PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - piotros - 14-02-2015

Konsoli PS4 nie podłączysz inaczej jak po HDMI, więc w zestawie taki kabel znajdziesz, chyba że kupisz używaną i ktoś nie dołączy do zestawu.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 14-02-2015

jaką długość ma ten kabel dołączany do zestawu?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Kratos - 14-02-2015

tomasov napisał(a):a jeśli chodzi o same gry to jakie wady i zalety ma zakup gier na login/profil bez krążka CD?na pewno pierwsza ich zaleta to niska cena

Gry na krążkach CD nie są już wydawane od ponad dekady ;p Teraz króluje format Blu-Ray, a co do cen gier to nie wiem skąd wyczytałeś, że gry kupowane bez "krążka" są tańsze, bo to co do zasady niestety nieprawda. Płacisz za wygodę, bo w każdej chwili możesz taką grę kupić i za chwilę mieć na dysku, a wygoda kosztuje. Ceny w cyfrowej dystrybucji potrafią czasem osiągać absurdalne wartości rzędu 300 zł za sztukę np. na premierę. Oczywiście czasem można coś wyhaczyć w promocjach, ale jednak gry w pudełkach, nawet z przesyłką są często dużo tańsze. Poza tym w przypadku formatu Blu-Ray, na którym gry są wyłącznie dzisiaj wydawane nie ma czegoś takiego jak zarysowanie płyty. Trzeba być naprawdę specem, żeby "zepsuć" taką płytę, więc spokojnie można kupować gry używane.

Co do kabla HDMI to ten z oryginalnego zestawu, bo jednak rzadko kto sprzedaje konsolę bez niego, będzie miał taką wartość, jak potrzebujesz, czyli te 1,5 m.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Berion - 15-02-2015

Dzieci są w stanie porysować każdą płytę, nawet chodnikową.

Ale w przypadku normalnego użytkowania BD, znika problem mikrorys nawet przez napędy szczelinowe, mało tego, nawet przez listonosza Ace Ventura gdzie często zdarza się że płyta wypada z trzpienia i tak sobie lata w pudełku podczas dalekomorskich podróży. ;]


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 17-02-2015

Czy są jakieś zastrzeżenia do działania konsoli w pionie?Myślę o zakupię podstawki ( dock )


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - ReV - 17-02-2015

Moja stoi tak ponad rok i żyje


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 17-02-2015

Wczoraj pierwszy raz ładowałem pada!Gram dzisiaj od 11 prawie non stop i jest już jedna kreska!
1.Tak słabo trzyma ten pad czy jest to efekt pierwszego ładowania?
2.Właściwie jak długo powinien ładować się pad od zera?
3.Ile czasu powinien wytrzymać pad ciągłego grania?
4.Czy pierwsze 3 pełne cykle ładowania tzn.rozładować do zera i naładować na full dot.również akumulatora w padzie?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - ReV - 17-02-2015

Bateria jest za mała i pady padają po kilku godzinach, tych baterii się nie formatuje, a ładujesz aż ci pokaże full, w opcjach pada możesz przyciemnić diodę i wyłączyć głośnik w padzie co wydłużyć czas pracy.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 18-02-2015

Ponoć PS4 informuje na samej konsoli miganiem diody w kolorze czerwonym o jej przegrzaniu.Czy mieliście już taki przypadek? Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 18-02-2015

Jak konsola będzie miała dopływ powietrza to nic Ci nie grozi.

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka