PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - JaDCorbeN - 12-12-2014

Mam od premiery, gram dosyć często i nie narzekam pomimo głośniejszego wentylatora, słabiej wykonanego pada. Działa tak jak ma działać i tyle. Pomimo obaw i straszenia na internecie przez co niektórych sprzęt sprawuje się spoko.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Dawid21sch - 12-12-2014

ma ktos z uzytkownikow kosole o oznaczeniach 4C PROSZE O KOMATARZE ODNOSNIE TEGO MODELU.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - piotros - 12-12-2014

Ja posiadam od poniedziałku model CUH-1116A o datacode 4C i do dnia dzisiejszego sprawuje się bardzo dobrze... Big Grin Gram dosyć dużo w Destiny i nie mam żadnych problemów.
Zamiast szukać opinii, graj i ciesz się z rozgrywki... Big Grin


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Dawid21sch - 12-12-2014

no to dokladnie ten sam co ja ,ja wczoraj kupilem...zona da mi dopiero 24 grudnia..


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - RafalKa - 12-12-2014

Dawid21sch napisał(a):ja wczoraj kupilem...zona da mi dopiero 24 grudnia..
hmmm mając PS4 mógłbym zaczekać nawet do nowego roku.... Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Dawid21sch - 12-12-2014

musisz znalesc taka zone jak moja sama pojechala do argosu kupila mi z fifa15 i watch dogs ,najlepsze jest to ze jestem fanem pes,a od psx no ale na ps4 warto sprawdzic nowe dziecko od fify....


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - piotros - 12-12-2014

A jak sprawdziłeś datacode? Przecież on jest podany na spodzie konsoli, więc pudełko i tak musiałeś rozpakować... Tongue
Szkoda, że żona nie zgodziła się na używanie od teraz, a oficjalne "wręczenie" nastąpiłoby dopiero 24...
No pamiętaj, że do gry z innymi po sieci będziesz potrzebował abonamentu PS+... to tak jakbyś chciał pograć w Fifę po sieci...


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Dawid21sch - 12-12-2014

dzis zona pozwolila mi zobaczyc hehe odczucia strasznie jest mala hehe na filmikach na youtube pad i kosola wydawaly sie wieksze,szczeze malo grywam online jakos mnie to nie bawi...pozatym mam syna 2,5 rocznego ktory ciagle cos chce wiec granie online odpada...wiec raczej mi to nie przeszkadza...zona jutro do pracy idzie wiec teoretycznie moglbym jutro podpiac kosole ale nie wytrzymam,najwazniejsze ze juz w domu jest...narazie ciesze sie moja trojeczka i gram master league w pes2015...

ps.jakie gry polecasz na pacztek przygody z ps4 ?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 16-12-2014

Stary używaj proszę znaków interpunkcyjnych! Jakiś przecinek raz na jakiś czas, bo czytanie tego pierze mozg

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Dawid21sch - 26-12-2014

panowie mam pytanie odnosnie pada do ps4 dlaczego dioda swieci raz na czerwono razna niebiesko,slyszalem ze w strzelankach sie to jakos zmienia ale ja ostatnio gralem w fife i tez mi sie kolor zmienil.