PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 (/thread-eliminacje-mistrzostw-europy-w-pilce-noznej-2016)

Strony: 1 2


Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Kratos - 24-02-2014

Wczoraj rozlosowano grupy państw, które będą walczyły o zakwalifikowanie się do Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. "Polska" grupa to oprócz nas: Niemcy, Gruzja, Szkocja, Irlandia i Gibraltar. Jak obstawiacie nasze szanse?

Wszystkie grupy:

Grupa A: Holandia, Czechy, Turcja, Łotwa, Islandia, Kazachstan.

Grupa B: Bośnia i Hercegowina, Belgia, Izrael, Walia, Cypr, Andora.

Grupa C: Hiszpania, Ukraina, Słowacja, Białoruś, Macedonia, Luksemburg.

Grupa D: Niemcy, Irlandia, Polska, Szkocja, Gruzja, Gibraltar.

Grupa E: Anglia, Szwajcaria, Słowenia, Estonia, Litwa, San Marino.

Grupa F: Grecja, Węgry, Rumunia, Finlandia, Irlandia Północna, Wyspy Owcze.

Grupa G: Rosja, Szwecja, Austria, Czarnogóra, Mołdawia, Liechtenstein.

Grupa H: Włochy, Chorwacja, Norwegia, Bułgaria, Azerbejdżan, Malta.

Grupa I: Portugalia, Dania, Serbia, Armenia, Albania.

I nasz terminarz:

7.09.2014: Gibraltar - Polska;
11.10.2014: Polska - Niemcy;
14.10.2014: Polska - Szkocja;
14.11.2014: Gruzja - Polska;
29.03.2015: Irlandia - Polska;
13.06.2015: Polska - Gruzja;
4.09.2015: Niemcy - Polska;
7.09.2015: Polska - Gibraltar;
8.10.2015: Szkocja - Polska;
11.10.2015: Polska - Irlandia.

Jak widać na sam początek już za nieco ponad pół roku zmierzymy się z gigantem w postaci Gibraltaru i to na wyjeździe ;D Może być ciężko, ale trzeba się spiąć i dać z siebie wszystko. Grupa na pewno może nie jest do wygrania, ale 2 miejsce gwarantujące awans jest w naszym zasięgu. Fajnie, że znowu z Niemcami będziemy się pojedynkować, bo z nimi zawsze emocjonujące widowisko (byleby nikt się nie poślizgnął w ostatnich minutach). O 2 miejsce zapewne powalczymy z Irlandią i Szkocją i choć nie są to rywale z najwyższej półki to myślę, że łatwo nie będzie i tradycyjnie do ostatniego meczu będziemy liczyć punkciki.


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - 1903 - 24-02-2014

Najbardziej podoba mi się grupa I, gdzie są praktycznie same silne zespoły. Jeżeli chodzi o Polskę, to nie interesuję się rodzimym futbolem, ponieważ jest istny chaos. Reprezentanci kraju kompletnie nie wykazują zaangażowania podczas gry, zero serca, więc nie ma sensu tego oglądać. Powołania także często są śmieszne, gracze, którzy w naszej marnej lidze niczym ponad przeciętnym się nie wyróżniają, są powoływani do kadry. Jeżeli miałbym oceniać grupę. Z Irlandią i Szkotami mogą być remisy, bo to drużyny stricte defensywne. Z Niemcami, tylko ambicją mogą coś ugrać, ale raczej poza zasięgiem. Awans jest możliwy, o ile się przyłożą, wbrew pozorom, grupa jest trudna. Szkotów i Irlandczyków różni to od naszej reprezentacji, że oni pozostawiają serce na boisku za swoje barwy, co o naszych gracach powiedzieć nie można. Cóż, mimo wszystko, mam nadzieję, że uda im się awansować, kiedyś musi się ta piłka odrodzić, bo tak, spadamy coraz niżej.


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - JaDCorbeN - 24-02-2014

Gibraltar się cieszy - już wyobrażam sobie ich radość - TRAFILIŚMY na Polskę hurrrrra! awans mamy w kieszeni Smile


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - RafalKa - 01-03-2014

Kratos napisał(a):"Polska" grupa to oprócz nas: Niemcy, Gruzja, Szkocja, Irlandia i Gibraltar. Jak obstawiacie nasze szanse?
W naszym przypadku na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa:
"GRUPA ŚMIERCI"


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Boven - 01-03-2014

Z Niemcami znowu im się będą f50 ślizgać ;p ;]


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Spyros - 02-03-2014

Że tak to ocenie Wink Nawiąże troszkę do mundialu.
[Obrazek: 1370636025_by_ABAROS_600.jpg]


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - PaultheGreat - 02-03-2014

Reprezentacje Madagaskaru i Mongolii nie mogą grać w eliminacjach z naszymi kopaczami, ponieważ nie należą do UEFA.


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Kratos - 02-03-2014

Ale w 2018 przecież wypadają Mistrzostwa świata, a nie Europy.


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - PaultheGreat - 02-03-2014

Wiem, wiem. Smile Trochę z tą UEFĄ failowato wyszło, ale miałem na myśli, że w jednej grupie eliminacyjnej mogą być wyłącznie drużyny z tego samego kontynentu.


RE: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 - Boven - 03-03-2014

A jak się do tego ma Turcja ;p?