PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
killzone 2,3 i swoi ludzie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: PS3 i internet (https://playstationforum.pl/forum-ps3-i-internet)
+---- Dział: wspólna gra (https://playstationforum.pl/forum-wspolna-gra)
+---- Wątek: killzone 2,3 i swoi ludzie (/thread-killzone-2-3-i-swoi-ludzie)

Strony: 1 2 3


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - piotros - 14-11-2014

Ja sobie jakoś radzę z LS13, do którego też się przekonałem w KZ Najemnik... Smile Jeden strzał i gościu leży... Smile
Odnośnie klas, to pamiętaj, że wybierając klasę rozwijasz ją dalej. Grając bez klasy nabijasz jedynie sobie punkty doświadczenia i nic więcej. Dzięki stawianiu wieżyczek, po 8 rozgrywkach dostałem możliwość naprawiania przedmiotów, co jest bardzo przydatne na polu walki... Smile A również chyba dodatkowe punkty za to są przydzielane... Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - Sandinista - 14-11-2014

A to dobrze wiedzieć z tymi dodatkowymi punktami. Ja to chyba mam jakiegoś buga z tymi statystykami, bo jak się okazało ulepszyłem medyka i mogę rozrzucać apteczki, dzięki właśnie zdobyciu ośmiu wstęg za reanimacje. Co ciekawe w menu wciąż widnieje mi przy tym odznaczeniu 7/8, ten medal mi się nie odblokował, zaś gdy przywrócę do życia pięciu kolesi nic w tych statsach się już nie zmienia. Meh. No nic będę kombinował z wieżyczkami Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - piotros - 15-11-2014

--- 14-11-2014, 21:19 ---
Te dodatkowe rzeczy, to wydaje mi się, że muszą się wydarzyć w odpowiedniej ilości w trakcie jednej rozgrywki i nie sumują się z kilku rozgrywek. Tak więc możliwe, że zdobyłeś 4 reanimacje w jednej i kolejną w następnej rozgrywce i dlatego Ci nie zaliczyło...

--- 15-11-2014 ---
Kurcze, no i mi się nie zaliczają zdobyte punkty doświadczenia! Sad W czwartek udało mi się zdobyć nową rangę z jedną gwiazdką, a w piątek jak uruchomiłem znowu miałem 3 paski i mniej punktów, ale o dziwo miałem dostępną nową klasę... Smile
Coś mi świta z tips & tricks, które lecą przed załadowaniem mapy, że punkty w klanie naliczają się jakoś inaczej. Nie wiem, czy przypadkiem punkty zamiast nam, nie naliczają się klanowi. Pamiętam coś o 200 punktach (?), ale nie mogłem nic znaleźć w internecie ani w instrukcji obsługi.
Może taka sytuacja ma miejsce, jak grają w jednej grze 2 osoby z klanu i wtedy jakoś inaczej nalicza punkty. Może wyświetli mi się jeszcze raz ta informacja, to wtedy może skojarzę co i jak...
Jeżeli to klan jest problemem, to trzeba będzie z niego zrezygnować i grać bez klanu...


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - Sandinista - 15-11-2014

No mnie się wczoraj też nie naliczyły punkty doświadczenia, a zagrałem chyba dwa mecze. Coś mi na innych forach mignęło, by spróbować zagrać mecz do 16 zawodników, ale dupa, przy tym też punkty poszły w eter. Co ciekawe zdobyłem wcześniej rangę, przy której się odblokowuje taktyka (trzy belki poziome), a jak wyłączyłem konsolę i uruchomiłem ją ponownie, to moja postać miała stopień niżej, ale taktyk był odblokowany. Ke pasa? Natomiast z tym medykiem to mam wciąż jaja, bo posiadam 7/8 wstęg i gdy łyknę tą ósmą, to odblokowuje mi się medal za reanimacje i możliwość rzucania apteczek. Grając kolejne meczę mam tę zdolność, ale jak wyłączę konsolę i znów uruchomię grę, muszę leczenie znów robić od początku.

No to spróbujemy rozwiązać klan, zagrać z dwa mecze osobno i obadamy jak z tymi punktami.


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - piotros - 15-11-2014

No i coś jest zwalone z naliczaniem punktów...
Wypisałem się dzisiaj z klanu, mianując habinkę dowódcą klanu i potem grałem bez przypisanego klanu.
Zacząłem mając 1812 punktów, zdobyłem w rozgrywce 30 kilka punktów i trochę brakło mi do poziomu 1850 i po zakończeniu gry okazało się, że w statystykach mam nadal tyle samo punktów, co miałem na początku. Mając nadzieję, że trochę czasu musi minąć zanim punkty się policzą, sprawdziłem przed chwilą, ale niestety nadal mam tyle samo punktów 1812... Sad
Kurcze, gra mi się bardzo spodobała i chciałbym grać w nią dalej, ale te problemy dyskwalifikują dalszą grę, tym bardziej że rozwój klas zależy właśnie od punktów, które się nie naliczają... Sad
Chyba pora przesiąść się na KZ3 na PS3, a w między czasie będę szlifował walki w KZ Najemnik... Smile Też jest tryb Strefy Wojny, gdzie wykonujemy różne zadania i dzisiaj rozgrywając 3 mecze, we wszystkich byłem pierwszy, bo wykonywałem zadania, a nie zabijałem wszystkich jak leci... Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - Sandinista - 15-11-2014

Zagrałem dzisiaj dwa mecze i mi zaś naliczyło jakieś punkty za ten drugi. Za pierwszy nic, podobnie w przypadku medyka, czyli standard :) Przez parę dni jeszcze popykam w multi i jak nic się nie zmieni w tej kwestii, to odpalam singla. Szkoda, bo rzeczywiście przyjemnie się gra, a chętnych jak na tak stary tytuł jest sporo. Do trzeciego Killzona u mnie narazie długa droga :)


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - piotros - 16-11-2014

Mi też naliczyło punkty za jeden mecz, a konkretniej 1 punkt, bo dołączyłem na końcu rozgrywki, a punktów za następny mecz nie naliczyło... Sad
Ja porzucam granie w KZ2 multi, bo takie granie nie ma sensu, jeżeli punkty się nie naliczają, a od nich zależy rozwijanie naszego żołnierza... Sad Szkoda, bo faktycznie gra się świetnie i jest sporo osób grających...
Ja się przerzucam na KZ3, już zresztą zakupiłem egzemplarz i teraz mam nadzieję, że szybko przyjdzie... Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - habinka - 16-11-2014

witam panów Smile jakoś właśnie ostatnio zachciało mi sie multi w kz Smile na razie statystyki mam kiepskie, ale mam nadzieje ze się wyrobią Wink ostatnio troche pograłem z piotrosem i jestem chęny na dalsze rozgrywki Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - Sandinista - 16-11-2014

Nawet ze mną zagrałeś, hehe. W każdym razie daje jeszcze jedną szansę multikowi. Wczoraj w końcu na stałe odblokowałem tego cholernego medyka i wleciało trochę punktów. Dzisiaj zaś inne wstęgi mimo, że je zdobyłem (headshoty, wieżyczki i zrzut) nie zapisały mi się, a punkty raz wpadły raz nie. Zobaczę w nowym tygodniu, kiedy te statystyki tygodniowe się zresetują, może jakoś lepiej pójdzie. Jeśli nie to raczej żegnam się z tym trybem i od święta może zagram Smile


RE: killzone 2,3 i swoi ludzie - habinka - 16-11-2014

nie mam cie w znajomych, jak chcesz to slij zapka habinkaPL Smile