PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Głosowanie na najlepszą recenzję - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Głosowanie na najlepszą recenzję (/thread-glosowanie-na-najlepsza-recenzje)

Strony: 1 2


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Kratos - 20-01-2015

Podobnie jak kolega z góry:

1. Silent Hill: Shattered Memories
2. inFamous 2
3. Heart of Darkness

Przypominam, że jeszcze dzisiaj do północy jest czas na oddanie swoich głosów.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Yohokaru - 20-01-2015

1. Silent Hill: Shattered Memories
2. Heart of Darkness
3. inFamous 2


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - piotros - 20-01-2015

Śpieszę oddać głosy na ostatnią chwilę, bo jakoś miałem mało czasu na wcześniejsze przeczytanie recenzji.
Zaskoczenia chyba nie będzie i wygrywa u mnie z założenia jedyna słuszna recenzja Big Grin A tak oto przedstawiają się moje głosy, które dokładnie 2 razy takie same już padły Big Grin

1. Silent Hill: Shattered Memories
2. inFamous 2
3. Heart of Darkness


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Mr.Q - 20-01-2015

Brawo Sandi ;*


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Kratos - 21-01-2015

Okej, głosowanie się skończyło, głosy policzone, wyniki ogłaszam! Podium wygląda następująco:

Cytat:1. Silent Hill: Shattered Memories - 20 pkt

2. inFamous 2 - 15 pkt
3. Heart of Darkness - 9 pkt

Aż 3 osoby wytypowały właśnie takie 3 pierwsze miejsca, więc to nie może być przypadek. Serdecznie gratulujemy nie tylko Sandiniście, ale i pozostałej 4 za to, że nie tylko potrafili się zmobilizować, ale i spłodzić naprawdę konkretne teksty. Ze zwycięzcami skontaktuję się poprzez pw w sprawie nagród.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Sandinista - 21-01-2015

Mr.Q napisał(a):Brawo Sandi ;*

Dzięki dziubasku ;)

Dzięki także wszystkim za oddane głosy, natomiast szkoda, że mało ludków wzięło udział. Miło mi. Jeśli chodzi o kwestię nagrody, to tej się zrzekam. Nie żebym gardził laurką, co to, to nie, broń mnie Boże :) - po prostu recenzji nie pisałem z myślą o wygranej. W każdym razie po pierwsze primo - ogromne brawa dla fundatorów nagród, po drugie primo, swoją nagrodę ewentualnie przeznaczam na poczet kolejnego konkursu, jeśli taki oczywiście będzie miał miejsce na forumie.

Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie :)


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Makaveli - 21-01-2015

Kurde, tak się składa, że ja również wziąłem udział w konkursie dla samego funu płynącego z ewentualnej wygranej i ogólnej zdrowej rywalizacji z innymi użytkownikami. Nagród również nie przyjmę, tak, jak miałem okazję już pisać bodajże w topicu o zmianach na forum, z dwóch prostych powodów - powyższego oraz tego, że nie miałbym nawet co zrobić z tymi tytułami, bo ani PS2 nie działa, ani PSX Tongue

Gratulacje dla Sandiego, bo tekst był naprawdę świetny. Dziękuję serdecznie za wszystkie oddane na mnie głosy, dużo z Was uznało również mój tekst za najlepszy - dla takich właśnie chwil warto doskonalić swój warsztat. Uznanie drugiej osoby jest warte więcej niż nawet dwa kartony różnorakich gier!

No i oczywiście pozostaje mi na koniec napisać - do zobaczenia w przyszłorocznym konkursie!


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Mr.Q - 21-01-2015

Ej no stary, nie rób mi przykrości, Ja to dla Ciebie kupiłem, wiedziałem że wygrasz ; D Chyba że ci gry nie odpowiadają, to OK Wink


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Sandinista - 21-01-2015

Nie przykruj się :) Kormoranem Q nie pogardzę, nawet obrazkowym kekeke.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję - Mr.Q - 21-01-2015

Po co obrazkowym, wiesz gdzie mieszkam Wink