PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Kącik Gier (https://playstationforum.pl/forum-kacik-gier)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PSP? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-psp)

Strony: 1 2 3


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Mr.Q - 07-12-2014

200zł to całkiem dobra cena, choć widać że konsola jest już nieco styrana. Gdybym miał sobie sprawić kolejny raz PSP, z pewnością chciałbym wersję 2004, ale przypuszczam że są już słabo dostępne w dobrym stanie technicznym. Ja jestem trochę estetą w kwestii sprzętu.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Cwieku - 07-12-2014

Jak czytałem to podobno 3004 to najlepsza wersja psp. Czyżbym źle czytał?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Mr.Q - 07-12-2014

Dla mnie 2004 to najlepsza wersja. Sam takową posiadałem i byłem użytkownikiem forum o PSP. Koledzy którzy przesiedli się na 3004 nie byli zadowoleni ze swojej decyzji. Wtedy wszyscy na ekran narzekali, ale jak sprawa ma się na dzień dzisiejszy - nie wiem. Sprzedałem konsolę w 2008 roku i nie znam dalszych losów tej platformy zbyt dobrze. Może późniejsze modele były lepsze? Nie chcę wprowadzić Cię w błąd.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - dragon1493 - 07-12-2014

Dla mnie też 2004 to najlepsza wersja ze względu na możliwość odratowania konsoli w razie bricka, a pod względem wyświetlacza to 3004 wygrywa, bo wyświetlacz ma super kolory w porównaniu do 2004 jak postawiłem obie konsole obok siebie na tej samej grze to na 2004 było tak jak byś patrzał przez mgłę po prostu nie było tych żywych kolorów jak w przypadku 3004, no i dodatkowym plusem 3004 jest wbudowany mikrofon, świetnie działa na skype Smile

Moje 2004 niestety jest w opłakanym stanie wizualnym i technicznym że tak powiem, na dzień dzisiejszy wszystko zrobiłem ale jak miałbym zamiar dłużej z niego korzystać to muszę zrobić reflow lub reballing gpu, bo aktualnie działa mi to na docisku, inaczej gasł mi wyświetlacz (po woli znikające piksele).

3004 miałem w stanie bardzo dobrym ale przez głupotę zarysowałem sobie faceplate (szybka nad wyświetlaczem) czyściłem z kurzu ją papierem toaletowym i zarysowałem, a tak to konsola jest jak nówka, miała nawet plombę nie zerwaną tylko do czyszczenia wyświetlacza z kurzu musiałem zerwać trochę żeby dostać się do śrubki Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Eustachy - 18-04-2015

Ostatnio po zakupie PS3, PSP spełnia u mnie funkcję reprezentacyjną Big Grin.
Ostatnio kupiłem dużą kartę pamięci i kabel usb, bo ostatni kabel był zniszczony.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Patinson - 24-04-2015

To słabo poszalałeśBig Grin myślałem, że kupisz sobie jakąś gierkę. Ostatnio nic nie kupuję bo cały czas gram w to samo i na razie żadnej nowej gierki nie potrzebuję nawet. Chociaż jakby tak się zastanowić już GTA na PSP na praktykach(bezpłatnych) już mi się znudziło


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - Eustachy - 25-04-2015

Mam 9 gierek na UMD, akcesoria kupiłem dla oglądania filmów na PSP, gdy nie ma mnie w domu.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - GRYzonie - 11-01-2016

Hej,
dzisiaj w raz z moją narzeczoną dorwaliśmy 4 nówki po 12zł sztuka oraz 1 za 20zł w jednej z popularnych sieci sklepów.
Filmik z naszego unboxingu, a w zasadzie ... "untorbingu":



RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - kubachlupotek - 31-07-2016

Ostatnio kupiłem gta vice city


RE: Co ostatnio kupiłeś na PSP? - edytapl - 04-04-2019

Daxtera, loco roco, indiana jones, surfs up