PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Kraszu - 28-11-2016

Zależy na jakiej grze Ci zależy. Jeżeli gonisz za nowościami, to wybór zestawu z grą jest lepszy - w końcu zakup nowości na PS4 to koszt przekraczający 200 zł. Ja mam tyle zaległości, że jadę na handlu wymiennym + kupno używek poniżej 100 zł + regularne śledzenie cyfrowych promocji na PS Store. Da się na PS4 grać tytuły AAA za niewielkie pieniądze.

Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na drugim padzie, to celuj w taki zestaw. Ja gram ponad rok na PS4 i drugiego pada nie posiadam. Nie jest mi po prostu potrzebny. Gra na kablu ładującym, kiedy zachodzi taka potrzeba, nie jest dla mnie problemem.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - OboL90 - 28-11-2016

Generalnie to interesuje mnie przynajmniej kilka tytułów. Również myślę o używkach. Widziałem w sieci zestawy z 2 padami i 1 grą w cenie bardzo podobnej do zestawu z 2 padami. Możecie mi podrzucić jakieś przykłady zestawu z 2 padami i grą (obojętny tytuł)? Sam mogę coś przeoczyć. Dlatego proszę o wsparcie. Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - duss - 07-12-2016

Mam szybkie pytanie - przymierzam sie do PS4pro (bedzie to moja pierwsza konsolaSmile. PS> Posiadam TV SONY 4K itd.

Chcialbym, zeby mogly grac tez moje dzieciaki - dlatego do PS4pro chcialem zakupic nowy model kamery i (malo dostepne) kontrolery "move".
Przegladnalem tez net'a ile jest dostepnych gier obslugujacych kontrolery move i troche sie zalamalem ;( (znalazlem chyba 4 gry - z czego dla dzieci nadaja sie 2).

Podpowiedzcie mi - czy faktycznie jest tylko tele gier obslugujacych move?
Wiem, ze zrobilbym wielka przyjemnosc moim dzieciakom - gdyby mogly powalczyc mieczem swietlnym z Star Wars Wink

ds


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - BigBadzia - 01-01-2017

Witam nie widziałem tu wcześniej pytania podobnego do mnie wiec rzuciłem na ogólny.
Planuje zakup PS Move i obecnie dostępny jest zestaw Sony PlayStation VR Move Controller Twin Pack.
I teraz moje pytanie ponieważ brak jest kontrolera nawigującego co w poprzednich wersjach wiem że był, więc jak to się ma do grania bez VR jak dużo gier potrzebuje go i czy zostało to jakoś inaczej rozwiązane a o czymś nie wiem?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Move_games
Tu jest dość obszerny spis gier dostępnych na PSMove praktycznie większość które są strikte na Mova polecił bym dzieciom. "start the part" "Tumble" (ta gra wystepuje i na VR i normalnie) myślę że coś ciekawego znajdziesz Smile Dodatkowo bez kontrolerów polecam gre Ubisoftu "inwazje królików - interaktywny program TV) Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku Smile

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pl...Move_games
Tu jest dość obszerny spis gier dostępnych na PSMove praktycznie większość które są strikte na Mova polecił bym dzieciom. "start the part" "Tumble" (ta gra wystepuje i na VR i normalnie) myślę że coś ciekawego znajdziesz Smile Dodatkowo bez kontrolerów polecam gre Ubisoftu "inwazje królików - interaktywny program TV) Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Mevan - 26-02-2017

witam,

od kilku godzin jestem posiadaczem konsoli ps4.
poprzez ps store dokonalem zakupu gry NHL 17 za kwotę 99 zł. Przypisałem do konta swoją kartę płatniczą, przy płatności przekierowało mnie na stronę banku i dokonałem przelewu. z tym że gry dalej nie mam na swoim koncie, a pieniądze dalej są na koncie bankowym. Czy to przez to, że dziś jest niedziela i nie ma możliwości dokonywania zakupów przez internet w niedzielę?
Być moze banalne pytanie, ale jestem nowy, świeży, zielony - więc pytam.

Pozdrawiam


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - piotros - 26-02-2017

Raczej jest to kwestia po stronie Twojego banku, a konkretniej używanej przez Ciebie "karty płatniczej". Mając podczepioną kartę kredytową nie mam żadnych problemów z zakupem.
Jakby co, to zawsze możesz podjechać do np. Empiku i kupić kartę doładowywującą konto PSN za np. 100 zł i potem dokonać zakupu wybranej przez Ciebie gry.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Atr3ju - 26-02-2017

(26-02-2017, 16:36)Mevan napisał(a): Czy to przez to, że dziś jest niedziela i nie ma możliwości dokonywania zakupów przez internet w niedzielę?

Miałem tak samo jak pierwszy raz chciałem kupić gre na smartfona przez sklep PLAY. Też myślałem że to trzeba czekać dzień na przelew ale jednak nie.

Nie pamiętam jak to dokładnie się robiło bo to dawno temu było ale w ustawieniach swojego konta bankowego można a raczej trzeba ustawić przelewy czy trzeba wpisać kwotę na przelewy internetowe czy właśnie takie przelewy (kupna gier itp.)

Pamiętam że wyszukałem we swoim koncie mBanku coś takiego i udało mi się zakupić aplikacje. Tak samo znajomy chciał kupić też aplikacje ze sklepu google i u niego w koncie Banku Śląskiego tez była taka opcja i musiał ją załączyć bądź wpisać jakąs tam kwotę do wydania w miesiącu na tego typu aplikacje.

Jestem pewny że ta opcja blokuje Twoje zakupy na PS Store.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - RafalKa - 27-02-2017

Widzę że kolega podpytuje w różnych działach o to samo.
IMO to bank a raczej opcje związane z kartą.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - palvinky - 07-03-2017

[Obrazek: 22yr2b.jpg]

Wcześniej w zaznaczonej ramce pojawiała się opcja "wyłącz ps 4". Po synchronizacji i przeniesieniu danych z innej ps4 opcja zmieniła się na stan spoczynku. Czy ktoś wie, gdzie mogę z powrotem przywrócić opcję wyłącz? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z mojego ps korzysta młodsza siostra, która często nie czyta co pisze i zamiast wyłączać playa zostawia go w spoczynku całymi dniami.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - piotros - 07-03-2017

Nie ma opcji zmiany tej listy. Trzeba wybrać poniższą opcję "Opcje zasilania" i tam jest możliwość wyłączenia PS4.