PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 10-03-2015

Witam!Od niedawna posiadam PS4.Gdzieś na forum pisałem,że jest możliwość włączenia w ustawieniach automatycznych aktualizacji w przedziale czasowym np.od 4.00 do 6.00 Szukam tego w ustawieniach,lecz nigdzie znaleźć nie mogę!
Drugie pytanie o konto + Czy jeśli wykupiłem konto na miesiąc np.10 marca to wygaśnie ono 10 kwietnia z końcem tego dnia tzn.10 kwietnia o godzinie 00.00 czy dnia może i dokładnej godzinie kiedy dokonałem płatności np.10 marca godzina 12.00 ?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 11-03-2015

automatyczne aktualizacje wlaczalo sie(godzinowo) jest w ps3, w ps4 przy uruchamianiu konsoli sama sprawdza aktualizacje i wysyla stany gier na chmure. Masz to w ustawieniach, mozesz to wlaczyc lub nie.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 11-03-2015

Lepiej wysyłać w chmurę czy trzymać na dysku?Z tego co pamiętam chmura mieści 2GB lecz nie wiem czy na tego typu dane jest to dużo czy mało?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 15-03-2015

znaczy w chmurze masz tylko kopie zapasowa, na dysku masz tak czy siak. Mozesz sobie chmura dowolnie zarzadzac z menu konsoli. 2GB to sporo, savy zajmuja bardzo malo. Mam sporo gier i zajetej chmury mam tylko jakis ulamek Smile
Mozesz spokojnie jej uzywac.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 02-04-2015

1.Jak po aktualizacji 2.50 wyłączyć powiadomienia-porady"odkryj"?Już po włączeniu konsoli wita mnie komunikat"chcesz się dowiedzieć jak...?" otóż nie chcę i nie wiem jak to ustrojstwo wyłączyć/wykasować?! :/
2.W jakim formacie mogę utworzyć sobie swoje własne zdjęcie profilowe które jest bez tła?Próbowałem wrzucić PNG lecz nici z tego - białe tło zostaje!
3.Czy ładowanie pada który jest podłączony za pomocą usb do TV lub komputera jest bezpieczne?
4.Czy bezpiecznie,warto utworzyć sobie konto w PSN.US?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Diamond - 23-04-2015

Wiem, wiem, pytanie głupie, z tyłka, ale mnie nurtuje. Jak ściągam z PS Store grę to do jednej gry ściąga się kilka plików: plik z grą, plik aktualizacji i dane aplikacji. I właśnie o to ostatnie mi chodzi, co to jest? Bo nawet jak to się nie ściągnie to grę można już normalnie odpalać i zastanawiam się co to jest, bo wygląda na to, że niepotrzebne, a zajmuje drugie tyle co gra Big Grin


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - denis118 - 23-04-2015

Gra na konsoli PS4 po pewnym czasie ściąga się w tle. Czyli powiedzmy pobierzesz 20GB z 30 i już potrafisz ją uruchomić, a reszta będzie się dalej pobierać.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - kurak - 24-04-2015

Mam dalej tylko PS2. Chcę jednak kupić sobie PS4 i takie mam pytanie może się wam wydać trochę głupie i nie ma miejscu ale możecie mi powiedzieć z jakiej odległości najlepiej grać jest na konsoli przy 40 calowym telewizorze? Nie chodzi mi o taką dokładną odległość tylko tak mniej więcej.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - MrWahacz - 25-04-2015

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Są osoby, które przy 40" muszą siedzieć w odległości 3-4 metry żeby czuć się komfortowo. Inni mogą siedzieć metr od ekranu i też jest OK Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - RafalKa - 25-04-2015

Nos w 40 calaku to przegięcie, u mnie sprawdza się stara "chłopska" metoda czyli jak na wyciągnięcie ręki dłoń zakrywa tv to jest mniej więcej moja komfortowa odległość, jednak jak siedzę ciut bliżej też jakoś wytrzymam.