PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Do sklepów trafi cieńsza Vita - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--248)
+--- Wątek: Do sklepów trafi cieńsza Vita (/thread-do-sklepow-trafi-ciensza-vita)



Do sklepów trafi cieńsza Vita - Kratos - 09-09-2013

Na konferencji przy okazji tegorocznych targów TGS Sony ujawniło, że już za nieco ponad miesiąc na rynku zadebiutuje pierwszy odchudzony model PS Vity. 20% cieńsza i 15% lżejsza - taka będzie nowa Vita. Oprócz tego z konsolki wypada ekran OLED, a w jego zastępstwie pojawi się LCD. Ma to zwiększyć czas pracy o 1 godzinę. Oferta dotyczy jak na razie jedynie Japonii, gdzie nowy model Vity zadebiutuje 10 października w 6 kolorach i z kartą 1 GB w zestawie.

Ruszyło również coś w temacie kart pamięci dedykowanych konsolce. Pojawi się nowa o pojemności 64 GB, ale to, co powinno ucieszyć posiadaczy przenośnej konsoli Sony to spadek cen kart. Mają one niebawem spaść aż o 40% oczywiście stopniowo.


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - Rave_PL - 09-09-2013

Ta bateria to bardzo dobra informacja, bo dla mnie właśnie krótki czas pracy i niewymienny akumulator zniechęciły wiele osób od zakupu tej przenośnej, ale nie do końca przez to, konsoli. Cieszy też spadek cen kart pamięci, chociaż w PS Vita od początku powinny być zwykłe Memory Sticki.


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - RafalKa - 09-09-2013

Dla mnie dobry news to ten z obniżką kart, chętnie dokupię dodatkowe GB jednak za rozsądną cenę.
Poczekamy zobaczymy....


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - Szymon - 09-09-2013

Chyba nie sądzicie, że do Vity potrzeba jakichś cudów na kiju?? Przecie tam wchodzi normalna karta M2... Ja kupiłem kiedyś kartę 4GB do mojego starego telefonu Sony Ericsson za 40zł ale to kilka lat temu.


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - RafalKa - 09-09-2013

Szymon napisał(a):Chyba nie sądzicie, że do Vity potrzeba jakichś cudów na kiju?? Przecie tam wchodzi normalna karta M2...
Poszukaj proszę dla mnie takiej karty, która będzie pasować do Vity, za normalną cenę,
Zacznij od Allegro ale co Ci będę podpowiadać....
PS. Jak sądzisz dlaczego są takie ceny chociażby na wspomnianym serwisie?


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - Szymon - 09-09-2013

Dobra, cofam to co powiedziałem wcześniej. Przewidziałem się.

Ja mam coś takiego właśnie:
[Obrazek: 220px-Memory_stick_m2.jpg]

Vita wymaga tego:
[Obrazek: ps-vita-proppro-memory-card.jpg]

Dopowiem od siebie, że kiedy wchodziło M2 to MicroSD przy nich po prostu wymiękały m.in. ze względu na szybkość. Teraz mamy te MicroSDHC, nie wiem jak dalej ma się sytuacja z M2.
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Sony wymyśliło taką złośliwą zasadę?


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - cbool1995 - 09-09-2013

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - Spaidi - 31-08-2014

a do wersji 1000 rowniez mozna 32 wsadzic?
Maksymalna karta jaka obsluguje starszy model to 16gb czy juz moze byc 32gb?
Tak zeby dzialala plynnie i bez zaciec, zawiech itd


RE: Do sklepów trafi cieńsza Vita - RafalKa - 31-08-2014

mozna, nigdy nie słyszałem żeby były problemy.