PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
[GTA V] Recenzja - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Recenzje gier PS3 (https://playstationforum.pl/forum-recenzje-gier-ps3)
+--- Wątek: [GTA V] Recenzja (/thread-gta-v-recenzja)



[GTA V] Recenzja - TabaQu - 18-01-2016

[Obrazek: latest?cb=20111025172507]

Witam dziś przedstawię wam recenzję gry GTA V.

GTA V firmy RockStar niestety ale jest to ostatnia generacja gry GTA, twórcy postanowili zaprzestać produkcję następnych części.

GTA V była najbardziej oczekiwaną premierą gier w ciągu ostatnich latach.
W nawiązaniu do GTA IV postarali się co do tej wersji, gdyż poprzednia była fatalnym portem konsol.

[Obrazek: gta-v_mft.jpg]

Na początek skieruję sie ku fabule, postacami którymi wcielimy się podczas gry są: Franklin, Michael, Trevor.

Franklin: jest to osiedlowy ziomal, o czarnoskórej karnacji, głównie kradnący samochody bez stałej pracy.

Michael: jest on emerytem, który przeżywa kryzys wieku średniego, jest on bogatym emerytem, nie posiada pracy gdyż zajmuję się obrabianiem.

Trevor: jest psychopatą, który jest bogaty, nie posiada pracy gdyż zajmuje się też obrabianiem.

Panowie w fabule zaczynają działać jako gang kasiarzy.
Gra opowiada za to bardzo sprawnie i potrafi wciągnąć w wir wydarzeń.

GTA rozpoczyna się w świecie LOS SANTOS, w którym możemy się swobodnie poruszać.
Jak i w poprzednich wersjach GTA twórcy postarali się o swobodę w grze i dbałość o detale, dzięki którym nadaje to realizm grze.

Czego możemy natomiast zazdrościć graczom platformy PC ?

Graczom PC możemy zazdrościć możliwość gry w widoku 1os., oraz możliwości jak w każdej wersji dodawania własnych utworów do playlisty podczas jazdy pojazdami.

Co mogę powiedzieć o grze od siebie ?
Gra jest bardzo wciągająca, jednak nie podoba mi się to że musimy co jakiś czas zmieniać postacie a nie gdy np. chcemy w czasie nie wypełniania misji.
Fabuła jest pełna roboty, a kolejna rzecz która mi się nie podoba to ciągle zmienianie misji, np. jedziemy z czarnoskórymi i nagle idziemy od innej osoby przyjmować rozkazy.

Oczywiście ostatnia opinia jest napisana, o czym ja sądzę.
Recenzję pisałem 1 raz więc proszę o wyrozumiałość ;P.




RE: [GTA V] Recenzja - Kratos - 18-01-2016

Ciężko to nazwać choćby wstępem do recenzji i to w dodatku mając na względzie, że mamy do czynienia z takim molochem jak GTA V. Może i jest to jakiś trzon recenzji, ale żeby chociaż próbować nazwać go tego typu tekstem to należy przy nim jeszcze bardzo dużo popracować i rozbudować poszczególne opinie ubierając je w zgrabne argumenty. Tutaj mamy pojechanie po łebkach po całości.



TabaQu napisał(a):GTA V firmy RockStar niestety ale jest to ostatnia generacja gry GTA, twórcy postanowili zaprzestać produkcję następnych części.

Że jak?!


RE: [GTA V] Recenzja - Makaveli - 18-01-2016

https://www.playstationforum.pl/showthread.php?tid=26999

Recenzja mojego autorstwa tej gry. Przeczytaj i zobacz, o co chodzi w tym rzemiośle. To, co napisałeś, ledwo zakrawa na opis gry, który wrzuca się do encyklopedii na główną stronę woluminu z grą.


RE: [GTA V] Recenzja - Mr.Q - 19-01-2016

Kratos, chyba chodziło ci o molocha. Motłoch nie jest słowem określającym rozmiar.

Tekstu nie komentuje bo nie ma raczej czego.


RE: [GTA V] Recenzja - VortaL - 21-01-2016

zbyt krótki tekst, zajrzyj do Makaveli.


RE: [GTA V] Recenzja - Damiano1234 - 22-01-2016

I te pierdoły,że rockstar chce skończyć z seria GTA 😀 nie podoba mi się ta "recenzja"


RE: [GTA V] Recenzja - Mr.Q - 22-01-2016

Usunąć ten temat najlepiej bo nie wiem po co to ma wisieć...


RE: [GTA V] Recenzja - Szymon - 22-01-2016

Świetna recenzja, bardzo mi się podoba i czekam na więcej.
Nie przejmuj się tymi marudami, liczy jakość, nie ilość.
[spoiler]Boże ta recenzja to tak naprawdę gówno xD[/spoiler]


RE: [GTA V] Recenzja - MrWahacz - 23-01-2016

Bardziej pasowałoby jako krótka opinia do tematu poświęconego grze. Recenzji tutaj nie widzę Smile