PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--248)
+--- Wątek: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku (/thread-ponad-100-gier-na-vite-jeszcze-w-tym-roku)



Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - Kratos - 25-03-2013

Don Mesa w rozmowie z IGN-em "wysypał się" i stwierdził, że na PS Vitę będzie w co grać, bo przez następne 9 miesięcy wyjdzie na nią ponad 100 gier. Oprócz tego przytoczył kilka statystyk dotyczących konsoli i gier na nią. Otóż co trzecia gra zostaje zakupiona w cyfrowej dystrybucji. Aż 86% osób jest zadowolonych z zakupu PS Vity, a 90% z nich deklaruje, że gra przynajmniej raz w tygodniu lub częściej. I na koniec pochwalono się, że przeciętny gracz spędza przy Vicie 18,7 godziny w tygodniu, co daje naprawdę interesujące 2,5 godziny dziennie.

Na temat Vity głos zabrał także Michael Pachter. Jego zdaniem konsola to... żart. "Vita to jakiś żart. To cudowny, cudowny, cudowny sprzęt, którego nikt nie posiada. Nikt go nie posiada, ponieważ jest za dobry. Developerzy nie wydają na niego gier, bo rynek jest za mały."

Po obniżce w Japonii sprzedaż Vity w tym kraju podskoczyła na ponad 2 tygodnie, ale w ostatnim tygodniu sytuacja wraca do normy. 70 tysięcy opchniętych 3DS-ów przy 36 tysiącach Vity mówi samo za siebie. Na podium jeszcze PS3 z prawie 20 tysiącami sprzedanych sztuk w Japonii


RE: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - whiteHussar - 07-07-2013

no ja czekam na te gierki bo przymierzam się do zakupu PS Vitę po świetnym PSP


RE: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - ReV - 07-07-2013

Ja ze sprzętu jestem bardzo zadowolony, póki co czekam na Killzone Najemnik i z nadzieją patrzę na jakiegoś nowego Wipeout'a bo ten co już jest jest wręcz genialny i nie mogę się od niego oderwaćWink


RE: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - Kraszu - 08-07-2013

Szczerze kibicuję Vicie. Szkoda by było, gdyby tak solidnie wykonany sprzęt, nigdy nie zaczął się konkretnie sprzedawać. Moim zdaniem Vita to perfekcyjna kieszonka. Dwa analogi pozwalają na komfort sterowania porównywalny z Dualshockiem. Możliwości w generowaniu wypaśnej grafiki również są w tym przypadku ogromne.

O sukcesie konsoli decydują jednak gry. Obecnie Vita (jak również WiiU) ma spory problem z biblioteką tytułów. Oby powyższe zapowiedzi okazały się prawdziwe.


RE: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - kond0r - 11-07-2013

Ja bardzo głośno myślę o zakupie tego sprzętu, a może się akurat uda Smile Ale kasy brak...


RE: Ponad 100 gier na Vitę jeszcze w tym roku - Spaidi - 31-08-2014

mi sie udalo zlapac w empiku jeszcze wersje 1004, uszkodzone pudelko(obnizka ceny). Konsola nietknieta, razem w zestawie z karta 4gb i kodem na AC Liberation. jednak te 4gb to za malo bo mam sporo gier z PS+. Jednak ekran OLED daje obraz jak zyleta, kumpel ma LCD i jesli ktos mowi, ze nie ma roznicy niech porowna Smile