PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Gedlanek - 14-05-2015

Mam pytanie, mam zamiar kupić w najbliższym czasie PS4, mam młodszego brata, który także chce sobie pograć na konsoli. Mianowicie chodzi mi o to że: gram sobie w nowego wiedźmina 3 (bądź inną grę(, gram gram mam tam swoje zapisy stanu gry(save) i teraz chce pograć mój brat w tą samą grę co ja, da się stworzyć jakiś profil tak by nasze save się nie mieszały? Żeby czasem nie zapisać gry w tym samym miejscu co druga osobo grająca wcześniej, da się założyć dwa profile gracza nie posiadając abonamentu ps plus (internet) gdyż gry będą kupowane w jakiś tanich punktach...proszę o odpowiedź Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Mr.Q - 14-05-2015

Logując się do konsoli najpierw wybierasz swój profil a brat swój. Sejwy nie są pomieszane.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Gedlanek - 14-05-2015

Cytat:Logując się do konsoli najpierw wybierasz swój profil a brat swój. Sejwy nie są pomieszane.

Wielki dzięki Smile

Bo wiadomo, takie granie w Wiedźmina 3 to sporo czasu zajmie, ja praca studia dziewczyna to i czasu brak Big Grin a jakby mi tak brat zapisał swój stan gry na moim to bym chyba wyszedł z siebie i stanął obok Big Grin

Ale skoro są profile i save się nie mieszają to super sprawa, jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź. Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 04-06-2015

mam takie pytanie do was.. Ile wam wytrzymuje bateria w padzie? Bo mi jakies max 4h


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - MrWahacz - 04-06-2015

U mnie z przyciemnioną maksymalnie diodą, włączoną wibracją też szału nie ma, ale sądzę, że te 7-8 godzin spokojnie pad wytrzyma.

Może daleko siedzisz od konsoli? Wydaje mi się, że to jak bardzo pad musi wysilać się aby wychwycić sygnał sparowanej konsoli może wpływać na to ile pracuje na jednym ładowaniu.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Makaveli - 04-06-2015

Pad nie ma możliwości dostrajania siły bluetootha.

Mój pad wytrzymuje około 10 godzin gry. Dioda ustawiona na najciemniejszą, wibracje włączone, głośnik w padzie na połowę.

Dużo zależy od gry i tego, jakich bajerów z DS4 ona używa. Dla przykładu - Wiedźmin 3 wykorzystuje tylko panel LED i wibracje. Głośnika nie miałem okazji słyszeć.

W innej grze typu GTA, gdzie panel miga na wzór policyjnych kogutów podczas pościgu, albo w Killzone, gdzie w głośniku na padzie słychać jest komunikację radiową pomiędzy komandosami, zapewne żywotność się skróci.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - MarcinJ89 - 03-07-2015

Witam mam takie pytanie zapewne już gdzieś wcześnie było zadane i to nie raz ale może jest nie aktualne.
Jaki jest aktualnie najnowszy model PS4 wersji 500gb?
Czy jest jakaś różnica między tymi modelami? Poza oznaczeniem i grami Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Makaveli - 03-07-2015

Obecnie w sklepach najnowszym modelem jest CUH-1116A, który też posiadam.

Różnice są w napięciach. Nic, co byłbyś w stanie zauważyć gołym okiem. Pady są na pewno wytrzymalsze pod względem gumowania grzybków od tych z modelu startowego.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - MarcinJ89 - 03-07-2015

(03-07-2015, 17:09)Makaveli napisał(a): Obecnie w sklepach najnowszym modelem jest CUH-1116A, który też posiadam.

Różnice są w napięciach. Nic, co byłbyś w stanie zauważyć gołym okiem. Pady są na pewno wytrzymalsze pod względem gumowania grzybków od tych z modelu startowego.

Dziękuje za pomoc Smile
A co wiesz o tej wersji z dyskiem 1TB ?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Makaveli - 03-07-2015

Wersja z dyskiem 1TB nie jest jeszcze w sprzedaży.

Poza tym, że ma większy dysk i prawdopodobnie „mechaniczne” przyciski POWER i EJECT, no i te zmienione napięcia, to nie będzie się różniła niczym.

Nie licz na jakąś lepszą wydajność w grach czy dodatkowe opcje niedostępne w poprzednich modelach - żadna konsola tego nie oferuje w nowych rewizjach.