PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
PSP-2003 przestało się uruchamiać - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: PSP-2003 przestało się uruchamiać (/thread-psp-2003-przestalo-sie-uruchamiac)



PSP-2003 przestało się uruchamiać - marcelpol - 27-04-2016

Witam,

jak w temacie, proszę o pomoc, bo moje ukochane PSP przestało działać Sad Poniżej nakreślam okoliczności zdarzenia.

Mam od kilku lat przerobione PSP 2003 z softem 5.50 Prome-4. Jakiś rok temu zepsuł mi się w nim slot na kartę memory stick duo, która była zawsze moim nośnikiem gier. Slot naprawiłem ponad miesiąc temu. Wszystko śmigało znakomicie, zauważyłem tylko, że po naprawie konsolki lampka przy przycisku POWER się nie pali oraz wciskał się czasami prawy przycisk na d-padzie, ale to minęło.

Problem pojawił się wczoraj, podczas wgrywania na konsolę poploadera. Podłączyłem ją kablem do laptopa i skopiowałem soft na kartę, wszystko było bez zarzutu. Nie odłączałem PSP z pod kabla, było jakiś czas włączone. Po kilku minutach zauważyłem, że konsola pod kablem jest wyłączona i już nie chciała się uruchomić Sad

Postanowiłem dokładnie opisać sytuację, bo nie wiem czy ten problem może mieć związek z wgrywanym przeze mnie poploaderem czy może z niedawną naprawą. Próbowałem robić hard reset konsoli, ale to nic nie dawało, permanentny brick.

Czy ktoś może wie w czym tkwi problem? Bardzo proszę o pomoc.

UPDATE:

Konsola się uruchamia jak wyjmę baterię i podłączę ładowarkę i wcisnę kombinację przycisków HOME + Lewy Trigger + POWER.

Po włożeniu baterii i odłączeniu od ładowarki przestaje działać, bo monituje, że bateria jest rozładowana.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Zrobiła mi się bateria pandory z konsoli, udało mi się odpandoryzować Smile


RE: PSP-2003 przestało się uruchamiać - jakubm82 - 02-01-2017

Cześć,

Temat niby do zamknięcia - ale mógłbyś mi pomóc?
Możliwe, że mam podobny problem. Posiadam PSP E1004 i nie włącza mi się konsola - nawet się nie ładuje.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam
Kuba


RE: PSP-2003 przestało się uruchamiać - RodnerGames - 12-04-2017

Kuba, mozliwe ze masz bricka. ;/
Lampka POWER swieci Ci sie gdy podlaczysz konsole do ladowania?
Jesli tak, to przez jaki czas?


RE: PSP-2003 przestało się uruchamiać - maslibo - 06-05-2017

(02-01-2017, 23:59)jakubm82 napisał(a): Cześć,

Temat niby do zamknięcia - ale mógłbyś mi pomóc?
Możliwe, że mam podobny problem. Posiadam PSP E1004 i nie włącza mi się konsola - nawet się nie ładuje.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam
Kuba
Na pewno masz oryginalną ładowarke? Bo możliwe że jest za duże napięcie (miałem tak jak lapkiem chciałem ładować)
Jak uda Ci się jakoś naładować to wyłącz całkiem psp i spróbuj wykonać kombinacje klawiszy: home select start kwadrat trójkąt i w tym czasie co masz wcisniete te przyciski, włącz konsole