PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Tegoroczny konkurs? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Tegoroczny konkurs? (/thread-tegoroczny-konkurs)

Strony: 1 2 3


Tegoroczny konkurs? - Mr.Q - 03-12-2014

Czy administracja planuje przeprowadzić w tym roku jakiś konkurs dla użytkowników? Są jacyś chętni do wzięcia udziału, chętni do zasponsorowania nagród (Big Grin), wymyślenia formy konkursu, czy ktokolwiek chętny do zrobienia czegokolwiek poza regionem ShoutBoxa? Pytam z czystej ciekawości, bo jeśli tak, to chyba trzeba by było coś zacząć? Tak, to już grudzień, a na forum trochę głucho...


RE: Tegoroczny konkurs? - Yohokaru - 04-12-2014

W sumie, mógłbym zasponsorować dwie pozycje na PSP, Killzone Liberation oraz Resistance: Retribution, są mi całkowicie zbędne, a laureat z pewnością spędziłby z nimi miłe chwile. Smile


RE: Tegoroczny konkurs? - piotros - 05-12-2014

No, no, no... Killzone na PSP... hmmm... może i ja bym wziął udział w konkursie, żeby go wygrać... Smile

Jakby co, to ja mogę dorzucić Gran Turismo 2 wersję platinum, której jak na razie nikt nie chce kupić, więc żeby mi nie zajmowała miejsca na półce, to mogę ją dorzucić do nagród...


RE: Tegoroczny konkurs? - Mr.Q - 05-12-2014

Taki smaczek? No no no ;D Do mojego PSXa w sam raz. Aż mi się oczy zaświeciły.


RE: Tegoroczny konkurs? - Kratos - 05-12-2014

Nagrody to nie problem, ja też mam kolekcję, na której mi aż tak nie zależy, więc mogę coś od siebie dorzucić. Ile osób tak orientacyjnie miałoby ochotę napisać recenzję do konkursu? Bo dla 3 osób nie ma to sensu robić, a żeby nie było tak, że będziemy wygrywać "swoje" nagrody.


RE: Tegoroczny konkurs? - 1903 - 05-12-2014

A aktualnie istniejące recenzje nie można byłoby zgłosić, hmm? Ogólnie, to dobrze byłoby jakoś obmyślić wszystko, by miało ręce nogi, ale o to autor tematu chyba się postara, skoro wyskoczył z takową ideą.


RE: Tegoroczny konkurs? - Mr.Q - 05-12-2014

Ja się oczywiście zgłaszam.
Edit: Real, Ja wytoczyłem pomysł, a organizacja chyba zależy od wszystkich? Przejrzyj tematy z lat poprzednich Wink Organizować mogę, czemu nie, ale co? Sam mam wymyślić zasady i bawimy się tak jak Ja chce? Dziwny pomysł. I też jestem za nowymi recenzjami, a nie drugiej świeżości.


RE: Tegoroczny konkurs? - Kratos - 05-12-2014

Jak autor chce, a jak nie chce to mogę się tym zająć. Ja byłbym za tym, żeby jednak to były nowonapisane recenzje, a nie odgrzewane teksty, co by jakoś można się było wykazać, a nie iść na łatwiznę. Rozesłałbym też oczywiście stosowne mejle do wszystkich użytkowników z ogłoszeniem, że takowy konkurs jest.


RE: Tegoroczny konkurs? - 1903 - 05-12-2014

Ymm. Czyli ofiszjal jest taki, że konkurs miałby być na "Top recenzję" jak ten ostatni z 2012? Wiecie, można też o czymś innym pomyśleć, nie żeby mi na recenzje nie odpowiadało, tylko można się jeszcze zastanowić nad wszystkim.


RE: Tegoroczny konkurs? - Mr.Q - 05-12-2014

Też o tym myślałem, w sensie w końcu coś innego, a nie tylko recenzje. Pole manewru jest jednak dość ograniczone. Konkurs fotograficzny na najpiękniejsze zimowe zdjęcie to chyba nie nasza tematyka Smile