PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Podsumowanie - 7 rok - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Podsumowanie - 7 rok (/thread-podsumowanie-7-rok)

Strony: 1 2 3


RE: Podsumowanie - 7 rok - Mr.Q - 27-12-2014

W tym roku wyjątkowo ciężko było mi oddać swoje głosy.

Top Świeżak - nie będzie zaskoczenia, swój głos oddaję na Jusko. Jego długie, prawdziwe i wartościowe posty przyciągają wzrok. Dyskusja na najwyższym poziomie. Liczę, że ten Pan zostanie z nami na dłużej i rozkręci się jeszcze bardziej. Zarejestrował się również Realinho, ale dla mnie nie jest on świeżakiem, to stary forumowy wyjadacz.

Top Helper - akurat rzadko zaglądam do działu sprzęt, nie wszystkie tematy mnie interesują, ciężko jest mi przyznać nagrodę w tej kategorii. Prym wiodą oczywiście JaDCorbeN i mattek, ale coraz częściej widać również Dragona. Swój głos oddaję jednak na usera mattek.

Top Gracz - chyba najcięższy głos do wyboru, bowiem fioletowi w tym roku nieco zwolnili moim zdaniem. Swój głos oddaję na Sandinistę. Chłop gra z zamiłowania, regularnie, świetnie przelewa przez klawiaturę swoje myśli. Czekam aż zagra w Silent Hill 4 ;>

Top Recenzent - Makaveli, gdyż jego recenzje są dla mnie najbardziej przystępne. Ma świetny warsztat pisarki i nieraz dosłownie zagiął mnie swoją zabawą językiem.

Top Zbój - Ihsahn86. Umysłowe dno.

Top Nieobecny - stawiam oczywiście na PaultheGreat, którego brakuje mi najbardziej. Jest obecny na forum, ale nie ma w miejscu obecnego zamieszkania konsoli, dlatego nie widać jego obszernych postów. Mamy też jednak drugiego uciekiniera, który jest jednak na forum codziennie, dlatego mało kto zauważył jego ‘nieobecność’. Mianowicie zastanawiałem się nad przyznaniem tytułu Yohokaru, którego w tym roku widać było w zasadzie tylko przy Ratchet and Clank. A dalej? Shoutbox codziennie, forum wcale i tak w sumie już chyba drugi rok się to ciągnie.

Top User – Ciężko wybrać, ale stawiam na Krasza. Wydaje mi się być on niesamowicie równym gościem i dobrym człowiekiem.

Specjalnie wyróżnienie – piotros. Za regularność, nastawienie, ciekawe dyskusje, bezkonfliktowość. Szkoda, że tak mało udziela się na SB.

Top Jajcarz – Kratos. Zawsze stała cena 30 groszy sztuka, świeże i smaczne, z własnego chowu. Polecam tego dostawcę.


RE: Podsumowanie - 7 rok - piotros - 05-01-2015

No dobra, pora w końcu podsumować zeszły rok... Big Grin

1. Top świeżak - Jusko - chyba tylko on mi się przypomniał jako świeża krew na forum... Smile

2. Top Helper - W tym roku głos oddaję na użytkownika mattek, chociaż na JaDCorbeN'a też zawsze można liczyć... Smile

3. Top Gracz - Kraszu

4. Top Recenzent - Makaveli - chociaż pozostali z tą rangą ashin i Yohokaru też sporo pisali... Smile

5. Top Zbój - Ten rok był spokojny, bo nikt mi nie zapadł negatywnie w pamięci...

6. Top Nieobecny - zielin - coś przez ostatni rok mało go widać na forum, ale też i w BF3... może kiedyś sytuacja się zmieni i jeszcze pogramy w BF3 w plutonie PSFT...

