym kiedyś, poszukaj jak Cię ciekawi.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Alucard1989pl - 03-04-2018

Witam, po dłuższym użytkowaniu tego cfw jestem bardzo zadowolony Big Grin, natomiast jedynym minusem był brak języka polskiego. Oczywiście, niektórym to nie przeszkadza, ale dla uparciuchów po researchu wujka google znalazłem sposób na spolszczenie psp z cfw 6.61 Big Grin. Rozwiązaniem jest plugin wykonany przez samego twórcę cfw infiniti czyli davee'a. Plugin ten nazywa się 6.60 plugins to 6.61, dzięki któremu większość pluginów z softu 6.60 działa na sofcie 6.61. Problemem stanowił skrypt do zapisania, by dany plugin zadziałał (gdyż nie każdy potrafił zrozumieć, jak zapisać taki skrypt by to zadziałało). Po straceniu wielu godzin, dni i nie przespanych nocy udało mi się znaleźć rozwiązanie (dlaczego proste sprawy są dla nas takie trudne i odwrotnie? ... sam nie wiem Big Grin). Nawiązując do spolszczenia ... pobieramy ww plugin TUTAJ, instalujemy do folderu SEPLUGINS i w plikach game.txt, pops.txt lub vsh.txt musimy wpisac taki skrypt:
Kod:
6.61 plugins 1
plugin do 660_plugins_on_661.prx 1
6.60 plugins 1
plugin jakikolwiek do wersji cfw 6.60 1

U mnie to wygląda mniej więcej tak:
Kod:
6.61 plugins 1
ms0:/seplugins/660_plugins_on_661.prx 1
6.60 plugins 1
ms0:/seplugins/localizer.prx 1

Dla niewiernych Tomaszy zdjecia Smile:
[Obrazek: 30cb30cf06dbbbfamed.jpg]
[Obrazek: e7f61faac551104cmed.jpg]


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 09-04-2018

Ładnie Tongue Wiele osób się ucieszy, brawo Ty Smile Na ekranie masz szkło czy folie?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Alucard1989pl - 10-04-2018

@Michal_burnout folia, ale nie zdejmuję na razie, bo nie mam czasu jej wymienić (wiem, że nieestetycznie to wygląda).