PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) (/thread-m%C5%9B-w-pilce-siatkowej-czy-wykupicie-dostep)

Strony: 1 2 3 4


MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - habinka - 25-08-2014

Witam naszła mnie taka myśl aby was zapytać co sadzicie o działaniach polsatu w tej sprawie?
czy jesteście za czy przeciw?
czy sięgniecie do sakiewkiSmile?, lub olejecie cale to wydarzenie

jaki możne mieć to wpływ na popularyzacje tego sportu w naszym kraju ?

aha i możne ktoś wie na jakich zagranicznych programach będzie transmisja za free ?Smile


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - LFC - 25-08-2014

Za darmo bym tego nie oglądał. Mam nc+, Premier League, La Liga, Ligę Mistrzów czy NBA więc mało mnie interesuję niszowa siatkówka bo dla mnie to jest nuda po prostu. Oczywiście kpiną jest że taki Polszmat będzie brał kasę za oglądanie mistrzostw które odbywać będą się na halach wybudowanych za nasze podatki, PZPS dostał kasę od rządu na organizację więc z jakiej okazji robią sobie prywatny turniej? Ale jak pisałem na początku, mi to lata a mojej piłki mi nie zablokują bo jest to prawnie nie możliwe. Big Grin


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - JaDCorbeN - 25-08-2014

LFC - widzisz prawnie jest zablokowane niewyświetlanie meczów czegokolwiek gdzie gra polska reprezentacja. Jak widać stacja na P ma to gdzieś, jak zresztą cała reszta w tym TVP i PZPS.
Ja akurat lubię siatkę oglądać, jest lepsza niż szmacianka w której sędzia przeinacza wynik. MŚ nie będę oglądał bo jak dobrze napisałeś: cała organizacja jest z "naszej" kasy.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Boven - 25-08-2014

Wystarczy mieć zwykły polsat, nawet ten najuboższy pakiet za 10zł z groszami aby mieć dostęp do czterech kanałów Volleyball polsatu. Ja sam mam telewizję na kartę tvn, ale się zastanawiam czy sobie nie kupić abonamentu polsatu na 3 miechy. Wyjdzie mi to nie więcej niż 40 zł, a spokojnie pooglądam sobie w telewizji nie denerwując się szukając w necie jakiś transmisji.
Dziwi mnie wypowiedź kolegi wyżej, polska liga czy reprezentacja należą do jednych z najlepszych na świecie. Oczywiście nie zmuszam tu nikogo do oglądania Polaków, chciałbym tylko podkreślić, że takie imprezy nie często są rozgrywane w naszym kraju, ponadto nasi ,,przebijacze" potrafią grać na prawdę piękny volleyball. Ale jak mówię nic nikomu nie zarzucam, różne są gusta, jedni tak jak ja lubią oglądać siatkówkę, która według mnie nie jest nudna, a inni robią hype na football emocjonując się ligami zagranicznymi.

Jeżeli mogę to dorzuciłbym do tego tematu, że polsat wykupił prawa do transmisji meczów reprezentacji polski kopaczy i najprawdopodobniej osoby bez abonamentu nie obejrzą najbliższych el. Me.
edit.
Jad mnie wyprzedził ;] niektóre swe słowa kierowałem oczywiście do LFC ;]


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - 1903 - 26-08-2014

Mistrzostwa świata w siatkówce kompletnie mnie nie interesują, dlatego też nigdy nie zapłaciłbym za transmisję kodowaną skoro opłacam abonament telewizyjny. Mój stosunek do tego sportu jest obojętny, czasem warto obejrzeć spotkanie drużyny narodowej na wielkim turnieju o stawkę, wtedy jeszcze jako tako czuć emocje, ale mecze ligowe, ligi światowe etc, nie wzbudzają we mnie ani trochę ekscytacji. Lubię od czasu do czasu pograć w siatkówkę, ale od dobrych kilku lat nie śledzę tego sportu, także mam w nosie cały ten turniej i to co wyprawiają pazery z polsatu.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - LFC - 26-08-2014

Realinho napisał(a):nie zapłaciłbym za transmisję kodowaną skoro opłacam abonament telewizyjny

Po przeczytaniu tego fragmentu przyszło mi do głowy że przecież ciule z TVP chcą wprowadzić abonament którego nie będzie można nie opłacać, dużo osób w Polsce płaci abonament za kablówki czy satelity a dodatkowo karze nam się płacić za jakieś mistrzostwo czy gale bokserskie. Najlepsze jest to że na większości kanałów są same powtórki i reklamy co 10 minut. Do czego to doszło...


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - 1903 - 26-08-2014

Dokładnie. Z takiego względu bardzo rzadko oglądam telewizję albo wcale jej nie oglądam, tylko wtedy, gdy naprawdę mnie coś interesuje, a tak, to internet w zupełności mi wystarczy.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Boven - 26-08-2014

A skończy się tym samym, czym skończyło się wcześniejsze kodowanie meczy polskiej reprezentacji kopaczy, czyli ktoś uprzejmy zgłosi to do KRRiT.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Kratos - 26-08-2014

Nie interesuję się piłką siatkową, ale... nawet mnie to oburzyło. Jedna z największych sportowych imprez na świecie u nas, na której mamy spore szanse i która nie jest u nas transmitowana. Wstyd jak stąd do Radomia. Cały nasz kraj w pigułce.


RE: MŚ w Pilce Siatkowej czy wykupicie dostęp?:) - Yohokaru - 26-08-2014

Nie wspomnę już o tym, że panowie z Polsatu życzą sobie wykupienia licencji przez puby/bary na puszczanie meczów z kanałów Cyfrowego Polsatu. Jak dla mnie jeden wielki bullshit.