7. Top User - Kratos - ranga admina jednak do czegoś zobowiązuje Big Grin

8. Specjalne Wyróżnienie - Sandinista - za podobny gust growy Smile

9. Top jajcarz - Realinho - niby świeżak, ale stary wyga, który lubi sobie pożartować Big Grin

10. Top Gra - 4 gry zapadły mi w pamięć, a praktycznie zabrały najwięcej czasu, przez co nie ograłem wszystkich gier, które miałem w planach:
  1. Silent Hill: Book of Memories (PSV)
  2. The Last of Us (PS3)
  3. Resident Evil Revelations (PS3)
  4. i na sam koniec roku Destiny (PS4)
Ogólnie rzecz biorąc ten rok należał u mnie w większości do gier sieciowych i przy takim trybie spędzałem chyba najwięcej czasu.


RE: Podsumowanie - 7 rok - Mr.Q - 08-01-2015

To już prawie miesiąc, więc myślę, że można chyba poprosić o ostatnie głosy i zrobić podliczenie? Wink


RE: Podsumowanie - 7 rok - 1903 - 08-01-2015

Mało ludu bierze w tym udział, post to zaledwie chwila. Trochę bezsens, skoro zaledwie kilka osób głosuje. Może ktoś jeszcze się zmobilizuje.


RE: Podsumowanie - 7 rok - Cwieku - 08-01-2015

Chętnie bym oddał jakieś głosy ale za krótko tu jestem żeby już coś pisać o ekipie na forum Tongue


RE: Podsumowanie - 7 rok - Kratos - 08-01-2015

Pisz nie krępuj się, najwyżej dostaniesz bana ;D Trochę osób już tu chyba znasz.


RE: Podsumowanie - 7 rok - Cwieku - 08-01-2015

1. Top świeżak - Nie mam pojęcia.

2. Top Helper - MakaveliPomógł mi z GT na PSP i telewizorem do PSX Tongue

3. Top Gracz - Kraszu

4. Top Recenzent - Nie mam pojęcia.

5. Top Zbój - Makaveli pierwszy dzień na SB i kłótnia się zrobiła Big Grin

6. Top Nieobecny - Nie mam pojęcia.

7. Top User - Kratos Nowinki.

8. Specjalne Wyróżnienie - Realinho,te rozmowy na SB Big Grin

9. Top jajcarz - Realinho.

10. Top Gra - Chodzi raczej o gry na konsole Tongue Więc wybieram Tekken 6,pocinaliśmy bardzo bardzo dużo z bratem,wspomnienia związane z grą Big Grin


Za bardzo się nie rozpisałem ale coś tam starałem się wyskrobać.


RE: Podsumowanie - 7 rok - Boven - 08-01-2015

1. Top świeżak - Jusko
2. Top Helper - Jadcorben
3. Top Gracz - Kraszu
4. Top Recenzent Makaveli
5. Top Zbój - nie mam typu, nie mam pamięci do takich ludzi ;]
6. Top Nieobecny- mój typ to PaultheGreat, brakuje jego tekstów, oraz tych nacechowanych dużymi emocjami obszernych opisów gier, które często były moim wyznacznikiem w dobieraniu tytułów.
7.Top User - Kraszu
8.Specjalnie wyróżnienie Kraszu
9. Top Jajcarz- Realinho
10. Top Gra- nie ograłem nie wiadomo jak dużo tytułów, ale najbardziej zapadło mi w pamięć GTA IV.


RE: Podsumowanie - 7 rok - Kratos - 25-01-2015

17.01.

1. Top świeżak - Jusko. Może nie ma go aż tak dużo, ale jak już jest to przywali z grubej rury.

2. Top Helper - mattek. Stara się jak może i praktycznie codziennie zagląda w sprzętowe tematy, dzięki czemu nic nie umknie jego uwadze.

3. Top Gracz - Makaveli. Praktycznie nie zalicza spadków formy. Mógłby więcej się udzielać w tematach okołogrowych, bo wiedzę ma sporą, ale ilość ogrywanych tytułów imponuje.

