PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wycena PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar--106)
+--- Wątek: Wycena PS3 (/thread-wycena-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6


PS3 SUPERSLIM 500GB + 24 GRY - Kabanos - 11-02-2014

Witam. Wiec od początku: konsola ma rok i 2 miesiące, zadbana, nigdy nie naprawiana/rozkręcana. Zestaw zawiera konsole Playstation 3 Superslim 500GB z jednym oryginalnym bezprzewodowym padem Dualshock 3 oraz 24 gry w idealnym stanie ( żadna nie ma nawet ryski, pudełka i instrukcje jak ze sklepu ). Gry: Battlefield 3 PL, Borderlands GOTY, Borderlands 2 (kupione wszystkie dostępne DLC), Darksiders (Essentials), Darksiders 2 PL (kupione wszystkie dostępne DLC), FarCry 3 PL, FIFA Street, FIFA 14 PL (1mln coinsów), Fight Night Champion, God of War Collection vol.I (Essentials), God of War Collection vol.II (Essentials), God of War III PL (Essentials), God of War Wstąpienie PL (kupione wszystkie dostępne DLC), Gran Turismo 5 Academy Edition PL (kupiona większość dostępnych do DLC), Heavy Rain: Move Edition PL (Essentials), LittleBigPlanet PL (Essentials), LittleBigPlanet2 PL, Mortal Kombat (Essentials), Red Dead Redemption GOTY, The Last of Us PL (wykupiony Season Pass), UFC Undisputed 3, Uncharted PL (Essentials), Uncharted 2 PL (Essentials), Uncharted 3 GOTY PL. Wszystkie gry kupowane nowe wiec maja Online Pass ponadto wszystkie gry oznaczone jako Essentials sa w jednakowych czerwonych pudełkach co zacnie wygląda na półce Smile


RE: Wycena PS3 - ragdol - 30-03-2014

Witam. Prosiłbym o wycenę PS3. Jest to wersja 320Gb Slim zakupiona na początku 2012 roku, konsola jak nowa. Jeden pad, trzy kontrolery MOVE i jeden kontroler nawigacyjny, Sony Move Sharp Shooter oraz dwie kamerki PS EYE.
Gry:
-Killzone 2 i 3
-Driver San Francisco
-Rayman Origins
-Little Big Planet 2
-Need for Speed Most Wanted(2012) i Hot Pourshit
-Dance Star Party
-Mass Effect 2
-GTA V Edycja Specjalna
-Call of Duty Ghosts


Wycena PS3 - krzysiekao - 01-04-2014

Szymon, wielu znajomych od czasu premiery do dzis ma 60GB wersje PS3 i dzialaja bez zarzutow, zero spotkan z serwisem, itp.


To z iPada na Tapatalk


RE: Wycena PS3 - JaDCorbeN - 01-04-2014

krzysiek - jak również wielu trafiło na serwis Smile to jest w sumie generalizowanie. SLIMy też trafiają Smile


Wycena PS3 - krzysiekao - 01-04-2014

Wiem, wiem. Ale zdarzaja sie takie przypadki o,ktorych pisze.


To z iPada na Tapatalk


RE: Wycena PS3 - hubertkot88 - 24-04-2014

Panowie mogę prosić o wycenę mojego PS3?
Zestaw:
- PS3 120GB
- 2 oryginalne pady (jeden trochę świruję, np. sam czasem podaje w FIFA)
- NBA 2k14
- FIFA 2014
- Top Spin 4
- kabel HDMI
- kabel do ładowania padów


RE: Wycena PS3 - JaDCorbeN - 24-04-2014

Sama konsola między 400 - 600 zł, zależy jak szybko chcesz sprzedać. Gry trudno powiedzieć, są ludzie szukający samej konsoli bez gier bo takie są po prostu tańsze.
Jeżeli ja szukam to właśnie "gołych" modeli, gry mi są zbędne, no chyba że jest coś ciekawego o.


RE: Wycena PS3 - Qlek - 22-06-2014

Wycena zestawu PS3
Witam! Chcę sprzedać zestaw PlayStation ale nie wiem ile jest wart.
A więc:
1. Konsola PlayStation 3, wersja SuperSlim 500Gb + skin ze strony DecoSkins
2. 2 oryginalne pady z nakładkami na triggery i analogi także ze skinami DecoSkins
3. 2 kontrolery Move + Navigation Stick
4. Kamerka z mocowaniem na TV
5. Strzelec/SharpShooter
6. Gry:
- The Last Of Us, dubbing PL
- GTA V z mapą i kodem na sterowiec(niewykorzystany)
- Killzone 3, dubbing PL
- Resistance 3, dubbing PL,
- Tekken 6,
- Sport Champions, dubbing PL,
- Sport Champions 2,
- The Fight, dubbing PL
7. Zestaw głośników 2.1 Gx Gaming 3000
8. Kompletne okablowanie (dodatkowo kabel AV multi przerobiony na Jack 3.5mm)

Całość wystawiłem na OLX.pl za 1400zł i nie wiem czy ta cena jest odpowiednia Smile Dodam, że o całość dbałem i wszystko (konsola, kontrolery, głośniki i gry) jest w perfekcyjnym stanie. Co o tym myślicie? Dobra cena?
http://olx.pl/oferta/playstation-3-ps3-super-slim-500gb-mega-zestaw-najnowsze-gry-zobacz-CID99-ID6f4IL.html


Wycena ps3 320 gb z akcesoriami - bosek - 20-07-2014

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowałoby ps3 320 slim z zestawem:

2x dualshock 3( jeden ma uszkodzony akumulator, szybo się rozładowuje)
2x move i ps eye
2 gitary go guitar hero( jedna bez odbiornika)
mikrofon guitar hero

gry:
THE LAST OF US
gran turismo 5
guitar hero warriors of rock
far cry 3
little big planet 2
god of war collection (1 i 2)
god of war collection volume 2 ( duch sparty i chains of olympus)
Avatar
SOCOM: Polskie siły specjalne
motorstorm apokalipsa
eye pet
god of war 3
god of war ascension
mortal kombat 9
uncharted 3
fifa 13

z góry dzięki za pomoc ;]


wycena konsoli - sunsam - 06-08-2014

Witam chciałbym się dowiedzieć ile mógłbym wzionąć za konsole ps3 fat z dyskiem 80 gb i przerobionym softem 3.55.Na dysku gry GTA 4 ,Wolfenstein PES2014 , COD black ops
Dwa pady na kablu
oryginalna gra bioshock
Kabel Hdmi