PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku + bonus- spolszczenie :) (/thread-przerobka-stala-6-61-infinity-krok-po-kroku-bonus-spolszczenie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 03-05-2017

Kopi nie robi ale przeczytaj cześć o odinstalowaniu, może Ci to pomoże(jest to opisane pod koniec):
How to remove/uninstall Infinity


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - ppukownik - 23-05-2017

Czy mając konsole PSP 3004 z softem 6.39 aby przerobić trwałe nam zaktualizować do 6.61 i wykonać tylko krok opisany w punkcie "D" ?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 23-05-2017

Nie, mając 6.39 musisz zrobić po kolei- A, B, C, D ...


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - ppukownik - 24-05-2017

Poradnik super . 20min i konsola przerobiona trwale . Na końcu usunąłem wszystkie foldery z psp/game żeby była czysta konsola bo idzie w ręce dzieci . A czy istnieje jakiś patch spolszczajacy na Infiniti ?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 25-05-2017

Bardzo dziękuję, o to mi chodziło, żeby krok po kroku można było zainstalować przeróbkę. Co do języka PL to nie bawiłem się w to, menu jest banalnie proste, dzieci lepiej je opanują niż my Wink. Gorzej jak włączą w xmb select i odpalą vsh. Dałem dzieciakowi konsole a potem niemiłosiernie muliła. Szukałem przyczyny a łobuz taktowanie procesora poprzestawiał Big Grin Co do języka to lepiej gier w PL poszukać, mało jest ale odezwij się na pw to zobaczę co tam w ojczystym się znajdzie.


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - szaber - 18-06-2017

Robie wszystko jak trzeba aby było na stale ale na końcu system information i mam tylko Version 6.61 i znak nie skończoności czy tak powinno być
?


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 21-06-2017

Nieskończoność to znaczy, że masz Infinity(poradnik punkt C7) a jeszcze trzeba przeróbkę zainstalować i aktywować. Po trwałej aktywacji będziesz miał "6.61 LME-2.3 znak nieskończoności".


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - arturwiecki1983 - 15-07-2017

Witam czy infiniti można zainstalować na wszystkie modele psp3004 chodzi mi o modułykonsoli?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - Michal_burnout - 15-07-2017

Niech mnie poprawią jeśli się mylę ale nic nie znalazłem o tym aby jakaś 3004 nie mogła być przerobiona Smile


RE: Przeróbka stała 6.61 Infinity- krok po kroku. - arturwiecki1983 - 15-07-2017

Dzięki za odpowiedz

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Aktualizował ktoś infiniti?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka