PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Otwarcie działu polityka i religie. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Otwarcie działu polityka i religie. (/thread-otwarcie-dzialu-polityka-i-religie)

Strony: 1 2


Otwarcie działu polityka i religie. - Mr.Q - 21-01-2015

Proponuję po raz kolejny otworzyć dział polityka i religie. Ciapate jadą do Europy, niedługo zaczną podbijać świat, jest ich coraz więcej a my tutaj udajemy że problemu nie ma Smile Dlaczego?


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - Kratos - 21-01-2015

Bo jestem arabem, proste.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - JaDCorbeN - 21-01-2015

Na większości for na których przebywam szybko te działy są zamykane przez w sumie śmieszne kwasy.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - Kraszu - 22-01-2015

(21-01-2015, 22:03)Mr.Q napisał(a): (...) a my tutaj udajemy że problemu nie ma Smile Dlaczego?

Bo się boimy. Cała Europa się boi tych barbarzyńców. Taka jest prawda. Czy ktokolwiek z nas, gdyby nagle zdobył popularność i stał się osobą medialną, zdecydowałby się na otwartą ostrą krytykę islamu? Podejrzewam, że nie. Skoro za głupie karykatury mahometa fanatycy potrafią zabijać, to co działoby się po otwartej krytyce? Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem jakichkolwiek ustępstw na rzecz kultury islamskiej. Sprawa jest od lat zamiatana w Europie pod dywan.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - RafalKa - 22-01-2015

My mieliśmy parę set lat temu inkwizycję, palono ludzi na stosie, teraz Muzułmanie mają swoją święta wojnę, i o wszystko się awanturują, chcąc większych przywilejów, których jak nie dostają to argumentem jest zamach bombowy - oczywiście wszystko bardzo uprościłem,
Założenie działu polityka i religia imo bardzo interesujący temat jednak chyba prowadzący do"wojny domowej" na forum.
Sent from my phone.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - Bart - 22-01-2015

Było to już przerabiane. Pojawi się taki Messi i Smigol, czy jak im tam, i masz.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - PaultheGreat - 22-01-2015

RafalKa napisał(a):My mieliśmy parę set lat temu inkwizycję, palono ludzi na stosie,

To były inne czasy, a teraz mamy XXI wiek i dodatkowo żyjemy w Europie. Jak ciapaci chcą żyć w ciemnogrodzie, to niech go robią u siebie, a nie u nas. Dlaczego mamy iść im na ustępstwa? Dlaczego mamy nie wystawiać choinek i innych, charakterystycznych dla naszej kultury symboli w miejscach publicznych, żeby przypadkiem nie urazić "muzułmańskiej mniejszości", skoro oni w odwrotnym przypadku tj. pojawienie się Europejczyków w krajach islamskich, nie możemy w ogóle liczyć na tolerancję i za sam fakt bycia "niewiernym" można zostać skróconym o głowę. Poza tym ta sprawa z inkwizycją jest nieco rozdmuchana. To nie tak, że inkwizytorzy brali na stos każdego, kto chociażby minimalnie był podejrzany o herezję, tylko przeprowadzano proces i w przypadku wyrzeczenia się swoich heretyckich poglądów można było uratować życie.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - Bart - 22-01-2015

PaultheGreat napisał(a):dodatkowo żyjemy w Europie

Wtedy tu była Afryka.

Proponuje założyć dział historia.


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - Berion - 22-01-2015

Taki dział to droga do destrukcji każdego forum. Big Grin


RE: Otwarcie działu polityka i religie. - RafalKa - 22-01-2015

PaultheGreat napisał(a):To były inne czasy, a teraz mamy XXI wiek i dodatkowo żyjemy w Europie. Jak ciapaci chcą żyć w ciemnogrodzie, to niech go robią u siebie, a nie u nas. Dlaczego mamy iść im na ustępstwa? Dlaczego mamy nie wystawiać choinek i innych, charakterystycznych dla naszej kultury symboli w miejscach publicznych, żeby przypadkiem nie urazić "muzułmańskiej mniejszości
Właśnie jestem podobnego zdania - można rzec że są kilkaset lat za nami (a my sto lat za murzynami jak to się mawia Smile )
I też nie bardzo podoba mi się żeby iść na ustępstwa tylko dla jednej strony - chyba mam bardzo podobne podejście jak bodajże w Rosji.