PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? (/thread-czy-nie-sadzicie-ze-wersje-mobilne-starych-gta-powinny-byc-na-vite)



Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - kluska98 - 06-03-2015

Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA (trójki,Vice City i San Andreas) powinny być skonwertowane na PS Vitę niż na tablety i smartfony.
Na innych forach czytałem narzekania na granie w stare GTA na ekranie dotykowym,pisali tam że trudniejsze misje bardzo ciężko przejść niż kiedyś na PC i PS2 - na PS Vicie byłaby lepsza wygoda grania ( w końcu kiedyś GTA LCS i VCS były na PSP)
A poza tym stare GTA z lekko lepszą grafiką i checkpointami rozruszały by tą konsolę


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - mattek - 06-03-2015

Nie, ponieważ smartfony ma o wiele więcej osób niż Vitę, więc i grupa odbiorców będzie większa co przekłada się na mocniejszy zarobek chociażby. Poza tym, ta konsola jest praktycznie martwa biorąc pod uwagę wsparcie takich producentów jak właśnie Rockstar, a samo Sony nie robi wiele w kierunku, aby to zmienić. Co do kwestii sterowania, nie jest źle, ale super wygodnie też nie - niekiedy frustruje nietrafienie w przycisk, przez co możemy zginąć przykładowo, ale po dostosowaniu sterowania i pewnym czasie oswajania się z nim, da się w miarę komfortowo grać. No i wszystkie części GTA mają wsparcie kontrolerów Smile


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - Mr.Q - 07-03-2015

Zdecydowanie nie Smile
1. Przeniesienie GTA na telefony to prawdziwa rewolucja. Pomyslałbyś w 2005 roku że ograsz San Andreas na telefonie?
2. Większe grono odbiorców.
3. Doniesienia o problemach z misjami są przesadzone. Nawet helikopterek z VC udało mi się przejść bardzo szybko. Poziom trudności został dostosowany.
4. Tej konsoli nie rozruszają 3 konwersje ze stacjonarek. Premiera GTA nie zmieniła by praktycznie nic. Kto kupiłby Vitę dla leciwych gier dostępnych dziś na prawie wszystkie platformy.


Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - krzysiekao - 13-03-2015

(06-03-2015, 23:14)mattek napisał(a): Nie, ponieważ smartfony ma o wiele więcej osób niż Vitę, więc i grupa odbiorców będzie większa co przekłada się na mocniejszy zarobek chociażby. Poza tym, ta konsola jest praktycznie martwa biorąc pod uwagę wsparcie takich producentów jak właśnie Rockstar, a samo Sony nie robi wiele w kierunku, aby to zmienić. Co do kwestii sterowania, nie jest źle, ale super wygodnie też nie - niekiedy frustruje nietrafienie w przycisk, przez co możemy zginąć przykładowo, ale po dostosowaniu sterowania i pewnym czasie oswajania się z nim, da się w miarę komfortowo grać. No i wszystkie części GTA mają wsparcie kontrolerów Smile

Jakie problemy z kontrola, na iOS w San Andreas gram na Dualu 3 lub 4.


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - mattek - 13-03-2015

Żadne przecież. Chodzi o przyzwyczajenie do sterowania dotykowego.


Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - krzysiekao - 16-03-2015

Np nie wiem, rozumiem ze w TR na urządzenia mobilne gdzie jest dużo przycisków ogarniesz sterowanie.

Co do tematu, bo z niego lekko zeszliśmy, to odpowiedz jest prosta. Większa ilośc urządzeń mobilnych a nie Vity.


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - miki1406 - 25-03-2015

Ja gram w GTA III na droidzie. Na Xperii SP śmiga bez problemu, a sterowanie jest na prawdę bajka. W kolejce czeka już GTA Vice City. Gry są po polsku i są wiernymi kopiami gier z PC.

Dziwi mnie brak tytułów na Vita, skoro telefon - 2 rdzeniowy 1,7GHz bez problemu to łyka

[Obrazek: mzl.stdvjocj.320x480-75.jpg]
[Obrazek: mzl.frjhltrt.320x480-75.jpg]


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - mattek - 25-03-2015

Ale co tu się dziwić, skoro jest to nieopłacalne? Sprzedaż nie byłaby tak duża jak na smartfonach.


RE: Czy nie sądzicie że wersje mobilne starych GTA powinny być na Vitę? - miki1406 - 26-03-2015

W markecie GTA nie znalazłem... Nie wiem gdzie można to kupić. Powiedzmy, że miałem to już przy zakupie fona Smile