PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ranking forumowy w Guitar Hero - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Ranking forumowy w Guitar Hero (/thread-ranking-forumowy-w-guitar-hero)

Strony: 1 2


Ranking forumowy w Guitar Hero - mattek - 01-09-2013

Witajcie, co sądzicie o takim jakby forumowym rankingu w Guitar Hero? Podejrzewam, że część z Was na pewno posiada gitarki, więc czemu nie?
W grę wchodziłoby i GH na PS2 i PS3, ponieważ w sumie niczym się nie różnią pod względem samej rozgrywki.
Dajcie znać co i jak.


RE: Guitar Hero - Yohokaru - 01-09-2013

Jestem jak najbardziej za, tylko na czym by miało to polegać? Smile


RE: Guitar Hero - mattek - 01-09-2013

Byłyby wpisane piosenki np. i 5 najlepszych wyników w danej piosence. Coś by się wykombinowało Tongue


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - nesek11 - 01-09-2013

To przy okazji zapytam czy takiej samego rankingu nie można by zrobić w Gran Turismo 4 ? Byli by chętni ? Wybralibyśmy na początek jeden tor i auto, a czasy wpisywalibyśmy po screenach Smile


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - piotros - 02-09-2013

Można w GT4 zrobić turniej z ustalonymi ramami czasowymi, tak jak już wcześniej bywało. Ja jestem jak najbardziej chętny, ale o tym proponuję pogadać w osobnym wątku... Smile


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - mattek - 02-09-2013

To jest bardzo dobry pomysł, zrobić dział z rankingami Smile


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - Kratos - 02-09-2013

No spokojnie spokojnie ;D Na razie jeszcze jednego rankingu nie przeprowadziliście, a tu już pada propozycja całego działu. U mnie Guitar Hero stanowczo odpada, do Gran Turismo jestem średnio nastawiony, bo choć lubię gry wyścigowe to wolałbym jakąś bardziej rozrywkową grę z tego gatunku ;D


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - mattek - 02-09-2013

No to można powybierać tytuły, w jakich podawałoby się wyniki. Też niespecjalnie lubię symulacje, ale np. jakiś Need For Speed czy coś mógłby być.


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - PaultheGreat - 03-09-2013

Sporządzenie wątków rankingów dla konkretnych tytułów to ciekawa inicjatywa. W moim odczuciu coś takiego mogłoby być motywacją dla niektórych graczy do poprawienia swojej formy growej, co w rezultacie przyczyniłoby się do rozruszania forum. Przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę pozycje, które posiadają szereg statystyk umożliwiających sporządzenie rankingu np. ilość zdobytych punktów, czas. Oczywiście najodpowiedniejszymi grami do tego typu zestawień będą wyścigówki, sportówki i inne, bardziej casualowe gatunki/tytuły.

Od siebie zaproponowałbym "Burnout 3: Takedown" (Road Rage, Crash Mode, Time Attack), "Star Wars: Battlefront II" (ilość zdobytych medali) i "FIFA Street 2" (punkty w żonglowaniu piłką).


RE: Ranking forumowy w Guitar Hero - nesek11 - 03-09-2013

Ja organizacją czegoś takiego dla GT4 mogę zająć się w osobnym temacie jeżeli oczywiście będzie na tyle chętnych Wink