PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--248)
+--- Wątek: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 (/thread-sony-wrzuca-do-pudelka-z-vita-kod-na-fif%C4%99-15)



Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - Kratos - 10-09-2014

To, że Vita nie radzi sobie najlepiej na rynku wie już każdy, nawet mało obeznany w temacie gracz. Sony jak widać ma dosyć osobliwe pomysły na zmianę tego stanu rzeczy. Właśnie zapowiedziało zestaw PS Vita i gra FIFA 15, która jak już wiadomo będzie się różniła od poprzedniej części na tę konsolę wyłącznie menu i składami. Do tego w pudełku znajdziemy oprócz konsoli jedynie kod do pobrania sobie owej gry. To wszystko za 200 euro (ok. 840 zł) do kupienia w sklepach już od 26 września. Brać, bo zabraknie!

[Obrazek: fifa_15_vita_bundle.jpg]



RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - RafalKa - 10-09-2014

Skoro tak promują cyfrowa wersję to zaraz powinny skoczyć ceny kart, jak dla mnie na start pobieranie a na pokładzie 4GB to cienizna .

Wysłane z Galaxy Tab (T530)


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - VortaL - 13-09-2014

Pomyłka jakaś, kto to kupi, FIFKA z nowymi składami, też mi coś.


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - mattek - 13-09-2014

To jest chyba najszybciej olewana Fifa w historii.


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - Korneloo19 - 24-12-2014

Tragedia..nie spodziewałem się tego po EA, która kompletnie nie wspiera konsole przenośne NAJNOWSZEJ generacjii. Być może im się to po prostu nie opłaca..nie wiem, ale powiem szczerze- miałem zamiar kupić PS Vitę w momencie kiedy dopadnę większą ilość gotówki, ale po prowadzonej polityce EA (a że jestem fanem FIFY) odpuszczę sobieWink


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - Spaidi - 24-12-2014

Ja zakupilem z assassinem, karta 4gb to jakby jej nie było. Muszę poszukać sobie większą. A FIFA juz na ps3/xboxa360 była śmieszna, wiec tu zestaw to zart.

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - Korneloo19 - 24-12-2014

Ja do zestawu nic nie mam. Mam tylko "ale" co do polityki EA i ich olewke na posiadaczy konsoli przenosnej.


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - 1903 - 24-12-2014

W dobie smartfonów, systemu android uważam, że konsole przenośne już nie mają racji bytu i mnie nie zaskakuje to, co dzieje się z Vitą. A EA, jak to ma w zwyczaju - przede wszystkim zysk, a jak widzą, że konsola traci na sile, to logiczne, że wsparcie dla tego sprzętu spadnie i będą odgrzewać "kotlety", tak jak to było z PS2. Sony powinno sobie odpuścić konsole przenośne i skupić się na stacjonarkach, bo Vita okazała się klęską.


RE: Sony wrzuca do pudełka z Vitą... kod na FIFĘ 15 - RafalKa - 25-12-2014

Fakt ze via to nie to o co Sony chodziło, jednak jak mam porównać komfort grania na telefonie a korzystanie z fizycznych przycisków i analogów to bez porównania konsola wygrywa.
Sent from my phone.