PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Gran Turismo 5 - connection lost championship! - dyskusja. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: PS3 i internet (https://playstationforum.pl/forum-ps3-i-internet)
+---- Dział: wspólna gra (https://playstationforum.pl/forum-wspolna-gra)
+---- Wątek: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - dyskusja. (/thread-gran-turismo-5-connection-lost-championship-dyskusja)

Strony: 1 2 3


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - Makaveli - 22-11-2013

RedBull to pomyłka.

Skoro wbiło nas już kilka osób, to proponowałbym:

RUNDA 1

~Nurburgring GP
~Mitsubishi Lancer T.M.E. (do wyłapania z salonu) -zero modyfikacji.
~opony sportowe miękkie.

Termin nieokreślony - wszyscy śmigną, runda się zakończy. Nie wrzucajcie czasów, dopóki nie wymaksujecie, bo nie ma możliwości edycji swoich zgłoszeń.


Pokolorowałem tekst, ponieważ zdaje się, że nie wszyscy zauważyli wejście pierwszej rundy.


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - zielin - 22-11-2013

(22-11-2013, 09:34)piotros napisał(a): [...]
Zielin, zdobycie 5mln nie jest takie trudne. Logujesz się do PSN na konsoli, odpalasz GT5 w trybie kariery przez 5 kolejnych dni i dostajesz automatycznie mnożnik 200% na pieniądze i doświadczenie, a potem odpalasz jakieś zawody sezonowe, gdzie z reguły za wygraną dostajesz około 500k-1000k cr i przy mnożniku 200% dostajesz 1000k-2000k cr i tak robisz ze 2-3 razy i masz kasę na formułę... Smile Jest to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na szybkie zdobycie kasy... Smile[...]

"Nie ucz ojca dzieci robić" Big Grin

Niestety - jestem leń i mi się nie chce, pozatym co to za frajda z jazdy lecąc 400? Nie lepiej spokojnie? (max 350)? Big Grin

No i nie rozumiem czemuście się tej formuły tak uparli...

Mam Audi RS6 Avant '08 (te z salonu)
Moc: 850km+ (nie wiem dokładnie, ale napewno bliżej 900)
Moment Obrotowy: 800+ (jak wyżej, z tym że nie przekracza 850)

No to po pełnym odchudzeniu, z dobrze ustawioną skrzynią, i Turbiną na średnie obroty - leci 380. Więc nie rozumiem waszego zamiłowania do tej "Formuły Gran Turismo" - pozatym to gunwiane "Standard" mnie odstrasza...


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - JaDCorbeN - 22-11-2013

Ja Formułę rzuciłem tak jako przykład, autka trzeba dobrać takie jakie każdy ma w garzu aby nie było miny (myślałem że garbusa każdy ma - jakaś nagroda przecie w wyścigu). Muszę jednak chyba odpalić GT i polukać jak to wygląda - trzeba coś konkretnego wymyśleć.
Jedno pewne: ring zostaje Smile


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - piotros - 23-11-2013

(22-11-2013, 17:05)Makaveli napisał(a): RedBull to pomyłka.

Eeee... aż taki zły nie jest... Smile Bardzo miło się nim jeździ w wyścigach na ilość okrążeń, wtedy szybciutko zaliczamy taki wyścig... Smile

(22-11-2013, 17:05)Makaveli napisał(a): Skoro wbiło nas już kilka osób, to proponowałbym:

~Nurburgring GP
~Mitsubishi Lancer T.M.E. (do wyłapania z salonu) -zero modyfikacji.
~opony sportowe miękkie.

Termin nieokreślony - wszyscy śmigną, runda się zakończy. Nie wrzucajcie czasów, dopóki nie wymaksujecie, bo nie ma możliwości edycji swoich zgłoszeń.

OK, to jak skończę wyścig 9 godzinny, to biorę się za jeżdżenie... Smile A z tym brakiem edycji zgłoszeń, to bym zrobił inaczej. Jak wszyscy zainteresowani podadzą swoje wyniki, to wtedy trzeba byłoby ogłosić termin zakończenia turnieju, po którym nie będą przyjmowane zgłoszenia wyników i tyle. Inaczej nikt nie będzie podawał wyników, bo może ktoś uzyska lepszy niż ja...

(22-11-2013, 22:09)zielin napisał(a): [..]Mam Audi RS6 Avant '08 (te z salonu)
Moc: 850km+ (nie wiem dokładnie, ale napewno bliżej 900)
Moment Obrotowy: 800+ (jak wyżej, z tym że nie przekracza 850)
[..]Więc nie rozumiem waszego zamiłowania do tej "Formuły Gran Turismo" - pozatym to gunwiane "Standard" mnie odstrasza...

Była mowa tylko o niemodyfikowanych samochodach, więc Twoje RS6 się nie łapie do wyścigu, a Formuła już tak... Smile


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - Makaveli - 23-11-2013

Chodziło mi o to, żeby nie postować czasu, kiedy "mogę jeszcze zejść sekundę, robię błąd tu i tu". Jak już uznasz, że mocniej się nie da, że to twój absolutny max, wtedy post.

Wstępnie dla przykładu zrobiłem 2:19.xxx, ale to da się jeszcze sporo zbić, więc nie wrzucam na chwilę obecną czasu.


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - zielin - 23-11-2013

W takim razie, jak Turniejowym samochodem będzie FormulaGT to ja odpadam - najwyżej poczekam na drugą rundę, np. na innym torze etc. Smile


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - Makaveli - 23-11-2013

Czytaj uważnie posty.

Obecna runda to Nurburgring GP, a samochodem jest Mitsu Tommi Makkinen Edition dostępny w salonie, na oponach sportowych miękkich.

Wystarczy te skupiska literek przetwarzać na wyrazy. Na samym początku ustaliłem, że tor, samochód, ewentualne modyfikacje i ogumienie wybiera zwycięzca rundy, a że to pierwsza runda, to setup wybrałem ja.


P.S. ukończyłem dzisiaj 60 okrążeń na Grand Valley w Nismo 280RS Super Leggera. Polecam każdemu, kto ma kierownicę. Auto prowadzi się nadzwyczaj przyjemnie i cała impreza była bardzo odprężająca.

Temat został przekształcony w dyskusję, od teraz wszelkie zgłoszenia swoich czasów należy zamieszczać TUTAJ.


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - dyskusja. - zielin - 24-11-2013

Facet, co Ty mi tutaj wyjeżdżasz ze "skupiskami literek" skoro napisałem, że "Jeżeli* turniejowym samochodem będzie FormulaGT to ja odpadam" Nie napisałem, że tej rundy - także pierw czytaj co piszą, a potem pouczaj.


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - dyskusja. - Makaveli - 24-11-2013

Tak czy inaczej, runda była określona o wiele wcześniej, a Ty wyskoczyłeś o formule, o której nie było nic wspominane na poważnie i były to propozycje co do formatu turnieju.


RE: Gran Turismo 5 - connection lost championship! - dyskusja. - zielin - 24-11-2013

Nawet jeśli nie na poważnie, to i tak było wspomniane - a skoro wspomniane było, napisałem co o tym myślę - proste Smile