PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Cwieku - 29-12-2014

Usługi sieciowe PlayStation Network zostały przywrócone. Niektóre funkcje nadal mogą być niedostępne, ale dział techniczny cały czas pracuje, aby rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.
Jak zapewne wiecie, wiele sieci (łącznie z PSN) zostało dotkniętych problemami przez sztucznie wytworzony, wysoki poziom ruchu w okresie świątecznym. Celem ataku było przerwanie łączności i uniemożliwienie korzystania np. z gry online. To było powodem trudności z dostępem do sieci i usług w ostatnich dniach.
Bardzo przepraszamy wszystkich Graczy za niedogodności i dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość. Na naszym blogu będziemy zamieszczać aktualne informacje. ze strony oficjalnej na facebooku Playstation


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - JaDCorbeN - 29-12-2014

No i tu wyszło o co tak naprawdę chodzi pewnym grupom:
Cytat: Dotcom obiecał bowiem LizardMafii trzy tysiące voucherów na płatne konta w usłudze Mega, jeśli hakerzy zaprzestaną swoich ataków. Jaszczury vouchery wzięły, właściciel Mega pochwalił się, że powstrzymał atak – po czym atak został wznowiony, a vouchery sprzedane po 50 dolarów.


Cały tekst do przeczytania na dobreprogramy.pl


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 31-12-2014

I znowu te Mendy zaatakowały? Tego nie wiedziałem ... Mam nadzieje, ze trafia za kratki, do celi z czarnymi umięśnionymi panami.

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Synu92 - 04-01-2015

Mam takie pytanie: czy do PS4 da radę podłączyć zwykłego pada od PC? Czy niezbyt?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 06-01-2015

Nie, podlaczysz póki co tylko oryginalnego pada Sony(chyba nie ma zamiennikow) ale zwykłego pada do pc na pewno nie podlaczysz

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Gladi - 03-02-2015

Witam,

Planuję kupno konsoli PS4. Chciałem spytać się Was o zdanie na temat dysku. Który bedzie lepszy 500 GB czy 1 TB? Czytałem, że "niby" większy dysk spowalnia konsole i że "oficjalnie" w sklepie play dysk 1 TB nie istnieje w ofercie, a natomiast w innych sklepach jest w sprzedaży(np. Komputronik).

Proszę o radę Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 05-02-2015

jesli to bedzie dobry dysk, nie jakis chinol z allegro to nic, oprocz tamtych ludzi mozgow, nie spowolni.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 13-02-2015

Witam!Panowie potrzebuje szybkiej rady ponieważ jeszcze dzisiaj wybieram się po konsole!Pytanie czy kupić wersję 500GB czy 1TB?Pytam ponieważ gry raczej będę kupował nie na płytach CD a pobierał na dysk dokonując zakupu na swój profil
Przykładowa aukcja
http://allegro.pl/driveclub-drive-club-pl-valiant-hearts-pl-ps4-i5048300548.html

Pytanie ile gier ŚREDNIO zmieści mi się na 500GB?Czy taka pojemność na same gry jest wystarczająca?

a jeśli chodzi o same gry to jakie wady i zalety ma zakup gier na login/profil bez krążka CD?na pewno pierwsza ich zaleta to niska cena Smile
Czy będę miał to grę bez limitu czasowego ( na zawsze ) ? Czy będzie ona przypisana do mojego konta PS i będę mógł ją pobrać na każde inne PS4 ze swojego konta?Jeśli nie to co w przypadku jak zmienię kiedyś konsole?

Wybaczcie moje banalne pytania ale nigdy nie miałem konsoli i nie wiem co się z czym je? Smile z góry dziękuję za szybką odpowiedź


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - JaDCorbeN - 13-02-2015

W PS4 gry wchodzą na HDD więc im większy tym lepszy, ja od razu na 1T zamieniłem.
Zakupujesz często dostęp do konta na czas pobrania gry, potem masz je wyłączone a czy później będzie działać - no cóż takie rzeczy najlepiej załatwiać z kumplem a nie z allegro.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomasov - 14-02-2015

A czy w zestawie fabrycznie powinien znajdować się kabel HDMI?Jeśli nie to jaki polecacie?Chodzi mi o taki 1,5m do 2 m