PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--263)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-w-temacie-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - klerykk_ - 17-01-2016

Witam, kupiłem wczoraj konsolę PS4. Pierwsze co zauważyłem to brak nóżek. Jest tylko jedna taka jakby plastikowa po środku. Powoduje to niemiłosierne chybotanie. Dodatkowo powoduje to duże wibracje podczas odczytu płyt czyli po prostu ogromny hałas (drgania przechodzą na mebel). Model CUH1216a 1TB. Kupiłem w EuroRtv/Agd. Czy mój model jest sprawny?


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - tomx1989 - 17-01-2016

Mam ten sam model są 3 nóżki dwie po środku i jedna po prawej stronie przy naklejce. To normalne przy budżetowym sprzęcie że nawet na nóżkach oszczędzają, nie wspominając o jakości pada, może w którymś upadcie poprawią stabilność konsoli Wink Twój model jest tak samo niepełnosprawny jak wszystkie PS4, brakuje mu 4 nóżki Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - klerykk_ - 17-01-2016

Mój model ma tylko dwie nóżki (po środku) jedna bliżej przodu i jedna bliżej tyłu. Trzeciej nie ma. To znaczy nie było bo dziś kupiłem w markecie gumowane nóżki transparentne i bolączki jak ręką odjął. Wygląda bardzo ładnie, zrobiła się przestrzeń kilku milimetrów pod konsolą, stoi mega stabilnie - napęd chodzi głośno (szybko) ale drgania już nie przechodzą na drewniany mebel i jest Oki. Płytę z grą mieli tylko prze około pierwsze 20 min grania, a późnej następuje błoga cisza przy ogrywaniu np. Killzone Shadow Fall.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 18-01-2016

Ja mam nozki gumowe, byly tez plastikowe? ;o
Jesli przeszkadza Ci wibracja konsoli, to polecam cos takiego
Konsola stoi na nozkach z pianki, wiec nie bedzie wibrowac. Jesli nie chcesz chlodzenia mozesz wypiac kabel
http://www.mediaexpert.pl/podstawki-chlodzace/podstawka-chlodzaca-esperanza-ea111-3xwent-hub,id-46243


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - klerykk_ - 25-01-2016

Spaidi chyba nie czytasz ze zrozumieniem, problem rozwiązany.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - michalmiko - 04-06-2016

Witam.
Zastanawiam się nad wzięciem konsoli PS4 zamiast telefonu u jednego z operatorów. Obecnie posiadam PS3 gdzie mam zakupionych sporo akcesoriów: kamerka, pady (w tym moove), pilot bluetooth itp. Mam pytanie, czy któreś z tych rzeczy będzie działać na PS4, czy trzeba kupić wszystko nowe?
Czy gry z PS3 działają na PS4 (i odwrotnie)?
Pozdrawiam, Michał


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Damiano1234 - 04-06-2016

Z tego co mi wiadomo to nic nie będzie działać. Ps4 ma swoje akcesoria. A jeżeli masz dużo do ps3 a chciałbyś sprzedać to lepiej osobno.


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - michalmiko - 04-06-2016

Dziękuję za odpowiedź. Na razie nie zamierzam sprzedawać, ale jeżeli już, to dzięki za radę Smile
W sumie mało gram na PS, ale temat nasunął się przy okazji przedłużenia umowy.
W abonamencie za 122zł brutto dostałbym PS4 za 60zł.
Jak przeliczałem, to taki abonament bez konsoli kosztuje 49zł, czyli konsola wychodzi ok. 1750zł brutto (w ratach) - dysk 1TB + 1 pad i gra Uncharted 4.
Oni to rozbijają trochę dziwnie, bo umowa na telefon jest na 12 miesięcy, a raty za urządzenie na 24 miesiące.
Przez pierwsze 12 miesięcy w tych 122zł jest 37zł rata za konsolę, reszta to "niby abonament".
12-24 miesiące rata to 86zł.
Ale zamieszałem Big Grin 1750zł za taki zestaw to chyba trochę dużo (a raczej żadna okazja)?!


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - Spaidi - 04-06-2016

No sporo jak za taki zestaw, no ale nie oczekuj, ze Ci dadza kredyt za darmo


RE: Ogólny temat dla zielonych w temacie PS4 - michalmiko - 05-06-2016

Kredyt jak kredyt Wink Oferta zamiast telefonu przy przedłużeniu umowy na telefon. Zawsze wychodziło korzystnie, a praktycznie na 0 - jak w kredycie 0%, czyli jakbym kupił za gotówkę w sklepie