PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Facebook. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Facebook. (/thread-facebook)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 23-11-2014

No tablica jest choćby po to, by był na niej "motyw przewodni forum".


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Mr.Q - 24-11-2014

[Obrazek: SuperSmashBrosWallpaper2800.jpg]

Nie do końca tak oczywiście, ale mały przepych mile widziany Wink
Oczywiście to tylko moja wizja. Zadałeś pytanie, reszta milczy, więc wtrąciłem swoje 3 grosze, które przecież nie muszą być brane pod uwagę Smile


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 24-11-2014

Obawiam się, że nikt więcej się nie odezwie, także cieszę się, że Ty postanowiłeś to zrobić.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Bart - 24-11-2014

Według mnie ten 'mały przepych' to zły pomysł. Dolożyć jeszcze dwie- trzy postacie, żeby zapełnić wolne miejsce i jest ok.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Kraszu - 24-11-2014

Fajna inicjatywa z tym tworzeniem zdjęcia w tle. Skoro jest profil na facebooku, to w pełni twoje działanie popieram.

Jeżeli chcesz, to zamieszczaj mój nick. Nawet w życiu prywatnym nie ukrywam, że jestem graczem. Wprost przeciwnie - staram się uświadamiać ludzi ze swojego otoczenia, że to hobby jak każde inne.

Uważam jednak, że zamieszczanie nicków nie jest najlepszym pomysłem. Jeżeli trafi nam się za miesiąc jakiś wartościowy user, to jego również wypadałoby wówczas gdzieś upchać na tej tablicy. Taki zabieg z kolei naruszy całą szatę graficzną, nad którą się napracujesz. Twój projekt powinien mieć formę uniwersalną.

Całkiem zgrabnie to sobie wykombinowałeś. Moje "dobre" rady:
- dodaj ze dwie, trzy flagowe postacie kojarzone z konsolami Sony (Nathan Drake, Lara Croft, Snake, może Dante);
- na tablicę zamiast nicków przemyć logo forum w takiej formie jaka jest. Po prostu twoja grafika powinna w jakiś sposób oddawać charakter forum. Chodzi mi o szare tło i nasz niebieski, charakterystyczny napis. Tym sposobem na tablicę przemycisz ten graficzny pierwiastek forum i ludzie już wizualnie będą coś tam sobie kojarzyć. Cała reszta może być już tylko twoją inwencją;
- jeżeli powrócisz do idei nicków, to powinny być w takiej szacie i kolorze w jakim znane są z forum. Nie chodzi o klasyfikowanie kogokolwiek, ale skoro Kratos jest czerwony i pochylony, to niech taki będzie na tablicy;

Ode mnie chyba tyle. Temat będę obserwował i ciekaw jestem ostatecznej wersji twojej pracy.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - JaDCorbeN - 24-11-2014

Chloe Smile dodaj Smile
A może słynne oczy z Killzone 3?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ1pKMj98Ev2kntNfr-8aB...uIAstlTIjx]


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 24-11-2014

Chloe akurat mi faceta bardziej wyglądem przypomina, aniżeli kobietę, więc nie wiem, czy to byłby dobry pomysł. Robiąc obrazki, zawsze starałem się dodać postacie animowane, które będą do siebie pasować. A jakbym miał umieścić Drake'a obok Crasha, który notabene nie jest dla mnie szczególną postacią, to trochę tego nie widzę. Dobra, zrobię jeszcze kilka obrazków.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 16-12-2014

Obecna grafika podoba Wam się?


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Kratos - 16-12-2014

Ukradli Kratosa... Ogólnie jak wrzucę to na profil to niestety chyba zasłoni Spyro i teg robota obok.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - ReV - 16-12-2014

Mi osobiście by się podobał taki przepych postaci, dodałbym większość postaci kojarzonych z PlayStation np Jin'a z Tekken'a, Jakieś auto z Gran Turismo, jakiś pojazd z WipeOut'a, ewentualnie kart'a Crash Team Racing(czy jak to się tam nazywało), Abe'a, Knack'a, Kratos'a, Helghast'a, Dante lub Vergil, Cloud'a albo Sephiroth'a, Leona z RE, Snake'a, tego kościotrupa z MediEvil, Duke, Lare Croft(w tym kanciastym wydaniu z PSX). Co do nicków to wydaje mi się, że nikomu one nic by nie mówiły. A może dało by radę aby postaci tak jakby wychodziły z bannera
coś na tej zasadzie
[Obrazek: e0spqw.pnghttp:]
oczywiście to tylko przykład jak by to mogło wyglądać, kwestia tego jakie zdjęcia postaci byś wybrał.