PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) (/thread-przerobka-stala-6-61-infinity-krok-po-kroku-bonus-spolszczenie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - ssebson - 05-08-2017

JESTEŚ KRÓLEM Smile nawet dziecko by się nie pomyliło uważnie czytając .
Dzięki pozdrawiam - Uszczęśliwiłeś moją CÓRKĘ.
Big Grin


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Stysiu_MS - 06-10-2017

Witajcie, moją przygodę z przerabianiem zakończyłem jeszcze na przeróbce Pro B6. I mam kilka pytań. Kupiłem konsole 3004 data code 0D na której jest 6.60 i Pro B10 nie trwała która znika, a zależy mi na trwałej. Czy muszę jakoś odinstalować tą przeróbkę i która jest lepsza? Pro B10 czy Infinity? Czy lepiej zrobić Downgroad do 6.20 i wtedy wgrać pernament jak się da oczywiście. Dziękuję za pomoc.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - tomx1989 - 07-10-2017

Nie musisz nic usuwać, obecnie raczej nie ma powodów dla których lepiej zostawać na 6.20(o ile da się zrobić downgrade na tej konsoli). Infinity to rodzaj przeróbki, nazwa trwałego patcha, CFW możesz sobie wybrać czy to będzie LME Infinity czy PRO Infinity.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Stysiu_MS - 09-10-2017

Znalazłem wiele filmików z downgrade z 6.60 na 6.20. Ogólnie zależy mi na pernamentnym i do tego Język Polski którego Infinity nie oferuje. Konsola idzie w ręce dzieci więc chyba się zdecyduje na wariant 6.20 który oferuje wszytko co potrzebuje. Gdybym jednak zmienił zdanie to muszę zrobić kroki A,B,C,D po kolei jak leci?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 09-10-2017

Tak, po kolei musiałbyś wgrać. Infinity to launcher przeróbki który czyni ja stałą Smile Nie jest nigdzie widoczne w menu, wszystko wygląda tak jak stała przeróbka 6.20. Co do języka PL to nie wiem czy to ma sens, bo i tak większość gier jest w ENG. Tu masz spolszczenia gier PSP i PSX dla dzieciaków coś znajdziesz. Miałem takowe spolszczenie softu na 6,20 ale ono nie wnosi nic, a dzieci szybko załapią o co chodzi nawet po angielsku. Mój czytać nie umie(4 lata) a na tablecie wie kiedy i gdzie kliknąć "play", wzrokowo zapamiętał i dalej już kojarzy. Nie pamiętam jak się spolszczało te menu ale czy na 6.61 nie można to bym się zastanowił. Tamte forum z plikami padło ale mam gdzieś na dysku i chyba sam sprawdzę na 6.61, ale najszybciej jutro i też nie obiecuje. Co do "lepszości" przeróbek to tak jak już pisałem, można zainstalować i wypróbować ale ja od siebie polecam LME-2.3 (Minimum Edition), nie jest z niczego okrojona(to tylko nazwa) i wszystko mi na niej działało(ma chyba dobry driver gier "Inferno"- być może PRO też go ma). Polecał ja też guru ze wspomnianego zamkniętego forum.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Sharaku - 17-11-2017

Jak rozumiem na E1004 powinno śmigać? Smile


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - tomx1989 - 18-11-2017

Nie, E100x nie jest obsługiwany, tylko PSP 100x, 200x, 300x i N100x.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - szalatek96 - 03-01-2018

Co prawda późno się za to biorę patrząc na czas powstania postu ale mam pytanie które nie daje mi spokoju..
Chodzi dokładnie o pkt C podpunkt 3
"w folderze MAKER mamy 3 pliki: EBOOT.PBT, 661.PBP i 631.PBP."
Czy to jest literówka czy u mnie coś jest nie tak jeśli plik EBOOT ma format PBP?
Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją.

PS Dodam tylko że psp v3004


EDIT: Dzięki za uwzględnienie i szybką reakcję. Poradnik przejrzysty i zrozumiały. Oczywiście + leci


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 03-01-2018

Masz racje, literówka, dzięki, już poprawiam Wink


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Sebastian88 - 28-02-2018

Hej
Właśnie kupiłem psp 3004 , jestem zielony w tym temacie. Mam soft 6.31
jak będę robił wszytsko w/g twojego poradnika to będę miał stało przeróbkę? ona jest z językiem polskim? nigdzie nie widze w opisie tworzenia folderu ISO do gier sam się utworzy? Krok B tez musze zrobic? mimo tego że chce stała przeróbkę
dziękie za odpowiedzi
pozdrawiam