PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy)
+--- Wątek: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 (/thread-ea-zamyka-serwery-do-wielu-gier-w-tym-na-platforme-ps2)

Strony: 1 2 3 4


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - tomx1989 - 13-05-2014

mattek napisał(a):Ogromnie szkoda, że na tej decyzji ucierpią takie perełki jak Unreal Tournament
Czy ja o czymś nie wiem? Serwery i ludzie jeszcze są tylko czemu nie mogę się połączyć? :/


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - Simion - 13-05-2014

Gdzie te czasy gdy jeden z graczy stawiał hosta i nie trzeba było żadnych serwerów, tylko publiczne IP (o które trzeba było pisać podanie do dostawcy Tongue ).
Mam nadzieje że ktoś wymyśli sposób na stawianie hosta do gier z PS2 na komputerze. Rozwiązałoby to problem zamykanych serwerów.

A EA faktycznie coraz bardziej irytuje. Już trzeci dzień myślę nad nickiem do Orygin, ponieważ wszystkie które używam są zajęte, a nick to jednocześnie login i nie da się go zmienić. A robię tam konto tylko dlatego że nowe Plants vs Zombies tylko tam jest.


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - mattek - 13-05-2014

No, ja też długo zastanawiałem się na nickiem na Originie. Szkoda, że nie jest tak jak na Steamie - nick tylko do logowania, a normalnie możesz dać dowolny.

Fani mają moc, nie ma co. Wystarczy popatrzeć na scenę Dreamcasta - community jest już blisko ogarnięcia serwera do Worms World Party.


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - 1903 - 13-05-2014

No cóż. IEJ robi wszystko, by zniechęcać do siebie graczy. Trochę smutne, że zamykają serwery, gdy takie klasyki, jak Battlefield 2: Modern Combat wciąż ktoś gra on-line. EA, to firma, która swoimi dziwacznymi decyzjami oraz grami, które wydawane są na ilość, nie jakość strasznie straciła w moich oczach. Klasyk - NFS U2, bardzo dobre wyścigi arcade, ludziom się spodobało, to zaczęli rzucać kolejnymi odsłonami, jak Pani kotletami na stołówce w szkole, a grać się nie dało. Tak samo nie rozumiem faktu, iż przez laty dążyli do tego, by rozgrywka w Fifie była szybka, dynamiczna, przy czym w 14tce ją spowolnili, co jest absurdem. Wiele decyzji nie rozumiem, w sumie - już mnie tak nie rusza, w końcu biznes - ważne, by zyskać hajs, przy tym tracąc jak najmniej.


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - Simion - 13-05-2014

Dobre produkcje EA skończyły się mniej więcej wtedy gdy zmienili logo. Chyba jeszcze przez około rok/dwa było kilka ciekawych tytułów a dalej tylko rozczarowania.

W ogóle ktoś jeszcze pamięta, że kiedyś sygnowali swoje gry pełną nazwą a nie "inicjałami"? Na przykład taki Future Cop L.A.P.D. 2100.


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - mattek - 13-05-2014

Tutaj znów się powtórzę, ale w tym przypadku nie chodzi o samo EA, a GameSpy, na którego ramionach spoczywał obowiązek rozgrywki online w tych tytułach. Inną sprawą jest to, że Elektronicy nawet za bardzo nie informują o przyszłości tych tytułów. Wiecie, jakieś łatki etc.


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - xSkyer - 16-06-2014

xxxxx


Odp: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - dragon1493 - 17-06-2014

Ja ostatnio odpalalem BF2 i byly 3 serwery w tym jeden prawie caly zapelniony. Jak nie zapomne to dzisiaj znow sprawdze czy serwery jeszcze sa i czy graja ludzie Wink


RE: EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - Falko14 - 17-06-2014

Kilka gier działa "aż" do 31czerwca a i sa wieczne serwery od naszego polaka znanego na zagranicznych forach gość nazywa się Bobz i ma serwer na którym działa kilka gier ale nikt u niego nie gra chyba że się umowia.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


EA zamyka serwery do wielu gier, w tym na platformę PS2 - krzysiekao - 18-06-2014

@Simion, ktos juz cos takiego wymyslil z serwerem do Metal Gear Online na Playstation 2 Smile poza tym, przeciez mozna grac za pomoca xlink kai w niektore gry przez siec.