PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 [PS2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 [PS2] (/thread-spolszczenie-do-gta-3-na-playstation-2-ps2)

Strony: 1 2 3


Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 [PS2] - MPN - 16-06-2016

puste


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - tomx1989 - 19-06-2016

Działa z wersją NTSC, dzięki, właśnie tą część miałem zamiar przejść Smile


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - MPN - 20-06-2016

Spoko, polecam się na przyszłość Big Grin
Mam nadzieję że to spolszczenie otrzymało status perfekcji, to będę mógł dokończyć GTA Vice City i brać się za Storiesy. Tongue

PS.: Jeśli chodzi o spolszczenie do GTA San Andreas to przerobił je grzeniol, można w Google znaleźć Smile


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - tomx1989 - 21-06-2016

Super, kawał dobrej roboty, wszystkie szóstogeneracyjne GTA jeszcze przede mną, także czekam Smile


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - MPN - 23-06-2016

[Obrazek: 370_11.jpg][Obrazek: 726_12.jpg]

Poprawiłem już czcionkę - to był jeden z ważnych błędów jakie wykryłem, zaraz będę analizował cały tekst i poprawiał i myślę że za 2 dni wstawię spolszczenie w bardzo dobrym stanie Big Grin
Edit: No i oczywiście tak 'yścigi zdalnie sterowanego samolotu', a powinno być wyścigi - nie edytowałem jeszcze tekstu Big Grin, spróbuje skrócić jakoś tą nazwę bo przez to że jest długa to wyświetla tekst na różowo, a nie żółto.


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - Makaveli - 23-06-2016

Zrób zwyczajnie „Wyścigi samolotu RC”, tak, jak to ma miejsce w oryginalnej wersji językowej.


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - MPN - 23-06-2016

Spoko, tak będzie. Smile


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - RafalKa - 23-06-2016

Wyrzuć "zdalnie" i sens powinien być zachowany.


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - MPN - 24-06-2016

- Wyścig wyścigówki RC
- Wyścig samolotu RC
- Zadanie helikoptera RC

Tak myślę że będzie dobrze Smile

Przy okazji przechodząc misje Avery'ego, natknąłem się na błąd, w Dewastator się zacina gra i idzie sam dźwięk, właśnie poprawiłem to, to są te właśnie pozostałości z PCtowej wersji spolszczenia które nie pozwalają grać.
poprawka

Wierzę że GTA 3 już jest skończone i wracać do niego nie będę, sprawdziłem już całą grę. Teraz mam prośbę na temat GTA Vice City. Jeśli ktoś chce mi pomóc wyłapać błędy, bardzo bym był wdzięczny, niestety mało mam czasu na VC z powodu tego iż zajmuję się dwoma grami na raz: LCS i VCS.


RE: Spolszczenie do GTA 3 na PlayStation 2 - Tetryk - 02-07-2016

Po zamianie plików w UltraISO i nagraniu gry, ta wywaliła komunikat o nieobsługiwanym formacie płyty. Nagrywane dwa razy z działającego obrazu...