PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Forumowy ranking Silent Hill 2 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-rankingi-gier)
+--- Wątek: Forumowy ranking Silent Hill 2 (/thread-forumowy-ranking-silent-hill-2)



Forumowy ranking Silent Hill 2 - piotros - 03-10-2013

W ramach forumowego rankingu gier proponuję grę Silent Hill 2 we wszystkich możliwych odmianach, tj. Silent Hill 2, Silent Hill 2 Director's Cut wydanych na PS2 oraz wersję Silent Hill 2 z Silent Hill HD Collection wydanej na PS3.
Założeniem rankingu jest przedstawienie kilku według mnie najciekawszych informacji z podsumowania, które uzyskujemy po zakończeniu gry.

Regulamin:
1. Swoje wyniki proszę umieszczać w odpowiedzi według schematu widocznego poniżej.
2. Nie wszystkie informacje muszą być wypełnione.
3. Wiarygodność informacji - wierzę, że podane przez użytkowników forum informacje są prawdziwe, ale jak ktoś ma dowód w postaci zdjęcia, to jest on mile widziany - Prośba o link do niego.
4. Raz na jakiś czas będę aktualizował listę w pierwszym poście uwzględniając nowe informacje podane przez użytkowników forum w odpowiedziach w tym wątku.
5. Wszelkie modyfikacje do informacji zbieranych i prezentowanych w rankingu proszę przesyłać w tym wątku.

Jaką wersję gry posiadasz/przeszedłeś
  • Silent Hill 2 (PS2)
    1. piotros
    2. Kraszu
    3. Jack Krauser
  • Silent Hill 2 Director's Cut (PS2)
    1. piotros
  • Silent Hill 2 (SH HD Collection - PS3)
    1. piotros
Najkrótszy czas przejścia
Do tego zestawienia nie jest brane pod uwagę dodatkowe zakończenie "Born From A wish", które jest wyjątkowo krótkie.
Przy czasie przejścia proszę o podanie zakończenia, w ramach którego udało się uzyskać dany czas.
  1. piotros - 1g 42m 57s - zakończenie Dog
  2. Kraszu - 5g 35m 30s - zakończenie Leave
  3. Jack Krauser - 6g 46m 20s - zakończenie Rebirth
Najdłuższy czas przejścia
Przy czasie przejścia proszę o podanie zakończenia, w ramach którego udało się uzyskać dany czas.
  1. piotros - 12g 37m - zakończenie Leave
  2. Kraszu - 5g 35m 30s - zakończenie Leave
  3. Jack Krauser - 8g 56m - zakończenie Leave
Uzyskana ilość punktów (gwiazdek)
Jest to ilość gwiazdek widoczna w podsumowaniu "Your Rank"
Szczegółowy opis tutaj
  1. piotros - 8,2
  2. Kraszu - 5,7
  3. Jack Krauser - 5,4
Ilość uzyskanych różnych zakończeń (max 7)
  1. piotros - 7
  2. Kraszu - 2
  3. Jack Krauser - 2
Uzyskane zakończenie Leave
  1. piotros x2
  2. Kraszu
  3. Jack Krauser
Uzyskane zakończenie Maria
  1. piotros
Uzyskane zakończenie In Water
  1. piotros
  2. Kraszu
Uzyskane zakończenie Rebirth
  1. piotros x2
  2. Jack Krauser
Uzyskane zakończenie Dog
  1. piotros
Uzyskane zakończenie UFO
  1. piotros
Uzyskane zakończenie Born From A Wish
  1. piotros x2



RE: Forumowy ranking Silent Hill 2 - Kraszu - 05-10-2013

Sprawdziłem szybko swojego save'a i niestety nie jestem w stanie podać precyzyjnie swoich statystyk. Posiadam zwykłą wersję "Silent Hill 2" wydaną na PS2 (bez scenariusza dla Marii). Grę przeszedłem dwa razy. Za pierwszym razem uzyskałem zakończenie "In Water". Nie da się chyba z save'a wydobyć statystyk z pierwszego przejścia, dlatego też zamieszczam screen'a podsumowującego drugie przejście:

[Obrazek: opgg.jpg]

Jest z lekka niewyraźnie, ale czas zaliczenia da się zobaczyć - 5h 35m 30s. Uzyskany ending: "Leave".


RE: Forumowy ranking Silent Hill 2 - piotros - 05-10-2013

jak nie masz osobnego save'a dla wcześniejszego zakończenia, to raczej się nie da... Sad
Dodałem Twoje informacje do zestawienia. Ciekawy jestem rezultatów pozostałych fanów SH... Wink


RE: Forumowy ranking Silent Hill 2 - Jack Krauser - 02-09-2014

Niestety też nie posiadam statystyk z pierwszego przejścia jako, że rezultaty z gry zapisuję na jednym slocie, ale nic to. Dobra, zrobię to według twojej rozpiski, umieszczę w niej to co pamiętam z pierwszego przejścia mimo wszystko.

Jaką wersję gry posiadasz/przeszedłeś
-Silent Hill 2 (PS2)
Najkrótszy czas przejścia
6h 46m 20sec - "Rebirth"
Najdłuższy czas przejścia
Ponad 8 godzin. Zdaje się, że gdzieś z 8 godzin i 56 minut, nie pamiętam. - "Leave"
Uzyskana ilość punktów (gwiazdek)
Pierwsze przejście - zakończenie "Leave" zdaje się 3 gwiazdki.
Drugie przejście - zakończenie "Rebirth" - 5,4 gwiazdki.
Ilość uzyskanych różnych zakończeń (max 7)
2
Uzyskane zakończenie
Leave - Jako pierwsze
Rebirth - Jako drugie

Tutaj screen z drugiego przejścia.
[Obrazek: Ou78LR.jpg]
Niektórych może dziwić, że płynąłem aż 7 min, ale trochę potrwało zanim rozgryzłem sterowanie na hardzie, które jest bardziej "symulacyjne".

Jedno jest pewne, prędzej czy później ten post edytuje, mam nadzieję, że wtedy już z wszystkimi ukończonymi zakończeniami i 10 gwiazdkamiCool