PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Facebook. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Facebook. (/thread-facebook)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Facebook. - 1903 - 13-11-2014

Wpadł mi do głowy pewien pomysł. Jaki to pomysł? Zdjęcie w tle na facebookowy profil. Jak widać, miejsce jest ograniczone, także jeżelibyście chcieli znaleźć się na obrazku, to napiszcie w poście co o tym sądzicie.


Odp: Zdjęcie w tle - Facebook. - dragon1493 - 13-11-2014

Hehe, no grafika bardzo ladna Big Grin
Jak chcesz to mozesz mnie zapisac Tongue

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Mr.Q - 13-11-2014

Fajnie że Ci się chciało, takich ludzi nam potrzeba Big Grin
Brak polskich znaków w chmurce rzuca się trochę w oczy, do tego napis według mnie powinien brzmieć ''Najlepsza społeczność PlayStation w Polsce!''.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - leon5720 - 13-11-2014

Pomysł mi się bardzo podoba. Możesz mnie zapisać, ale wolałbym pod nickiem Pawel_shelbyPL, bo tego nicku z forum już nie używam.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 13-11-2014

Cieszę się, że się Wam się podoba moja propozycja.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Yohokaru - 13-11-2014

Świetna robota Real, kupiłeś mnie tym Ratchetem. Co byś powiedział jednak na napis PlayStationForum.pl na tablicy zamiast tego zielonego, czcionką stylizowaną na kredę? ;D


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 13-11-2014

Myślałem o tym, aczkolwiek zależało mi na tym żeby znalazło się miejsce na nicki, choć nie wiem ile osób zechce znaleźć się na tablicy.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Kratos - 13-11-2014

Ja przystanę na to, co spodoba się większości wypowiadających się. Logo jest naprawdę świetne, zgrabnie łączące wszystkie generacje konsol Sony z obowiązkowymi maskotkami. Sam pomysł z nickami mi akurat średnio podpasował, bo z całym szacunkiem, ale jak już coś to powinno być to na zasadzie osób z forum kojarzonych, a nie każdego, kto się zgłosi na ochotnika. Brutalne, ale niestety ja bym to tak widział.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - 1903 - 13-11-2014

Ja myślę, że dla każdego chętnego znalazłoby się miejsce, a osoby bardziej zaangażowane, z większym "stażem" zawsze można w odpowiedni sposób podkreślić. Fakt, że dziwnie wyglądałoby to jeśli znalazłyby się w podpisach praktycznie same osoby z jednym postem etc, tak jak powyższy leon5720, którego widzę pierwszy raz tutaj. Też nie mam pewności, że ci bardziej kojarzeni zechcą być w podpisie i ten pomysł im odpowiada. Mimo wszystko, czcionki nie byłyby wielkie, dla tych "nowych" miejsce także znalazłoby się.


RE: Zdjęcie w tle - Facebook. - Mr.Q - 13-11-2014

Ja też tego Leona widzę pierwszy raz, jego poprzedni nick również nie zapadł mi w pamięć Tongue Jak na listę płac to każdy by chciał, tylko na pisanie nie ma chętnych Tongue
Evandera musisz wpisać.