PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) (/thread-m%C5%9B-w-pilce-siatkowej-czy-wykupicie-dostep)

Strony: 1 2 3 4


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - LFC - 26-08-2014

A ja dodam że jak ktoś wykupi dostęp do tych mistrzostw zapłaci również za oglądanie reklam. Big Grin


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Solderowy123 - 30-08-2014

A nc+ nie lepsze- zablokowali wszystkie możliwe ligi w kopance, nawet polską, ligi mistrzów, ligę europy, NBA, itd..., więc według mnie Polsat zasłużył na to, aby zablokował jeden turniej, a nie tak jak nc+ blokuje każde wydarzenie sportowe+ do tego trzeba dopłacić.

Sam byłem kiedyś abonamentem Cyfry+, i ta platforma była o niebo lepsza od CP przed fuzją. Co do siatkówki sam jestem abonamentem Cyfrowego Polshitu, mam dostęp do mundialu za darmo+ 4 pakiety, za które płacę 130 złociszy. Oczywiście, że szkoda mi tych innych platform satelitarnych i kablowych, że muszą zapłacić prawie 100 zł za dostęp do mundialu. A największą głupotą jest to, że trzeba zapłacić na raty 9,90 przez ok 10-mcy, skoro mundial trwa ledwo połowę września? I za co przez te miesiące trzeba płacić? Za powtórki przeplatane reklamami? Dziękuje za taką politykę telewizyjną -.-.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Dah-Ridah' - 31-08-2014

Olewam to wydarzenie! Siatkówka to jest najgorsza rzecz jaka przytrafiła się ludzkości od urodzenia Hitlera.
Jeszcze wycfanili się i nabiorą Januszy i hajsik będzie się zgadzał. Duże NIE dla siatkówki, Polsatu i Jerzego Mielewskiego.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Solderowy123 - 31-08-2014

A piłka nożna dawno się sprzedała. Od pewnego czasu nienawidzę tego sportu za oszustwa.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Boven - 03-09-2014

A ja tam oglądam i nie płacę za nic.
Postanowiłem oglądać na włoskich kanałach typu rai sport.
Nic nie płacę i nie rozumiem komentatorów, bo to kolejna rzecz, która mnie drażni podczas transmisji.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Dah-Ridah' - 04-09-2014

Mnie drażni wszystko, sport dla podludzi.


Odp: RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - RafalKa - 04-09-2014

(04-09-2014, 19:06)Dah-Ridah napisał(a): Mnie drażni wszystko, sport dla podludzi.
Równie dobrze można tak skomentować Twoje zainteresowania,
że Ty czegoś nie lubisz to jeszcze nie znaczy żeby obrażać innych.

Wysłane z Galaxy Tab (T530)


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Makaveli - 04-09-2014

Ty chyba jesteś moim multi bo znowu w jakimś temacie mamy podobne zdanie, hehe.

Siatka fajny sport, ale jak dla mnie jako gracza był zbyt mało dynamiczny. Lubię sporty biegane bardziej niż takie, w których mam określoną pozycję w polu.

Co do tematu - nie wykupiłem, bo nie mam nawet na co. Jak kiedyś mecze były w publicznej to się obejrzało, ale nie jest to dyscyplina która mnie fascynuje.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Boven - 04-09-2014

Oj Mak zdziwił byś się ile dynamiki potrzebuje przeciętna osoba grająca w siatkówkę. Gram w klubie amatorsko i pamiętam długie mecze po 5 setów, bóle mięśni, takie że rąk nie mogłem podnieść i rano popularne ,,zakwasy".


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Makaveli - 04-09-2014

Nie mówiłem o dynamice gracza tylko dynamice gry. Dla mnie np. koszykówka jest ciekawsza, bo mam większą swobodę działań i gra zespołowa jest znacznie bardziej rozbudowana.