PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Facebook. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Facebook. (/thread-facebook)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 13-11-2014

Eviego nie wpiszę, bo jednak wolałbym mieć zgodę takiej osoby, a Evander to raczej przeszłość, bo już się nie loguje.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - leon5720 - 14-11-2014

Na forum już jestem chyba ponad rok, więc raczej jakimś świeżaczkiem nie jestem. Miałem małą przerwę bo sprzedałem swoje ps2. Mój kumpel ostatnio kupił konsolkę to często gram z nim i pomagam mu w sprawach technicznych, a to forum to najlepsze miejsce z informacjami o ps2.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - JaDCorbeN - 14-11-2014

Nawet mi się podoba Smile Jednak dałbym zamiast białego inne tło, aby połączyć wszystkie konsolki, sam kolo z LBP to trochę mało.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - RafalKa - 14-11-2014

JaDCorbeN napisał(a):Nawet mi się podoba Jednak dałbym zamiast białego inne tło,
Właśnie może zamiast białego, standardowy niebieski,
Jak dla mnie i pomysł i samo wykonanie ok.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 15-11-2014

(14-11-2014, 16:01)leon5720 napisał(a): Na forum już jestem chyba ponad rok, więc raczej jakimś świeżaczkiem nie jestem.

Czy jesteś rok, to niekoniecznie. Fakt, konto posiadasz długi czas, ale nie uczestniczyłeś czynnie w życiu forum, napisałeś raptem kilka postów. Wątpię, czy poza tym tematem byłeś kojarzony. Mimo wszystko, nic nie stoi na przeszkodzie byś zaczął więcej dawać od siebie i pozostał na dłużej.

(14-11-2014, 17:07)JaDCorbeN napisał(a): Nawet mi się podoba Smile Jednak dałbym zamiast białego inne tło, aby połączyć wszystkie konsolki, sam kolo z LBP to trochę mało.

Obrazek robiłem na wzór wcześniejszego, gdyż w moim odczuciu wypadło to fajnie. Jeżeli chodzi o 'połączenie wszystkich konsolek' o tym nie myślałem, skupiłem się na tym, by dodać do grafiki 3 charakterystyczne postacie związane z PlayStation. Poprzednio był to Crash, Spyro oraz Daxter. Znowu postawiłem na Crasha, bo to chyba postać fundamentalna, ikona. Do tego doszedł Ratchet i Sackboy. Także, działając nie chciałem połączyć wszystkich konsol, a stworzyć coś charakterystycznego i ładnego dla oka. Także - to dodaliście sobie sami. Jeżeli dałbyś inne tło, to napisz proszę jakie, bo taki post jest ciut bezsensowny. Dam inne, nie spodoba Ci się, napiszesz to samo. Konkrety - masz pomysł, zdradź go, skoro Tobie nie pasuje.

(14-11-2014, 20:22)RafalKa napisał(a): Właśnie może zamiast białego, standardowy niebieski,
Jak dla mnie i pomysł i samo wykonanie ok.

Tak jak wspomniałem, chciałem zrobić coś w miarę odmiennego. Z tym niebieskim, nie jestem do końca przekonany, ale zobaczę jak to wyjdzie.

Podsumowując, o ile sam pomysł wszystkim, którzy się wypowiedzieli - podoba się. To widzę, że chęć znalezienia się na grafice wyraziły tylko 2 osoby. Dragon, który jak najbardziej powinien na niej się znaleźć, bo jest jedną z czołowych postaci forum, o czym świadczy fakt jak długo z nami jest oraz ile czasu tu spędza. Drugą osobą jest Leon, który należy prawdopodobnie do grupy - 'wejdę raz na rok i się wypowiem'. Także tego kolegę można byłoby kwestionować, bo możliwe, że za tydzień, dwa forumowanie mu się odwidzi i odejdzie w niepamięć.

Ps. Jeżeli więcej osób nie wyrazi chęci, aby ich wizerunek (nick) został dodany do obrazka, w takim wypadku zmodyfikuję go i będzie bez tabliczki, bo póki co, dwie osoby wyraziły jednoznaczną chęć znalezienia się na tabliczce.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - RafalKa - 15-11-2014

Jak zbierasz listę userów to i ja chętnie zobaczył bym siebie na niej.

Wysłane z Galaxy Tab (T530)


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 15-11-2014

Wspominałem o tym w pierwszym poście. Chcesz być - napisz. Ewentualnie, zagłosujcie w ankiecie.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - JaDCorbeN - 15-11-2014

Realinho napisał(a):masz pomysł, zdradź go, skoro Tobie nie pasuje.
Ale na mnie naskoczył Smile Nie napisałem że mi nie pasuje!

Może coś z Grand Turismo? Łączy w sumie wszystkie konsole.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 15-11-2014

Tylko czemu za wszelką cenę chcesz połączyć wszystkie konsole? Niekoniecznie musimy to robić.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Kratos - 15-11-2014

Myślę, że każdy by chciał być na tym bannerze tylko się wstydzą powiedzieć ;) Oprócz jednego osobnika to wszyscy, co się rozstali z forum to zrobili to w pokojowych warunkach.