PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] (/thread-turniej-virtua-fighter-4-evolution-ps2)



Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] - Petralka - 07-01-2015

Witajcie, Czas rozpocząć turniej!

Będziemy grać w Virtua Fighter 4 Evolution na konsoli wideo PlayStation 2.

Turniej rozpocznie się dnia dzisiejszego wraz z udostępnieniem tej wiadomości a będzie trwać do 21 stycznia tego roku do godziny 23.59
W tym czasie można udostępniać swoje poczynania w grze.
W dniu 22 stycznia wyłonię zwycięzcę.

Zasady turnieju:
Będzie on polegał na jak najszybszym przejściu trybu ARCADE postacią AKIRA. Wygrywa osoba z najkrótszym czasem.

Uwaga!
Zanim zaczniecie grać, zmieńcie w opcjach gry ilość rund z dwóch na jedną. Będzie to jedyna zmiana, całą resztę zostawiamy na domyślnych.

Powinno to wyglądać tak:

[Obrazek: W9Q2lPp.jpg?1]

Swoje wyniki będziemy udostępniać wysyłając zrobione zdjęcie uzyskanego czasu (zakładka records w opcjach gry).

Przykładowy wynik:

[Obrazek: BJMV9pN.jpg?1]


Swoje zdjęcia z wynikami wrzucajcie na jakiś hosting zdjęć np imgur a link do zdjęcia podajcie w poście pod tym wątkiem. Można wysłać dowolną ilość zgłoszeń.
Żeby nie było zamieszania edytujcie posty.


Nagrody:
Satysfakcja z wygranej i uznanie kolegów z forum.

Jeśli będzie dużo zgłoszeń to dla zwycięzcy będzie nagroda niespodzianka, czyli jakaś gra z mojej kolekcji. Oczywiście jeśli sam nie wygram :p

Jeśli chcecie możecie dawać jakieś fanty na rzecz turnieju.


PS. Jeśli w złym miejscu napisałem to proszę przenieść.


RE: Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] - Kraszu - 07-01-2015

1) A ile walk trzeba wygrać, aby ukończyć tryb ARCADE?

2) Jeżeli przegram na przykład w drugiej walce, to kolejną próbę zaczynam od tej drugiej walki? W sensie - że mogę próbować do woli i gra w przypadku porażki nie cofnie mnie na start? Wydaje mi się, że taki powinien być standard ale, że bijatyki to nie moja bajka, to wolę zapytać.

Profity dla ciebie za inicjatywę. Może chętni się znajdą.


RE: Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] - Petralka - 07-01-2015

Już odpowiadam.
1. Tryb ARCADE składa się z 10 walk. Jest jeszcze walka 11 (bonusowa) ale wygrać jej nie musimy. Licznik czasu zatrzymuje się po wygraniu dziesiątej walki.

2. Tak. Po przegraniu walki zaczynamy ją po prostu od nowa, nie cofamy się się na start, można jedną walkę multum razy powtarzać dopóki nie wygramy.

Aktualnie po kilku próbach mój najlepszy czas to: 3' 42'' 31

[Obrazek: fPaz9Jl.jpg?1]

Nowy rekord: 3' 26'' 28

[Obrazek: HgddV9M.jpg?1]


RE: Turniej - Virtua Fighter 4 Evolution [PS2] - Petralka - 23-01-2015

Pora to zakończyć. Myślałem, że jednak jedna czy dwie osoby wezmą udział. Proszę administrację forum o zamknięcie tego tematu.