PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki model PSP kupić? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--245)
+--- Wątek: Jaki model PSP kupić? (/thread-jaki-model-psp-kupic)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaki model PSP kupić? - Michal_burnout - 14-02-2016

Ostatnio jest pełno tematów o wyborze PSP. Tak, najlepsza PSP 300x, awaryjne nie są, jak się o nie dba, same z siebie nie psuja się. Co do gier z PSXa to trzeba by jakąś listę kompatybilności znaleźć. Na EP jest 1300 tytułów, nawet jeśli jakieś się powtarzają to i tak ogrom... Każde PSP 3004, nawet z najnowszym softem 6.61 da się przerobić przeróbką niestałą- po wyjęciu baterii lub wyłączeniu konsoli trzeba ja aktywować, trwa to parę sekund. Waga gier- około 1GB, ale są i kilkanaście MB albo i ponad 3GB, zależy. Cena, kupiłem supersprawną za 80zł z przesyłką, ale tak to 100zł bym celował, zależy jaki stan, uszkodzony napęd można by olać no ale wtedy się piraci. Można i za 30 wyrwać bo i takie na olx widziałem.


RE: Jaki model PSP kupić? - Bone - 20-02-2016

L2 jest pod analogiem?


RE: Jaki model PSP kupić? - Sandinista - 20-02-2016

L2 czy inny przycisk możesz sobie przypisać pod dowolny knefel. Wchodząc w trakcie gry w "Home" dostajesz kilka opcji w tym właśnie możliwość przypisania klawiszy. Więc od Ciebie zależy, gdzie go sobie ustawisz.


RE: Jaki model PSP kupić? - rolandrolandowski - 20-02-2016

A jak wygląda gra Multiplayer? Chciałbym zagrać z kolegą to muszę mieć połączenie z Internetem?


RE: Jaki model PSP kupić? - Sandinista - 20-02-2016

Chyba serwery do jakiejkolwiek gry w multi, myślę że są już wyłączone, ale w "kanapowe" multi da się zagrać. Nie wiem ile gier obsługuje to, ale taki Tekken da radę i tutaj wystarczy, że jedna osoba posiada grę. Opcja share pozwala na grę na dwóch. Musiałbyś poszukać, które gry się zaliczają.


RE: Jaki model PSP kupić? - mattek - 20-02-2016

Wyszukaj sobie tytuły z opcją Ad-Hoc. Tylko pamiętaj, że gry muszą być na obydwóch konsolach w tym samym regionie. No i jest jeszcze wspomniana opcja share. Do typowych sieciówek, chyba wszystko wyłączone.


RE: Jaki model PSP kupić? - Bone - 21-02-2016

PSP 3004 za 160 zł opłaca się kupić ? pełny komplet, b. dobry stan.


RE: Jaki model PSP kupić? - Michal_burnout - 22-02-2016

Jeśli to komplet taki z pudła, konsola w dobrym stanie lub b.dobrym(podaj co w zestawie??) to można się pokusić, wszystko zależy jaka gotówką się dysponuje. Osobiście uważam, że można taniej, kwestia kasy i tego co chce się otrzymać.


RE: Jaki model PSP kupić? - rolandrolandowski - 22-02-2016

Ad-hoc czyli nie potrzeba połączenia z Internetem?


RE: Jaki model PSP kupić? - Bone - 22-02-2016

Psp 3004, pudło, karta 8gb, ładowarka. I tak nie będę używał umd więc jest z zbędne dla mnie.

Nie chcę przepłacać. Najważniejsze żeby była min karta 8gb i w miarę nie porysowany lcd. Umd niepotrzebuje bo przede wszystkim będę konsoli używał do klasyków z psx.