4. Top Recenzent - Makaveli. Ostatnio przegina, a sporej części jego tekstów nie zdążyłem jeszcze przeczytać z powodu deficytu czasowego, ale te teksty, które udało mi się przejrzeć były wyśmienite.

5. Top Zbój - Rea... a sory. Ciężko mi sobie kogoś przypomnieć z zeszłego roku, bo było raczej spokojnie. A w sumie niech będzie Dah Ridah hehe.

6. Top Nieobecny - oj tu to by można się było rozpisywać. Każdy z nas w 2014 troszku przystopował, ale najbardziej widoczny jest brak rzecz jasna PaulaTheGreat, który praktycznie z dnia na dzień odciął nam dostęp do swoich świeżych tekstów.

7. Top User - naprawdę nie mam pojęcia, kogo tu wrzucić, więc nominuję Krasza. Za to, że tyle z forum wytrzymał i za ogólną troskę o foruma.

8. Specjalnie wyróżnienie - Sandinista. Też mógłbym tu sypnąć litanią nicków, ale skoro trza wybrać jednego to wybieram tego fioletowego za jakość jego tekstów, których dużo nie ma, ale jak są to czapki z głów.

9. Top Jajcarz - Realinho. Często nieświadomie, ale udaje mu się rozbawić towarzycho. Oprócz tego oczywiście można pogadać i na poważne tematy, ale mimo wszystko humor to jest podstawa.

10. Top Gra - Red Dead Redemption. Sandbox z prawdziwego zdarzenia, niemal idealny. Końcówka gry po prostu miażdży.


Jak ktoś chce jeszcze głosować to teraz jest najlepszy na to moment.


EDIT:

Ok, czas na wyniki skoro temat leży. Zaczniemy może od najmniej przyjemnej kategorii. Najmniej z głosujących wytypowało Top Zbója, dzięki czemu wystarczyły zaledwie 2 głosy, żeby otrzymać ten zaszczytny tytuł. Wędruje on do "biedaki, ja swoje PSOne kupiłem za grosze, a wy naprawiacie lasery haha" Ihsahna86. Wbrew pozorom Realinho nie udało się triumfować, ale za to nie miał sobie równych w kategorii śmieszek heheszek. Zdecydowana większość uznała, że to właśnie on dostarczał im najwięcej śmiechu w minionym roku.

Konkurentów nie mieli w swoich kategoriach także niedawny debiutant na forum - Jusko, autor świetnych recenzji Makaveli, a także osobnik, który ostatnio zbyt często wylogowuje się z forum, czyli PaultheGreat. Największe zagnieżdżenie mamy w kategorii wyróżnieniowej, gdzie aż 4 osoby zdobyły po taką samą ilość głosów. Kategoria Helper to również pojedynek dwóch pomocników zakończony remisem. Mnie oczywiście cieszy wygrana w kategorii "wcale nie zmanipulowanej" Top User.

Ogólnie cieszy frekwencja, bo aż 11 osobom udało się oddać swoje głosy, w większości zapełnione w każdej kategorii. Plus jeden osobnik, który wrzucił pustą kartę do głosowania. Każdy chyba powinien czuć się usatysfakcjonowany, bo w zasadzie niemal wszyscy, którzy zasłużyli na wyróżnienie, takowe otrzymały. Serdeczne gratulacje i oby tak dalej!


Cytat:1. Top świeżak - Jusko

2. Top Helper - mattek/JaDCorbeN

3. Top Gracz - Kraszu

4. Top Recenzent - Makaveli

5. Top Zbój - Ihsahn86

6. Top Nieobecny - PaultheGreat

7. Top User - Kratos

8. Specjalne Wyróżnienie - Mr.Q/Kraszu/Sandinista/piotros

9. Top jajcarz - Realinho



RE: Podsumowanie - 7 rok - Mr.Q - 11-02-2015

Gratuluję zwycięzcom ;* A sobie życzę lepszego roku 2015. I dzięki Krata że chciało ci się zorganizować głosowanie. Jednak jesteś gość.