PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
FIFA 15 nie dla PS2! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy)
+--- Wątek: FIFA 15 nie dla PS2! (/thread-fifa-15-nie-dla-ps2)

Strony: 1 2


FIFA 15 nie dla PS2! - Kratos - 16-06-2014

Szok i niedowierzanie! Korzystając z tego, że oczy całego futbolowego świata zwrócone są na gorącą Brazylię, EA postanowiło cichaczem przemycić jedną z największych niespodzianek tegorocznego planu wydawniczego! Otóż najnowsza FIFA, opatrzona numerkiem 15... NIE wyjdzie na konsolę PS2! Tym samym zerwana zostaje na zawsze tradycja wydawania najlepszej gry na drugą konsolę Sony, z którą była od samego początku, czyli od roku 2000.


Pozostałe platformy, na których oficjalnie wyjdzie FIFA 15 nie są, poza małym wyjątkiem, zbytnim zaskoczeniem. PS3, PS4, X360, Xbox One, PC, PS Vita, 3DS i Wii. 3 ostatnie wymienione sprzęty dostaną FIFĘ z podtytułem "Legacy Edition", co jak się można domyślać nie wróży zbyt dobrze. Trafnie jednak zauważyliście, że brakuje tutaj najnowszej konsoli Nintendo. Tradycyjnie gry wypatrujcie we wrześniu.


RE: FIFA nie dla PS2! - Falko14 - 16-06-2014

A co w takim razie z PSP ?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: FIFA nie dla PS2! - Yohokaru - 16-06-2014

PSP także dostało Legacy Edition, łatwo się domyślić, że FIFA 15 także na nim nie zobaczymy.


RE: FIFA nie dla PS2! - Falko14 - 16-06-2014

Nie dziwię się wkońcu PSP się skończyło :/ Sam się dziwię że coś jeszcze na nią wyjdzie ale cóż

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: FIFA nie dla PS2! - DzikHubert - 17-06-2014

Kiedyś czytałem że FIFA 14 to ostatnia gra w historii co wyszła na PS2...


RE: FIFA nie dla PS2! - Spaidi - 17-06-2014

w sumie to dziwilem sie, ze jeszcze na nia nowa fifka wychodzi. Kiedys musialo sie to stac. PS2 juz nie ma takiej popularnosci jak kiedys, a juz na pewno kupowanie gier(nowych) na nia.


RE: FIFA nie dla PS2! - Boven - 17-06-2014

Patrząc po różnych portalach aukcjowych widać, że rynek wtórny działa dosyć prężnie Wink


RE: FIFA nie dla PS2! - ReV - 18-06-2014

Tak jak ktoś wyżej napisał musiało to w końcu nastąpić poza tym chyba ten news powinien być w dziale ps2, a nie ps4.


FIFA 15 nie dla PS2! - Draco - 29-06-2014

Czas najwyższy, po tylu latach wciskania na sile fify na PS2. Z tego co pietam ostatnia fifa na która nikt nie narzekał wyszła dobre 5 lat temu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FIFA 15 nie dla PS2! - Kraszu - 29-06-2014

(29-06-2014, 14:55)Draco napisał(a): Z tego co pietam ostatnia fifa na która nikt nie narzekał wyszła dobre 5 lat temu

Gracze w ostatnich latach stali się bardzo wymagający i kapryśni, bo cała branża bardzo poszła do przodu. W tych czasach nie da się zrobić gry, na którą nikt nie będzie narzekał. Nawet taki hit jak GTAV, również u nas na forum, był chłodno przyjęty przez pewnych (doświadczonych) graczy. Najmniej krytykowaną grą ostatnich lat jest chyba The Last of Us. Przynajmniej tak zauważyłem czytając szereg postów/recenzji na temat najnowszego dziecka Naughty Dog.