PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! (/thread-legia-przepadla-walkower-decyzja-uefa)

Strony: 1 2 3


Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - JaDCorbeN - 08-08-2014

Legia przepadła - walkower decyzją UEFA!
W końcu MAFIA zwana UEFA, siedziba dla starych dziadków, przy biernej postawie naszych dziadków podjęła decyzję: Legia została ukarana walkowerem, a co za tym idzie - kończy przygodę z LM.

Sądzę, że jak by trafiło na jakiś znany klub europejski kara by była umowna a tak...mamy jak mamy.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - Makaveli - 08-08-2014

A za co ten walkower? Nie jestem na bieżąco z tym sportem, ani tym bardziej klubem.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - JaDCorbeN - 08-08-2014

Wprowadzili gracza który nie powinien zagrać w meczu. Co ciekawe wprowadzony był w 80 którejś tam minucie, czyli wpływ na mecz był żaden.
A Celtic ma awans pewny pomimo przegranej w dwumeczu 6:1 Sad


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - Vicious - 08-08-2014

Szczerze to mnie to mocno nie dziwi Smile . Ten sport to już daaaawno sprzedał się. Piłkarze - to nie sportowcy a aktorzy (z maleńkimi wyjątkami). O naszej polskiej piłce lepiej nie wspominać (w kraju gdzie jest 40mln nie można znaleźć jedenastu co umieją kopać - żenada).

Przykre jest co innego - że wszyscy to teraz nagłaśniają, że to wina UEFA - UEFA zła i nie dobra. Na boga - trener wiedział co robi !!! Jak nie wiedział to nie powinien piastować tego stanowiska ! Dlatego bardzo dobrze wiem, że "prawdziwemu" zespołowi by się to nie przydarzyło. Ale u nas w Polsce - gdzie minister sportu ze sportem ma nie wiele wspólnego (bądź jest stary i nie interesuje go sport a własna kieszeń), minister edukacji z edukacją itd. itp (nie chodzi mi tu o rząd PO - tak jest u nas zawsze i za każdym razem i nie ważne kto ciągnie za sznurki) to nie ma się co dziwić że burdel szaleje.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - JaDCorbeN - 08-08-2014

Ja nie piszę że UEFA nie ma w 100% racji, jednak:
- kto wpuszcza zawodnika na 3 minuty przed końcem przy stanie 2:0 ??
- wejście zawodnika nie miało wpływu na wynik meczu!
- kara jest niewspółmierna do wydarzenia

Teraz wszyscy się zastanawiają: co robił PZPN? Czy czasem ktoś nie wziął w łapę.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - 1903 - 08-08-2014

Żałość i tyle, to co zrobiła Legia jest na poziomie amatorki, nie ogarniam jak można w meczu o taką stawkę nie pamiętać o zawieszeniach, w ogóle... po co Bereszyński jechał na ten mecz i był uwzględniany w kadrze meczowej, skoro był zawieszony?! Nie wiem jak oni to zrobili, ale w Warszawie biorą zdecydowanie za mocny towar, bo taki błąd jest niedopuszczalny, a największa szansa od lata na Ligę Mistrzów pękła niczym bańka mydlana. Ba, cóż za zrządzenie losu, Vrdoljak marnuje 2 jedenastki w pierwszym, które teraz mają olbrzymią wagę, wagę nastu milionów euro. Uefe w tej chwili nie posądzałbym o matactwo, takie są przepisy, gość nie mógł zagrać, a wpuścili go, masakra... na dodatek w 87minucie, było już po wszystkim, a jednak... musiał wejść. Bereszyński miał zawieszenie 3 meczów za czerwoną kartkę w pucharach ubiegłego sezonu, także Uefa się wybroni, słuszne/regulaminowe postępowanie. Wielka szkoda, że w tak głupi sposób Polski zespół pozbawił się życiowej szansy, tym bardziej, że było w tamtym momencie już po wszystkim, Szkoci na kolanach, a tu pach... nie ma nic.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - Boven - 08-08-2014

Jeszcze mają szansę się odwołać, pożyjemy zobaczymy.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - Kratos - 08-08-2014

Nie zagłębiałem się w temat, ale śmiech na sali. Dopiero teraz to zauważyli? To UEFA powinna chociażby pilnować, żeby zawodników, którzy nie powinni grać, na boisku nie było ani nawet na ławce. A tak wygląda jakby specjalnie czekali aż któryś z zespołów się palnie i wpuści zawieszonego zawodnika. Zwalam winę na UEFĘ, ale i Legioniści dali ciała na całego. Wściekły jestem, bo mimo wszystko polska drużyna podniosła się w końcu, rozwaliła słynny Celtic (w której lidze by on tam teraz nie był), a tu tak śmieszny błąd, typowo polski i żegnamy Polskę w LM na kolejny rok.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - PaultheGreat - 08-08-2014

Nigdy nie przepadałem za Legią, ale muszę przyznać, że kibicowałem im w eliminacjach i już cieszyłem się, że Polski klub pokonuje znaną drużynę europejską i ma szansę awansować do LM po wielu latach bez polskiego zespołu. Niestety wyszło jak wyszło i w bardzo głupi sposób została zmarnowana szansa, na którą czekaliśmy i nadal będziemy czekać. Można mówić o niedopatrzeniu ze strony samej Legii, ale o samych Szkotach też nie można niczego dobrego napisać... Przegrali 6:1 w dwumeczu i szukają byle pretekstu, żeby przejść do następnej fazy, choć swoją grą na to nie zasłużyli. Życzę im, żeby w następnej rundzie eliminacyjnej dostali sromotny łomot, lecz tym razem bez łamania regulaminu ze strony wygrywającego.


RE: Legia przepadła - walkower decyzją UEFA! - JaDCorbeN - 08-08-2014

Zastanawia jeszcze jedno. Co robił przedstawiciel UEFA? Ma za zadanie pilnować porządku właśnie papierologicznie. A co zrobił? Zaraz po meczu poleciał do działaczy Celticku pod#%# Legię!
I tu znowu uwydatnia się polska małomiasteczkowość: to jest polski klub, miał szansę i opluwanie go jest śmieszne, w tym momencie wszyscy powinni mu kibicować!

Oczywiście nie piszę tu o forumowiczach Smile